For Olly Murs

Happy Birthday Olly!

14. května 2017 v 7:00 | zujka


Přeji Ollymu k dnešním narozeninám všechno nejlepší! Ať je pořád veselý jak ho máme rádi a hlavně mu přeji mnoho úspěchů v hudební kariéře!

Happy Birthday Olly!

14. května 2016 v 7:00 | zujka


Přeji Ollymu k dnešním narozeninám všechno nejlepší! Ať je pořád veselý jak ho máme rádi a hlavně mu přeji mnoho úspěchů v hudební kariéře!

Olly napsal na twitter, že je nemocný tak mu hlavně také přeji, aby se brzy uzdravil!

Happy Birthday Olly!

14. května 2015 v 23:56 | zujka


Dnes měl Olly narozeniny, které slavil pracovně v Německu. Přeji mu všechno nejlepší a hlavně ať je pořád veselý jak ho máme rádi!

Happy Birthday Olly!

14. května 2014 v 16:53 | zujka

Dneska Olly slaví kulatiny. Je mu 30 let. Stejně si to tady nepřečte, ale přeji mu všechno nejlepší k narozeninám! Aby byl stále tak veselý, spokojený a hlavně mu přeji mnoho úspěchů v hudební kariéře!

Olly dneska slaví svoje narozky napříč Evropou s kamarády jak napsal na twitter kde přidal i fotky (vlevo).


(kliknutím na fotku zvětšíte)


K Ollyho narozkám se plánovalo video a tasy máte výsledek. Nakonec se toho ujala PharLap, které moc děkuji! Určitě se podívejte na video je originální a úžasné!


zdroj: twitter.com, facebook.com

Olly Murs - from czech & slovak MursArmy

12. ledna 2014 v 16:23 | zujka


Konečně mám hotové video pro Ollyho od českých a slovenských fanoušků. Video jsem dělala cca 14 dní.

Na začátku představuji stručně Českou republiku a Slovensko. Jelikož má rád Olly sport (hlavně fotbal) tak jsem tam dala pár známých a dobrých sportovců z každé země. Olly, když je v nějaké zemi tak se vždy naučí něco říct v dané řeči a proto jsem tam psala ty názvy jak v čestině/slovenštině tak i v angličtině.

Video je bloknuté pro Německo. Na začátku je problém se songy ,,Troublemaker" a ,,Right Place Right Time". Takže kdyby Vám tam nehrála hudba nebo něco jiného v nepořádku napiště mi to prosím.Video jsem pro jistotu ještě nahrála na ulozto ke stažení:
Mrzí mě, že se zapojilo málo lidí. Někteří jste psali jak se zapojíte a potom nic. Až uvidíte ve videu některé příspěvky tak zjistíte, že opravdu stačilo něco jednoduchého nic složitého.

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc Martince, Míše a Renče. Dále všem co se zapojili. Doufám, že se Vám bude video líbit.


Někteří fanoušci žijí v Británii jak budete mít možnost potkat Ollyho tak budu ráda, když vypálíte video cd a předáte mu to.

Byla bych ráda kdyby jste to video šířili dále na netu. Bude se to posílat Ollymu na jeho twitter účet, ale také mě napadlo, že bychom to mohli poslat jeho rodičům, kteří také občas reagují na tweety od fans. Dále zkusit Ollyho kamarády a manažerku.Twitter účty kam to můžete zkusit poslat:


https://twitter.com/ollyofficial/ (Ollyho oficiální účet)

https://twitter.com/mrsfuzzymuzzy (Ollyho mamka Vickylynn Murs)

https://twitter.com/MRFUZZYMUZZY73 (Ollyho taťka Pete Murs)

https://twitter.com/joshuapolard (Ollyho bratranec Joshua Pollard)

https://twitter.com/sarahmodestmgmt (manažerka Sarah Thomas)


https://twitter.com/carolineflack1 (Caroline Flack - kamarádka, s Ollym moderovala XTra Factor)

https://twitter.com/jake_wakelin (kamarád Jake Wakelin)

https://twitter.com/rickyfinnigan (kamarád Ricky Finnigan)


https://twitter.com/ksetford (kamarád Kirk Setford)


https://twitter.com/LozTwiddle (kamarád Cuthbert Twiddy)

Přání pro Ollyho

14. května 2013 v 8:00 | zujka
Dneska má Olly narozeniny :-) Je mu 29 let. Udělala jsem mu 2 přání jedno s kámoškami a druhé za stránku :-) Bylo by úžasné kdyby mi na to nějak reagoval :-) Když má Olly ty narozeniny tak jsem pro dnešní den blog naladila do stylu narozenin a dala jako tapetu balónky :-)
 
 

Reklama