V nejlepším se má asi přestat...

31. srpna 2017 v 16:23 | zujka
Opět po 2 letech píšu článek, že končím se stránkami… Nepíše se mi to lehce. Proč končím? Tady vám napíšu několik důvodů.


Nemám tolik času jako dříve. Když zapnu pc tak stránky vždy byly pro mě na prvním místě před sledováním seriálů a atd.
Článek mi vždy zabere dost času a lidi jsem moc nechodí podle statistiky návštěvnosti. Asi neumím dobře prezentovat stránky, kde to jen jde. Nějaké ,,obíhání" spřátelených stránek (affiliates) to mě nebaví, abych splnila nějakou návštěvu několikrát do týdne. Přijde mi, že některé ty,, affiliates" komentují poslední články a stejně je asi moc nezajímá co všechno je na dané stránce. Jen, aby splnili ,,obíhání". Navíc co mám spřátelené stránky tak mě opravdu zajímají.

Navíc co přidávám fotky na facebooku tak mi to spíše hodně lajkují a komentují cizinci. Jestli já snad nezačnu psát v angličtině. Aspoň bych si nemusela lámat hlavu jak to napsat v češtině.


Chtěla jsem udělat rozhovor s Ollym na stránky. Hodně jsem si to přála. Nepřišlo mi to nemožné. Jsou nějaké české stránky, kterým se to povedlo. Mojí kamarádce se také povedlo získat několikrát rozhovor s jednou americkou kapelou.

Našla jsem mail na asistentku jeho manažerky. Psala jsem jí 2x. Taky sehnat mail nebylo jednoduché, když nemá žádné kontakty na ofic. stránkách. Na facebooku jsem našla Ollyho manažerku, kde jsem jí zkusila napsala.

Psala jsem dokonce jednomu moderátorovi ze Slovenska, co s ním dělal rozhovor.

Letos během letního turné natáčel různé videa s youtubery. Psala jsem některým z nich mail, že bych také ráda měla rozhovor s Ollym a jestli by mi poradili komu bych měla napsat.


Ještě, by mě potěšilo, kdyby viděl Olly stránky. Občas komunikuje s fanoušky na twitteru. Dokonce 2x jsem mu osobně něco předávala, kde jsem mu napsala odkaz na moje stránky.

Olly má o fanoušky zájem a ví, jak jsou pro něj důležitý. Každý, kdo potkal Ollyho osobně, se s ním chce sejít znovu a znovu. To vám řekne každý. Dokonce moderátoři co s ním dělali rozhovor říkají jaký je pohodový, milý, zábavný a sympatický. Každý takový není ze známých osobností.Stránky mě bavily dělat, ale nějak jsem ztratila motivaci. Nechci strávit nad článkem dlouho, protože musím a potom to je k ničemu. Většinou se snažím, aby článek měl nějakou úroveň a nebyl jen tak odbytý.
Letos jsem dělala na novým layoutu. Mám 2 návrhy. Pokud má někdo zájem můžu ukázat.

Třeba mi budou stránky někdy chybět a budu se chtít vrátit. Ale momentálně mě tolik nebaví psát, když není odezva a beru jako, že musím tak to není správné. Koho stránky opravdu hodně zajímali tak děkuji moc za návštěvu a komentáře!

Díky Ollymu a těmto stránkám jsem poznala skvělé lidi!


Když jsem začínala se stránkami tak výběr adresy nebyl jednoduchý, protože někdo už si zabral ty jednoduché. Napsali tam jen úvodní článek a tím skončili. Já jsem asi jediná u nás kdo má o něm stránky, které jsou aktuální. Navíc taky originální. Většinou lidi dělají stránky se stejnou tématikou, kterých už je dost. Že vydržím dělat dlouho stránky jsem opravdu nečekala.


Kdo mě zná tak ví, že Olly pro mě znamená hodně! Pořád se o něj zajímám a vím co se děje kolem něj.


Trošku jsem se rozepsala, ale nechat to tady jen tak bez nějakého vysvětlení mi nepřišlo správné.Děkuji moc za skvělé 4 roky a 7 měsíců!Stay cheeky and keep smiling! (Jak většinou dodává Olly v závěru, když něco napíše)

Zuzka
 


Komentáře

1 brre brre | Web | 1. září 2017 v 20:45 | Reagovat

upřímně jsem čekala že s tím přijdeš ale i tak nejsem ráda že končíš ale chápu to nicméně mám na tebe kontakt na FB i znám tvoje FB stránky takže v kontaktu budeme tak se s tvým odchodem nějak smířím:o)) držím palce aby se ti jednou podařilo ten rozhovor s Ollym uskutečnit.:o)

2 Sába Sába | Web | 7. října 2017 v 7:04 | Reagovat

Je škoda, že končíš, ale chápu, že pokud už tě to tolik nebaví, nemá to asi smysl dělat, a kort pokud tě to na FB baví víc a máš tam větší odezvu.. :) to víš, Olly je ve světě asi známější než v ČR. A věřím tomu, že se ti jednou povede s ním udělat rozhovor, už jsi se s ním párkrát setkala a setkas určite znovu, takže věřím tomu, že se ti to časem povede :) ale samozřejmě mě mrzí, že s blogem končíš, dyt vlastně jen díky tomu jsme se poznali i osobně, tak snad se uvidíme ještě někdy, i když už nebudes mít blog a já nejsem v UK.. :)

3 ShaylaUeyot ShaylaUeyot | E-mail | 11. října 2018 v 18:22 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama