News

Novinky

15. července 2017 v 18:15

V neděli 2.7. byl Olly hostem v pořadu ,,Sunday Brunch" na channel 4. Kromě Ollyho tam byli ještě další hosté, ale z těch známější skupina The Vamps. V pořadu se vaří, baví se o různých tématech a hosté jsou toho součástí. S každým je tam rozhovor. Na konci pořadu vystoupili The Vamps s novým singlem ,,Middle Of The Night". Pár fotek zde.

Celý záznam pořadu si můžou pustit akorát obyvatelé UK. Na twitteru jsou krátký videa z pořadu:

• Olly má vtipné výrazy, když něco ochutnává. Video zde.
• Olly s Vicky Pattison dělali fitness challenge. Video zde.
• Hosté ochutnávají různé druhy čokolády. Podle Ollyho výrazů je vidět, že je v sedmém nebi. Video zde.
• Morris Dancing (pozn.: tradiční anglický lidový tanec). Olly, Brad Simpson (The Vamps) a moderátor Tim Lovejoy se učí tanec ,,Morris Dance" (pozn.: tradiční anglický lidový tanec) s Vicki Pepperdine. Video zde.Olly a Louisa Johnson byli 4.7. hosté v dopoledním pořadu na itv ,,This Morning". Mluví třeba o tom jak si Louisa pořád vystřeluje (dělá srandu) z Ollyho.


Olly byl 28.6. hostem ,,The One Show" na BBC One. Byl ta sní rozhovor. Na konci pořadu vystoupil s Louisou Johnson a jejich singlem ,,Unpredictable". Celý záznam si můžou pustit jen obyvatelé UK. Na youtube je pouze vystoupení zde.Youtubeři (kliknutím na název youtubera se vám zobrazí video):

Olly teď během letního turné natáčí videa s youtubery. Našla jsem další videa.

Eltoria - Olly a Louisa mají zavázané oči a po slepu líčí youtubery.
ChipDaddyTV - Olly a Louisa hrají hru s youtubery, kde musí v časovém limitu popsat druhýmu z dvojice známou osobnost nebo zvíře. a ten musí uhodnout o koho jde.
Elliot Crawford - Tady si vybírají z obálky téma o kterém budou mluvit a z druhé jakým přízvukem.
JaackMaate - Na začátku si Jack s Ollym povídá. Na konci hrají hru, kde má Olly doplnit tweety. Když Olly odpoví špatně tak Jack napíše na jeho twitteru účtu nějaký tweet a pokud odpoví správně tak napíše tweet u Jacka.
Manny - Olly hraje s Mannym ,,football-tennis" (tenis bez rakety, ale s fotbalovým míčem).
Saffron Barker - Olly a Saffron hrají hru, kde si vdechují hélium z balonků, zpívají ,,la la la la" a druhý musí uhodnout co je to za píseň.


Rozhovor s Ollym a Louisou Johnson, kde říkají nepravdivé novinky o nich. Video zde.

Olly a Louisa hrají hru, kde mají dokončit text písně. Video zde.
Tenisová hra - Pokud chcete vidět video z natáčení k singlu ,,Unpredictable", stačí si zahrát tenisovou hru. Je to postřehová hra, kde musíte strefit tenisové míčky, když se dotknou kruhu. Hru si můžete zahrát zde.


Fotky z natáčení videoklipu a focení k singlu ,,Unpredictable" zde.

Wimbledon - Celá Anglie a fanoušci tenisu teď žijí Wimbledonem. Olly se ve středu s Louisou byli podívat na semifinále mužů. Podle mě se byli podívat hlavně na zápas Andyho Murray/Sam Querrey (pozn.: Sam je teď ve finále, kde se utká s Rodgerem Federerem, který porazil ve čtvrtfinále našeho tenistu Tomáše Berdycha.). Fotky zde (přidala jsem tam také fotky z ,,Game, Set, Mug challenge"). Nahoře ve videu je rozhovor s Ollym o tenisu.

Wimbledon - 3 challenges (BBC Sport) video zde.

Olly s Louisou Johnson se zúčastnili v ranní show ,,BBC Breakfast" výzvy ,,Game, Set, Mug challenge", kde za 30 vteřin měli strefit raketou co nejvíce tenisových míčků do velkého hrnku. Jak se jim dařilo, na to se podívejte zde.

Olly a britská tenistka Johanna Konta si vyberou ,,trick shot". Ukažou si video ze zápasu, kde nějaký tenista předvede něco neobvykhlého a oni to napodobí. Video zde.

Olly si zahrál v BBC Radio 1 ,,Innuendo Bingo " s moderátorem Chrisem Stark. Jde o to, že si oba sedí proti sobě mají plnou pusu vody. Moderátor Scott Mills jim pouští nějaké vtipné záznámy z rádia a pokouší se je rozesmát. Olly se na hru připravil dobře a vzal si plášťenku. Video zde.

Backstage Pass (BBC Music) - Na stránkách BBC je video, kde se podíváme do zakulisí koncertu a to konkrétně v Colchesteru, kde Olly vystoupil v rámci letního turné minulý měsíc. Colchester se nachází v Essexu v jeho rodném kraji. Na koncert se přišla podívat i jeho rodina. Bohužel video jde jen pro obyvatele UK. Video zde.

Say What (CBBC) - Olly a Louisa Johnson hrají hru ,,Say What". Jde o to, že jeden poslouchá nahlas metalovou muziku a musí uhodnout co mu druhý říká. Video zde.


Olly a Louisa Johnson natočili video s akustickou verzí singlu ,,Unpredictable".

Novinky

24. června 2017 v 13:00 | zujka

Na facebooku Olly Murs CZ jsem dávala livestream na pořad ,,Tonight at the London Palladium", kde vystoupil Olly a Louisa s novým singlem ,,Unpredictable". Na youtube se objevilo video z vystoupení. Koukněte co nejdříve než ho dají pryč.


Olly se zúčastnil 6.6. 2017 ,,Glamour Women Of The Year Awards 2017", kde předal cenu v kategorii ,,Televizní osobnost roku" Emmě Willis.

Fotky zde.


Videa:
Předání ceny Emmě Willis - proslov Ollyho před předaním ceny a potom má proslov oceněná Emma Willis

- Olly byl opět vtipný. Mluvil o tom, jak se těší na tuto událost roku, protože je to skvělé místo, kde může najít budoucí manželku. Potom už mluvil o Emmě Willis.

Rozhovor Ollyho s Emmou po skončení - Emma naštvala tak trochu Ollyho, když mu řekla, že dostala ,,Brit Award" za moderování (pozn.: ,,Brit Awards" - udílení cen britské populární hudby. Olly nikdy tuto cenu nezískal. Byl pouze nominovaný. Ale chtěl by jí získat.)V sobotu 10.6. vystoupil Olly na ,,Summertime Ball 2017", který pořádá rádio Capital FM každý rok ve Wembley Stadium.

Kromě Ollyho vystoupili také Bruno Mars, Little Mix, Shawn Mendes, Niall Horan, Maroon 5, Zara Larsson, Stormzy, Clean Bandit, Charlie Puth, Jax Jones & Raye, Rag´n´Bone Man, Julia Michaels, Zedd, Louisa Johnson, JP Cooper, Seun Paul, Anne-Maria, James Arthur, Martin Jensen, Dua Lipa, 5 After Midnight.

Fotky zde.

Videa vystoupení:

Ostatní videa:

Když byl Olly začátkem měsíce s Louisou Johnson v ranní show na rádiu Capital FM tak si zahráli hru ,,Zkus se nesmát". Olly a Louisa říkali vtipy, kde se pokoušeli nesmát. Zvládnete se nesmát? U druhého vtipu Ollyho bude mít co dělat :D .


Olly byl 16.6. hostem ranní show Chrise Evans na BBC Radio 2, kde zazpíval živě. Kromě Ollyho tam ještě zpívali Niall Horan, Louisa Johnson a Anne Marie. Vysílalo se živě z Tower v Londýně. Šlo o dětskou soutěž v psaní příběhu, který mám 500 slov. Bylo to finále.

Fotky zde.

Celý záznam zde:
Olly zpívá singl ,,Troublemaker" od 1:02:00, potom následuje krátký rozhovor a druhý singl ,, Unpredictable feat. Louisa Johnson" 1:15:00.Conor Maynard‏ si pozval Ollyho, aby spolu natočili ,,Sing off". Hrála jim hudba singlu ,,David Guetta ft Justin Bieber - 2U" a oni do toho zpívali texty jiný songů.


Youtubeři (kliknutím na název youtubera se vám zobrazí video):

Sub2WillNE - Will si zahrál s Ollym a Louisou tenis na herní konzole wii. Aby nehráli jen tak, ten kdo prohrál míček tak musel jíst chilli papričku.

Mike Fox - Mike si zahrál s Ollym a Louisou ,,šeptací výzvu (whisper challenge)". Dva měli nahlas hudbu v sluchátkách, kde nic neslyšeli a měli uhodnout, co ten třetí říká.

ohemgeeitsmaya - Maya si zahrála s Ollym a Louisou ,,Mouthguard Challenge".Dan Wootton (pozn.: Novinář, který dělá rozhovory s celebritami a píše o nich) dělal livestream na svém facebooku zde.

Olly s Louisou zazpívali singl ,,Unpredictable", následovala hra jak se oba dobře znají a na konci byl rozhovor.

Dan ještě dělal na začátku měsíce rozhovor s Ollym, který si můžete poslechnout zde.


Olly s Louisou Johnson odpovídali na otázky fanoušků na twitteru. Pod hastagem #Unpredictable najdete video odpovědi.


Britská tenistka Johanna Konta klade otázky Ollymu a on se během odpovídání snaží smečí strefit do plechovek. Potom si role vymění, aby to Johanna, která hraje tenis profesionálně neměla jednoduché tak má zakryté oči.

Novinky

4. června 2017 v 7:00 | zujka

Ve středu 31.5. vyšel singl ,,Unpredictable feat. Louisa Johnson". Pokud jste ještě neslyšeli tak můžete zdarma poslouchat na Spotify zde.


Videoklip k singlu se natáčel v LA a odehrává se na tenisovém kurtu.Olly byl s Louisou v rádiu Heart a Capital FM propagovat nový singl. Nikde jsem nenašla záznam.


Fotky z rádií zde. Také jsem tam přidala fotky z příchodu do rádia a focení s fanoušky.V pátek 2.6. byl Olly hostem v ranní show Nicka Grimshaw na BBC Radio 1. Celý záznam zde (Olly od 1:18:55). Nick se baví s Ollym třeba o jeho narozeninách v Americe, novém singlu a na konci si z něj vystřelí s Louisou Johnson. Jde o to, že Nick předstírá, že volá fanynce, ale přitom celou dobu mluví s Louisou.


V sobotní ranní show Dermota O'Leary (pozn.: moderátor britského X Faktoru) na BBC Radio 2 zavolal Dermot Ollymu, který dal radu dětem co s nervozitou, když jdou na pódium a potom následoval krátký rozhovor. Olly je tam od 12:49. Záznam zde.
V pátek začalo Ollyho letní tour po UK v Lincolnshire. Předskokankou turné je Louisa Johnson. Akorát na pár místech nevystoupí. Seznam míst turné zde.


Olly na twitteru zveřejnil tričko s karikaturou jeho jak závodí na koni. Tričko bude k dostání akorát na místech turné, které se uskuteční na dostihovém závodišti.

Novinky

23. května 2017 v 22:23 | zujka


Dalším singlem z alba ,,24 HRS" bude ,,Unpredictable". Bude to duet s Louisa Johnson (pozn.: vyhrála v roce 2015 britský X Faktor). Singl vyjde příští týden ve středu 31.5..


Edit: Videoklip k singlu se natáčel v LA a měl by se odehrávat na tenisovém kurtě.

Novinky

7. dubna 2017 v 22:51 | zujka

Ve středu 5.4. zakončil Olly jarní halové turné po UK v Belfastu. Na fotce je Ollyho crew, která s ním jela celé turné. Manažerka Sarah, tour manažer Mark, kadeřnice Mellissa, kapela a další co se na turné podíleli.

Jednou jsem udělala článek kdo s Ollym pracuje, více zde.


Tweet s fotkou zde (viz. fotka v úvodu článku): ,,Poslední večer z turné v Belfastu s těmito nádherně úžasnými lidmi!! Děkuji za těžkou práci, lásku, smích a účty z baru :D ."

Tweet s fotkou zde: ,,Děkuji všem úžasným fanouškům za neuvěřitelný halový turné! Nejlepší co jsem kdy udělal! Uvidíme se na letním turné. Slunce ven, tak dostaneme zbraně ven."

Olly je stále smutný, že jarní halový turné skončilo, miloval ho, ale teď se soustředí na letní turné po UK, které začně v červnu. Datumy a místa turné zde.


Jak už jsem tady psala hodněkrát tak Olly je ambasadorem organizace ,,Rays of Sunshine", která plní sny vážně nemocným dětem. Před jedním z koncertů v Londýně se byli děti s rodiči podívat na zvukové zkoušce. Potom si Olly s nimi povídal a fotil.Další video k organizaci ,,Rays of Sunshine". V únoru se Olly setkal s vážně nemocnými dětmi, které si přáli se s ním potkat. Olly si s nimi povídal, zazpíval a vyfotil. Je vidět, že tam byla pohodová atmosféra a všichni si to moc užili.Olly se v pátek 7.4. zúčastnil v Německu cen ,,Radio Regenbogen Award 2017", kde získal cenu za ,,Mezinárodního umělce 2016"

Na oficiálních stránkách mají celý záznam z předávání cen.
Pokud rozumíte německy tak si to můžete pustit od 29:09, kdy přišla na podiu paní, aby oznámila Ollyho.
Od 31:25 pouští sestřih videoklipů Ollyho a něco k tomu povídají.
Ve 33:05 si jde Olly na podium pro cenu, kde má děkovnou řeč a potom následuje vystoupení. Olly zazpíval Heart Skips a Beat a Troublemaker.

Záznam zde (třetí video s názvem - Award-Show Teil 3).

Fotky zde.

Novinky

1. dubna 2017 v 7:00

V sobotu 25.3. měl koncert v Birminghamu a také byl součástí zábavného pořadu ,,Saturday Night Takeaway", který moderují Ant&Dec. Olly se zeptal publika, zda chtějí být součástí tohoto pořadu. Potom vysvětlil, o co půjde.

Na konci pořadu zazpívala skupina Take That s moderátory Ant&Dec medley (mix písní). Šlo o singly Back For Good, Pray a Never Forget. Na konci singlu Never Forget se zapojili lidi tleskáním. Nahoře máte video z pořadu (Olly 4:50).

Někdo natočil, jak to probíhalo na koncertě, video zde.


Gary Barlow na twitteru napsal, že se mu to líbilo od Ollyho (Nevím jak to jinak napsat v češtině. Někdy nejde prostě doslova překládat.). Tweet zde.

Olly vystoupil 27.3. 2017 v Royal Albert Hall (Londýn) na koncertě pořádný charitativní organizací ,,Teenage Cancer Trust‏", která podporuje mladé lidi s rakovinou. Jiný dny vystoupili (nebo vystoupí) kapela The Who, Paul Weller, Ed Sheeran, skupina Pet Shop Boys a také různí komici.


Patronem těchto každoročních koncertů je Roger Daltrey (pozn.: frontman skupiny The Who). Letos se koná 17. ročník.

Mladí lidé, kterým tato organizace pomáhá, měli možnost se před koncertem potkat s umělci. Olly se přes den před koncertem zúčastnil hudebního workshopu s mladými lidmi, kteří hrají na hudební nástroje a skládají muziku.

Ollymu předskakovala skupina M.O.

Více o organizaci ,,Teenage Cancer Trust" zde.

Fotky z koncertu (V albu najdete také setlist co zpíval Olly.) zde.

Fotky z hudebního workshopu zde.Říkala jsem, že budu fotky z jarního turné po UK dávat do jedné složky, ale už jich je něco přes 200 a asi nikoho by se nebavilo koukat do složky s hodně fotkami. Nakonec jsem je rozdělila. Pokud nevím odkud fotky jsou, budu je přidávat zde.


► Můj report z koncertu v Manchesteru 17.3. zde.
Pokud sledujete Ollyho twitter nebo instagram tak jste u nějakých fotek zaregistrovali jméno Christie Goodwin. Jde o britskou fotografku, která fotí už přes 30 let různé interprety. Spolupracuje s Ed Sheeranem, Rod Stewart, Paul McCartney, Robbie Williamsem a jinými umělci .

Teď fotí Ollyho na jeho turné po UK. Fotila ho i na jeho minulém turné po UK před 2 lety. Její fotky byli v Ollyho druhé knize ,,On The Road". S Ollym moc ráda spolupracuje.

Na twitter přidala fotku s Ollym z O2 arény v Londýně. ►

Na její fotky se můžete podívat zde. Najdete tam i nějaké fotky Ollyho (Odkaz, který jsem sem dala vás rovnou odkáže na jednu fotku Ollyho). Její fotky se mi líbí. Umí dobře zachytit danou situaci.

Náhodně jsem našla videa z německé ,,Helene Fischer Show", kde byl Olly někdy koncem minulého roku. Videa z vystoupení: Grow Up / Olly & Helene Fisher - Up

Novinky

22. března 2017 v 18:04 | zujka


Olly dostal cenu ,,UK Solo Megastar" v cenách ,,Kid´s Choice Awards 2017". Moderátoři Jordan a Perri navštívili Ollyho na jeho tour po UK, kde mu cenu předali a ještě pro něj měli připravený překvapení. Polili ho zeleným slizem (nevím jak jinak to nazvat). Podívejte se nahoře na video.

Fotky zde.


3.3. začalo Ollyho jarní turné po UK v Glasgow. Našla jsem nějaké fotky z koncertů.
Fotky nebudu rozdělovat. Olly má na každém koncertě stejné oblečení. Budu tam postupně přidávat další fotky.►Fotky z jarního tour 2017 po UK zde (pozn.: Nevím z jaké města jsou tak jsem dala do jedné složky):Koukala jsem na youtube a najdou se tam dobré videa z koncertu. Stačí, když tam do vyhledávače napíšete: olly murs concert 2017►Můj report z koncertu v Manchesteru 17.3. zde.

Moje fotky zde.Napište do Ollybotu (messenger na FB) #OllyTour2017 a potom se vám objeví rozhovor nebo fotka. Každý den něco během turné.

Messenger zde: m.me/ollymurs


Olly byl v pořadu John Bishop: In Conversation With Olly Murs. Nevím jestli někde bude celý záznam, ale na youtube přidali 2 krátká videa.

V prvním videu mluví o svém dvojčeti bratrovi Benovi (pozn.: Kvůli semifinále v X Faktoru zmeškal bratrovu svatbu. Jeho mentor Simon Cowel ho nechtěl pustit. Od té doby Ben nemluví s rodinou.). Video zde.
Ve druhém videu mluví o X Faktoru. Video zde.

Novinky

27. února 2017 v 8:00 | zujka
Olly minulý týden skončil zkoušení s kapelou a už se nemůže dočkat až začne turné v pátek 3.3. v Glasgow.

Seznam míst, kde bude jarní turné zde.

Minulý týden zveřejnil Ollyho tým na sociálních sítích stránku, kde si můžete zjistit jak se dostat na koncert (vlakem, autobusem nebo s někým sdílet jízdu v autě). Více zde. #OllyCoach

Chystáte se někdo na koncert?

Novinky

9. února 2017 v 18:57 | zujka

Minulou sobotu 4.2. byl Olly na BBC One v pěvecké soutěži ,,Let It Shine", kde zpíval s 8 kluky mix písniček od něj: Troublemaker, Unpredictable, Heart Skips a Beat a Wrappped Up. Po odzpívání vybrala porota 5 kluků, kteří postoupili do živých vysílacích kol a bude z nich skupina.


Olly před pár dny oznámil, že na letním turné ho bude předskakovat Louisa Johnson. Louisa vyhrála v roce 2015 britský X Faktor.
Píseň, kterou zpívala po vítězství v XF/ videoklip zde.
Jistě bude znát singl s Clean Bandit - Tears / videoklip zde.
Její aktuální singl So Good / videoklip zde.

Novinky

3. února 2017 v 23:08 | zujka
Olly se připravuje na britské jarní turné, které začne za měsíc. Tento týden natáčel nějaké projekce na turné. A brzy také začne zkoušet s kapelou na turné.


V sobotu 4.2. bude Olly na BBC One v pěvecké soutěži ,,Let It Shine", kde bude zpívat singl ,,Troublemaker" a jeden song z alba 24 HRS se soutěžícími (Connor, Curtis, Yazdan, AJ, Tyler Nick, Sario & Scott).

Upoutávka zde. / Jakou radu dal Olly klukům? Video zde.

Sobota 4.2. na BBC One v 19:40 h. (ČR čas), livestream zde: http://filmon.com/tv/bbc-oneRozhovor pro ticketmaster, kde se baví o turné, kterého se nemůže dočkat a až uvidím opět fanoušky. Rozhovor si můžete přečíst zde.


Minulý rok na pozdim jsem tady přidávala fotky Ollyho s mamkou z focení photoshootu (fotka 1 & fotka 2). Photoshoot byl pro magazín ,,Sunday Times Magazine" (součástní novin The Times). V lednu se objevil v magazínu článek. Část článku a fotka zde (pozn.: pokud si chtete přečíst celý článek stačí se zaregistrovat).Jak už víte tak Olly je patronem charitativní organizace ,,Rays of Sunshine". Na konci listopadu se Olly setkal s dětmi, které si přáli setkat s ním.. Přidávala jsem tady fotky. Teď se objevilo také video. Jedna holčina nemohla tomu uvěřit, že vidí Ollyho naživo a byla z toho vedle.
 
 

Reklama