News (2013 -2015)

Už brzy začne 12. ročník britského X Faktoru.

19. srpna 2015 v 17:12 | zujka
29.8. 2015 začne 12. ročník britského X Faktoru, který bude Olly moderovat s Caroline Flack.


Pár faktů:

- Olly se zúčastnil 3x X Faktoru. Až v 6.řadě uspěl kde se dostal na 2.místo.
- Olly by nikdy nechtěl dělat porotce.
- Když mu Simon Cowell (pozn.: zakladatel této soutěže a mentor Ollyho, když byl v XF) nabídl moderovat soutěž tak Olly řekl, že jedině s Caroline Flack. S ní moderoval 2 roky doprovodný pořad k XF Xtra Faktor.
- Moderátor je vždy první kdo mluví se soutěžícími. Olly bude vědět jak se asi cítí soutěžící, protože si tím také prošel.


Kdy: 29. a 30.8. 2015, ve 21h. (ČR čas)
Kde: ITV televizní stanice, live steam zde *

* pozn.: Na této stránce můžete sledovat online britské televizní stanice. Televizní stanice ITV vysílá pořady také o hodinu později pokud nestihnete na ITV+1.

BBC Radio 1´s Big Weekend

23. května 2015 v 19:20 | zujka

Olly bude opět po 2 letech vystupovat na ,,BBC Radio 1´s Big Weekend", který se letos koná v Norwich (UK). Na oficiální stránkách BBC Radio 1 jsou živé live streamy, ale nejsem jsi jistá jestli půjdou v ČR. Určitě Vám půjde rádio kde vysílají živě také.

Večer na BBC three bude od 20h. (ČR čas) záznam Ollyho vystoupení. Stream na BBC three: http://www.filmon.com/tv/bbc-three


Kdy: neděle 24.5. 2015
Kde: BBC Radio 1´s Big Weekend, Norwich (UK)

Olly bude letos moderovat britský X Faktor!

1. dubna 2015 v 22:56 | zujka
Nadpis není žádný apríl. Olly bude opravdu moderovat XF. Už dlouho se psalo vše možné na internetu, že by byl porotcem nebo moderátorem. Čekala jsem až to uslyším od Ollyho, že to je pravda.

Po 8 letech opouští moderátor Dermot O'Leary UK XF. Dermot byl skvělý moderátor a nikdo lepší než Olly ho nemohl nahradit.

Olly byl v XF soutěžící a potom s Caroline Flack moderovali doprovodný pořad k XF Xtra Faktor. Olly si tím vším prošel takže ví jak se soutěžící budou cítit a tak.


Jak se těšíte na Ollyho jako moderátora v UK XF? Já mám z toho radost.


Rozhovor pro rádio Hallam FM kde Olly potvrdil, že bude moderátorem XF zde.

V Festival 2015

2. března 2015 v 22:03 | zujka


Dnes zveřejnili line-up V Festivalu. Olly bude bude opět vystupovat na tomto festivalu. Video kde Olly oznamuje, že bude vystupovat na V Festivalu zde.


Více zde.

SUMMER SONIC 2015

24. února 2015 v 22:36 | zujkaOlly vystoupí v srpnu v Japonsku na festivalu SUMMER SONIC. Kromě Ollyho tam ještě vystoupí třeba Ariana Grande, Imagine Dragons, All Time Low, Magic!, The Script, Echosmith, Sheppard, Clean Bandit, Pharrel Williams, The Chemical Brothers, Macklemore & Ryan Lewis, Marilyn Manson, The Prodigy.

Více zde

Soutěž o video chat s Ollym

5. února 2015 v 22:44 | zujka
Na oficiálním facebooku Ollyho se objevila soutěž o video chat s Ollym.

- Přihlásit se do soutěže můžete pomocí facebooku nebo emailu.

- Tentokrát není otázka, ale popsat svůj dokonalý ,,never been better" Valentýn.

- Soutěž končí 11.2. 2015 (14.2. se dozvíme vítěze).
Koukám na podmínky soutěže kde píšou, že je to jen pro obyvatele UK. To nechápu, když jde o videohovor přes Skype. V soutěžním formuláři mají na výběr zěmě odkud jste. Tak teda nevím. Za pokus nic nedáte. Hodně štěstí!

Alone Tonight

22. prosince 2014 v 23:52 | zujka
V Německu limitované kopie delux verze cd ,,Never Been Better" obsahovali song ,,Alone Tonight". Někdo song zveřejnil na net tak si ho můžete poslechnout. Co na něj říkáte?

Alone Tonight (ke stažení)

Poprvé naživo Olly feat. Demi Lovato - Up

7. prosince 2014 v 22:30 | zujka


Dermot O'Leary (moderátor britského XF) oznámil kdo příští týden bude vystupovat ve velkém finále UK XF. Řekl Ollyho a Demi Lovato. Na oficiálním twitter účtu se objevila fotka. Olly s Demi poprvé spolu naživo zazpívají singl ,,Up" 14.12. v neděli!

Song ,,Up" bude dalším singlem z nové desky ,,Never Been Better". Demi vydala nějakou speciální edici svojí poslední desky v UK kde přidala tento singl s Ollym.

Rozhovory

27. listopadu 2014 v 17:26 | zujka

Digital Spy

Express

V první rozhovoru se dozvíte třeba, když Olly vyšel z X Faktoru tak nikdy nechtěl být loutka, které říkají co má dělat, ale chtěl vše po svém. Někteří co vyjdou z XF jsou loutky a to on nechtěl nikdy být.

V druhé rozhovoru dokončuje věty. Dozvíte se třeba, že ideální večer pro Ollyho je sledování fotbalu s jeho přítelkyní nebo, že naposledy se rozbrečel, když mu sestra poslala video kde její tříletý syn píše tužkou jméno stejdy Olly.

Rozhovor pro HMV

23. listopadu 2014 v 22:04 | zujka

Rozhovor pro HMVNa stránkách HMV (pozn.: Obchod s cd v UK jak u nás Bontonland.) je rozhovor s Ollym. V rozhovoru se třeba dozvíte, že Olly minulý na turné s Robbiem Williamsem napsal jeden song, ale více začal pracovat na novém albu až od ledna 2014. Olly nahrál 65 songů, ale musel vybrat jen 18 na album. Rozhovor je dlouhý a dobrý takže pokud bude mít čas určitě stojí za přečtení.
 
 

Reklama