Other

Never Been Better Special Edition TV reklama

2. prosince 2015 v 7:50 | zujka


20.11. 2015 vyšlo ,,Never Been Better Special Edition" (CD +DVD). Stejně jako u předchozí desky tak Olly vydal opět speciální edici k poslední desce.

Zítra vyjde videoklip k singlu ,,Beautiful To Me"

27. května 2015 v 20:07


Olly přidal video včera pozdě večer. Tak přidávám až dnes. To stejné bude i dnešním. Takže video sem přidám později. Ve videoklipu si zahrála herečka Charlotte Hope ze seriálu Game Of Thrones. Olly JE velkým fanouškem tohoto seriálu. Těšíte se na nový videoklip?

Za 3 dny vyjde videoklip k singlu ,,Beautiful To Me"

25. května 2015 v 19:13 | zujka

Rozhovor Ollyho s Ollym

14. dubna 2015 v 10:56 | zujka


Na oficiálním youtube účtu se objevilo video kde Olly dělá rozhovor sám se sebou. Určitě se podívejte, je to dobré!

Wrapped Up / Treasure Mashup ft. Travie McCoy

11. dubna 2015 v 11:32 | zujka


Olly s Travie McCoy zazpívali akusticky Wrapped Up smíchaný se singlem Treasure od Bruna Marse.

Wrapped Up in NYC

4. února 2015 v 15:19 | zujkaNa oficiálním youtube kanálu se objevilo video z New Yorku kde byl Olly v lednu. Na začátku je Olly s Travie McCoy v ranním pořadu TODAY show kde spolu poprvé vystoupili se singlem ,,Wrapped Up". Dále tam Olly mluví o prvním singlu ,,Wrapped Up" z nového alba ,,Never Been Better". Nová deska v USA vyjde až v březnu. Na konci videa uvidíte trošku jiný obal desky, který bude v USA.

14.12. Hangout s Ollym

16. prosince 2014 v 15:03 | zujkaOlly měl v neděli ,,Google Hangout" kde odpovídal na otázky fanoušků, které mu psali na twitteru. Tady máte video se záznamem.

23.11. Never Been Better Party

23. listopadu 2014 v 23:48 | zujka


Pokud jste včera nestihli livestream ,,Never Been Better Party" tak se můžete podívat na záznam. Olly tam odpovídal na otázky fanoušků z twitteru nebo některým, kteří měli to štěstí se zúčastnit živě a také zazpíval akusticky dva songy.

Olly tam řekl, že dalším singlem z nového alba ,,Never Been Better" bude ,,Up" feat. Demi Lovato.
Někdo se ptal na vtipnou historku, když pracoval na nové desce tak Olly povídal o tom jak si volal s Ryanem Tedder (frontman z kapely One Republic), který s ním spolupracoval na songu ,,Seasons".
Také prozradil, že v týdnu oznámí koncerty v Evropě na příští rok!Tak se přiznejte kdo už poslouchal nové album Ollyho? Ano, už se objevilo na netu. Já jsem podlehla a to jsem myslela jak to vydržím než budu mít cd. Ale pořád jsem poslouchala ukázky tak už se to nedalo. Chcete udělat nějakou diskuzi k albu?

Never Been Better Party

20. listopadu 2014 v 15:01


Olly bude mít v neděli 23. 11. 2013 od 20h. (ČR čas) livestream z ,,Never Been Better Party". Pokud si dobře pamatujete tak minulý rok měl ,,Olly ´s Christmas Party" kde zpíval a povídal si s fans. To samé bude ,,Never Been Better Party". Na párty byla soutěž o lístky.


Tady máte odkaz na livestream:Ještě Vám to připomenu.

Never Been Better (ukázka)

20. listopadu 2014 v 0:30 | zujkaOlly přidal na twitter video s ukázkami songů z nového alba ,,Never Been Better", který vyjde 24.11. Musím říct, že to album bude opravdu jiné než ty předchozí. Takže se máme na co těšit. Zatím mi to vše zní dobře. Jsem zvědavá až to uslyším celé. Jak se Vám líbí ukázky? Také se těšíte na nové album?
 
 

Reklama