Extra

17.3. SPRING 2017 UK TOUR (Manchester)

22. března 2017 v 18:08 | zujka
V pátek 17.3. jsem byla v Manchesteru na koncertě Ollyho v rámci jeho jarní tour po UK. Napíšu vám krátký report z koncertu.

Olly tentokrát neměl žádného předskokana jako v předchozích tour. Před koncertem akorát pouštěli hudbu a rozehřívali publikum moderátoři z nějakého rádia v daném městě.

Před koncertem jsem zahlídla na druhé straně arény přicházet ze zákulisí Ollyho rodiče a jeho tetu se strejdou.

Koncert začal ve 20:30 h. a skončil po 22 h.. Olly show odstartoval na pódiu sám se singlem ,,You Don´t Know Love" a ke druhé písni se přidala kapela s vokalisty. Koncert zakončil singlem,,Years & Years".

Z nové desky 24 HRS zahrál: You Don´t Know Love, Years & Years, Grow Up, Unpredictable, Back Around, Deeper, 24 Hrs a Flaws.

Také zazpíval po dlouhé době píseň ,,I Need You Now". Jeho poslední přítelkyně neměla ráda, když jí zpíval.

Zpíval také cca 10 min. mix starších songů, kde řekl lidem, ať schovají mobily a tančí (prostě užívají si). Svojí mamce řekl, že to pro ni také platí. Dokonce během zpívání tohoto medley šel mezi diváky.

Olly opět během koncertu vtipkoval. Zmínil také jak si moc váží podpory od fanoušků a děkoval jim, že přišli na koncert.

Koncert jsem si opět parádně užila. Jedním slovem byl úžasný! Olly je skvělý showman. Viděla jsem tam hodně malých dětí. V Anglii je normální, že je rodiče berou na koncerty. Ollyho mají rádi všechny věkové kategorie.

Už jsem to tady psala před 2 lety, ale tady fanoušci chodí na více koncertů než jeden. Šla bych hned znovu, ale budu raději šetřit. Doufám, že mi vyjde ještě koncert na letním turné.


Moje fotky z koncertu zde.


Natočila jsem krátké videa. Hlavně jsem si chtěla užít koncert. Videa jsem natáčela na mobil. Obraz není nejlepší, ale kvalita zvuku je dost dobrá. Aspoň jsem vám přiblížila atmosféru koncertu.

4 years online

13. ledna 2017 v 8:00 | zujka

Dnes jsou to přesně 4 roky co jsem založila tyto stránky o britském zpěvákovi Olly Mursovi.

Během roku se toho stalo hodně. Díky stránkám poznávám stále skvělé lidi! S někým jsem se také setkala osobně. Jsem moc ráda, že Vás znám a zažívám s Vámi skvělé zážitky!


U narozeninového článku vždy píšu, kde jsem minulý rok měla možnost vidět Ollyho naživo. Minulý rok se mi to povedlo 2x.

12.7. You Don´t Know Love Radio Tour, Leeds - více zde

4.9. Fusion Festival 2016, Liverpool - více zde


Letos bych chtěla jít na jeho koncert v Anglii. Na jarní turné půjdu rozhodně, ale určitě bych chtěla jít také na nějaký letní koncert.


Nemám tolik času na stránky jako dříve. Ale stále mě baví dělat. Omlouvám se pokud novinky přidám pozdě.


Na závěr bych chtěla poděkovat všem co navštěvují tyto stránky! Jsem ráda, že se Vám tady líbí a vracíte se. Každý komentář mě vždy potěší.


Stay cheeky and keep smiling! (Jak většinou dodává Olly v závěru, když něco napíše)

Zuzka

Happy new year 2017

31. prosince 2016 v 10:00 | zujka

Chtěla bych Vám všem popřát hlavně hodně zdraví a pohodový rok 2017!


Užijte si taky dnešní silvestr. Pokud budete mít někdo čas v 1 h. (ČR čas), můžete se podívat živě na BBC 1 na ohňostroj z Londýna, který se každoročně koná u Big Ben. Určitě se potom objeví záznam. Je to vždy pěkná podívaná!

Merry Christ...Murs

20. prosince 2016 v 18:00 | zujka


Všem Vám přeji krásné prožití vánočních svátků!Tady máte vánoční písně co Olly zpíval letos nebo už dříve. Užijte si je!

Last ChristmasBBC Radio 1 Live Lounge
Last Christmasbritská hudební televize 4 Music
I Wish It Could Be Christmas EverydayOlly's Christmas Party 2013
White ChristmasBBC Radio 2
Do They Know It's Christmas?Band Aid 30, více zde
Christmas (Baby Please Come Home)BBC Radio 1 Live Lounge
Lonely This ChristmasBBC Radio 1 Live Lounge

4.9. Fusion Festival 2016 (Liverpool)

6. září 2016 v 19:43 | zujka
Napíšu vám krátký report z Fusion festivalu, kterého jsem se zúčastnila.Když jsem podívala, kdo všechno kromě Ollyho bude v neděli vystupovat, to jsem si rozhodně nemohla nechat ujít. Festival se vždy konal v Birminghamu a letos poprvé se konal v Liverpoolu. Místo konání bylo super.V Anglii, když jdete na festival tak jedině v holinkách. Připadala jsem si trochu divně, když jsem se blížila k místu konání festivalu a nikdo neměl gumáky. Ale nakonec se potom našli nějací lidé. Cca před týdnem jsem byla na Leeds festivalu, kde to jinak než v gumákách nešlo. Tolik bahna jsem ještě nikdy nezažila. Bylo vtipné vidět lidi v botaskách, když ještě k tomu měli bílé ponožky. To už jsem trochu více odbočila. Jinak festival v Leedsu byl úžasný, můžu doporučit!Na Fusion festival jsem dorazila odpoledne. Štve mě, že jsem nestihla The Lawson, který jsem chtěla vidět naživo. Netěšila jsem se jen na Ollyho, ale také na jiné interprety. Ve zkratce vám napíšu, koho jsem viděla:

The Vamps opět skvělá show! Viděla jsem je několikrát. Nevím, kde berou tolik energie. Hlavně frontman Brad, který neustále běhá po podiu.

Ella Henderson je výborná, její vystoupení se mi vždy líbí!

Poprvé jsem viděla naživo Nathana Sykes (pozn.: Dříve byl ve skupině The Wanted) a Busted. Nathan mě mile překvapil. Busted styl hudby, která mě baví. Byli skvělý.

Ještě jsem viděla nějakého dj, ale to jsem se spíše nudila.A nakonec celý festival zakončil Olly se svým vystoupením. Hrál 1h. a 20min.. Na začátku měl intro co mě loni na turné a potom odstartoval show s písní ,,Did you Miss Me?" . Zazpíval všechny známé songy a také nový singl ,,You Don´t Know Love".


Olly během vystoupení pořád vtipkoval. Připomněl trapasy, co se mu stávají během koncertů (Pád ze schodů nebo roztržení kalhot). Omylem vylil vodu na podiu, hned to začal utírat ručníkem a dodal: ,,Dámy také umím dělat domácí práce." Bylo tam více vtipných momentů.


Olly na twitteru napsal, že to byla super noc a nakonec dodal : ,,Haha doufám, že moje košile našla bezpečný domov.". Když odcházel z podia tak si nečekaně sundal košili a hodil jí do davu. *
Pořád se opakuji, ale jeho vystoupení bylo neuvěřitelné jako vždy! Tolik energie, jak to umí s diváky. Prostě rozený showman.

Celkově, když to shrnu tak festival byl úžasný! Jedno podium což je skvělé. Nemusíte přebíhat a bát, že třeba nějakého interpreta neuvidíte.

Natočila jsem na mobil pár krátkých videích: Brzy nahraji na facebook...

Mám i fotky, ale ty se mi tolik nepovedly jako třeba ty co jsem fotila přes den.


Ostatní fotky a rozhovory najdete v článku zde.PS.: Ollyho manažerka natočila video zde a napsala k tomu: ,,Je skvělé vidět jak ochranka tvrdě pracuje… :D :D :D ".


* V pondělí 5.9. dělal Olly live stream na facebooku, kde zmínil jak hodil nečekaně do davu na Fusion festivalu svoji košili, že by ho zajímalo, kdo jí má a co má s ní v plánu. Video zde.


3 years online

13. ledna 2016 v 7:00 | zujka
Dnes jsou to přesně 3 roky co jsem založila tyto stránky o britském zpěvákovi Olly Mursovi.

Během roku se toho stalo hodně. Díky stránkám poznávám stále skvělé lidi! S někým jsem se také setkala osobně. Jsem moc ráda, že Vás znám a zažívám s Vámi skvělé zážitky!


U narozeninového článku vždy napíšu kde jsem minulý rok měla možnost vidět Ollyho naživo. Minulý rok se mi to povedlo 2x.


22.4. Never Been Better Tour, Manchester - více zde

9.12. Radio City Christmas LIVE, LiverpoolNa závěr bych chtěla poděkovat všem co stále navštěvují tyto stránky! Jsem ráda, že se Vám tady líbí a vracíte se. Každý komentář mě vždy potěší!

Nikdy jsem neměla žádnou velkou návštěvnost. Netrápilo mě to, ale byla jsem ráda, že se najde pár lidí co je zajímají o moje stránky. Mě to bavilo se starat o stránky. V poslední době toho mám hodně. Upřímně, když mám čas tak jsem ráda, že někam jedu nebo raději na něco koukám. Dříve jsem v první řadě na počítači dělala stránky a na seriály nebo filmy jsem koukala až na druhém místě. Taky s časem to bylo jiné...

Už loni jsem to tady chtěla zabalit a skončit. Jak to tak vidím tak se asi tomu ani nevyhnu. V poslední době to flákám s novinkami. O Ollyho se stále zajímám a vím co se kolem něj děje.

Teď se konečně těším, že budu mít čas také na čtení a konečně dočtu Ollyho druhou knihu.

Jinak obdivuji kdo se věnuje strákám několit let a stále ho baví!

Vím, že se opakuji, ale pokud chcete, abych Vás informovala o Ollym a nepřestala přidávat novinky tak mi klidně napište.
Nějak nedokáži napsat, že tady končím definitivně.
PS.: Když jsem ty balónky našla na netu tak bylo jasné, že použiji jako úvodní fotku. Olly je vtipný a má rád srandu tak se to sem hodí.

V Anglii na Vánoce mají ,,Christmas cracker". Určitě jste viděli v nějakém filmu papírovou trubičku, která se roztrhne a v ní najdete papírovou korunu (party hat), vtip a nějaký dárek. Ollyho rodina měla balónky ze, kterých můžete vytvořit nějaké zvíře a atd. Ollyho sestra zveřejnila na twitteru fotku a k ní napsala, že si Ollyho objednává na první narozeninovou párty. Ollyho sestře Fay se minulí měsíc narodil chlapeček Quinntyn.Stay cheeky and keep smiling! (Jak většinou dodává Olly v závěru, když něco napíše)

Zuzka

Happy New Year 2016

31. prosince 2015 v 10:00 | zujka

Merry Christ...Murs

20. prosince 2015 v 19:00 | zujka


Všem Vám přeji krásné prožití vánočních svátků!


Cover singlu ,,Last Christmas" z loňského BBC Radio 1 Live Lounge si teď můžete zazpívat s Ollym. Na youtube přidal video s textem. Video ze záznamu BBC Radio 1 Live Lounge zde.


22.4. Never Been Better Tour 2015 (Manchester)

23. dubna 2015 v 17:06 | zujkaNapsala jsem Vám krátký report z Ollyho koncertu v Manchesteru kde jsem byla včera.


Ella Eyre byla skvělá předskokanka Ollyho! Její vystoupení mě bavilo. Olly si vybral dobře. Ella hrála cca 30 min.


Někdy ve 20:36 h. začalo Ollyho vystoupení. Začala hrát hudba z filmu Pulp Fiction a na obrazovkách se promítalo video s Ollym. Po krátkém úvodu se Olly objevil na stage a rozjel to se songem "Did You Miss Me?" z nového alba NBB. Koncert trval 2 hodiny. Olly si to na podiu opravdu užíval.Zazpíval všechny jeho velké hity. Singl ,,Up" si s Ollym zazpíval Ella Eyre.


Nechyběli ani nějaký vtípky od něj. Olly byl hodně zpocený v první části koncertu, když viděl, jak vypadá jeho košile tak se omlouval dámám v publiku. Vtipné bylo, když asi 2x odcházel z podia tak vždy takový sprinty.

V půlce koncertu opět promítali video na obrazovkách, kde Olly ukázal videa od jeho fanoušků, které se mu líbili, a pobavilo ho. Někteří byli dost vtipný, ale také tam byli malé děti, který byli roztomilí. Na závěr Olly ukázal jeho největšího fanouška synovce Louie. Snad se někde objeví video, protože jeho synovec byl roztomilí a pro Ollyho hodně znamená.

V druhé půlce koncertu zpíval 2 songy vzadu na malé stage.

Vystoupení zakončil singlem ,,Wrapped Up", který smíchal se singlem Treasure od Bruna Marse.


Měla jsem dobré místo na stání. Když se Olly objevil na začátku na stage tak jsem nemohla uvěřit, že ho vidím zblízka (pozn.: Já to cca před lety říkala, že příště ho uvidím zblízka v reportu z koncertu Robbieho Williamse ve Vídni.). Olly je skvělý showman. Umí to pořádně rozbalit na podiu. Pokud máte Ollyho rádi tak určitě doporučuji jít na jeho koncert!

Koncert byl jedním slovem úžasný! ♥


Natočila jsem 2 krátký videa na mobil: Did You Miss Me? & Hand On Heart


PS.: Váhám zda ještě nepůjdu jednou. Nějaký fans v UK jdou na více koncertů což mě docela překvapilo. To moc není u nás běžné. Ale asi budu šetřit na jiný koncert.

2 years online

13. ledna 2015 v 7:00 | zujka

Dnes jsou to přesně 2 roky co jsem založila tyto stránky o britském zpěvákovi Olly Mursovi. Článek z minulého roku zde.

Během roku se toho stalo hodně. Díky stránkám poznávám stále skvělé lidi! S někým jsem se také setkala osobně. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala!

U narozeninového článku vždy napíšu kde jsem minulý rok měla možnost vidět Ollyho naživo. Minulý rok se mi to povedlo 3x v Manchesteru. Letos se chystám na jeho koncert v UK tak uvidíme kde budu mít ještě příležitost ho vidět naživo.

8.6. Soccer Aid 2014, Old Trafford - více zde

28.10. Wrapped Radio Tour - více zde

4.12. Key103 Christmas Live - více zde


Na závěr bych chtěla poděkovat všem co navštěvují tyto stránky! Jsem ráda, že se Vám tady líbí a vracíte se. Každý komentář mě vždy potěší.
 
 

Reklama