Červenec 2017

Novinky

15. července 2017 v 18:15 News

V neděli 2.7. byl Olly hostem v pořadu ,,Sunday Brunch" na channel 4. Kromě Ollyho tam byli ještě další hosté, ale z těch známější skupina The Vamps. V pořadu se vaří, baví se o různých tématech a hosté jsou toho součástí. S každým je tam rozhovor. Na konci pořadu vystoupili The Vamps s novým singlem ,,Middle Of The Night". Pár fotek zde.

Celý záznam pořadu si můžou pustit akorát obyvatelé UK. Na twitteru jsou krátký videa z pořadu:

• Olly má vtipné výrazy, když něco ochutnává. Video zde.
• Olly s Vicky Pattison dělali fitness challenge. Video zde.
• Hosté ochutnávají různé druhy čokolády. Podle Ollyho výrazů je vidět, že je v sedmém nebi. Video zde.
• Morris Dancing (pozn.: tradiční anglický lidový tanec). Olly, Brad Simpson (The Vamps) a moderátor Tim Lovejoy se učí tanec ,,Morris Dance" (pozn.: tradiční anglický lidový tanec) s Vicki Pepperdine. Video zde.Olly a Louisa Johnson byli 4.7. hosté v dopoledním pořadu na itv ,,This Morning". Mluví třeba o tom jak si Louisa pořád vystřeluje (dělá srandu) z Ollyho.


Olly byl 28.6. hostem ,,The One Show" na BBC One. Byl ta sní rozhovor. Na konci pořadu vystoupil s Louisou Johnson a jejich singlem ,,Unpredictable". Celý záznam si můžou pustit jen obyvatelé UK. Na youtube je pouze vystoupení zde.Youtubeři (kliknutím na název youtubera se vám zobrazí video):

Olly teď během letního turné natáčí videa s youtubery. Našla jsem další videa.

Eltoria - Olly a Louisa mají zavázané oči a po slepu líčí youtubery.
ChipDaddyTV - Olly a Louisa hrají hru s youtubery, kde musí v časovém limitu popsat druhýmu z dvojice známou osobnost nebo zvíře. a ten musí uhodnout o koho jde.
Elliot Crawford - Tady si vybírají z obálky téma o kterém budou mluvit a z druhé jakým přízvukem.
JaackMaate - Na začátku si Jack s Ollym povídá. Na konci hrají hru, kde má Olly doplnit tweety. Když Olly odpoví špatně tak Jack napíše na jeho twitteru účtu nějaký tweet a pokud odpoví správně tak napíše tweet u Jacka.
Manny - Olly hraje s Mannym ,,football-tennis" (tenis bez rakety, ale s fotbalovým míčem).
Saffron Barker - Olly a Saffron hrají hru, kde si vdechují hélium z balonků, zpívají ,,la la la la" a druhý musí uhodnout co je to za píseň.


Rozhovor s Ollym a Louisou Johnson, kde říkají nepravdivé novinky o nich. Video zde.

Olly a Louisa hrají hru, kde mají dokončit text písně. Video zde.
Tenisová hra - Pokud chcete vidět video z natáčení k singlu ,,Unpredictable", stačí si zahrát tenisovou hru. Je to postřehová hra, kde musíte strefit tenisové míčky, když se dotknou kruhu. Hru si můžete zahrát zde.


Fotky z natáčení videoklipu a focení k singlu ,,Unpredictable" zde.

Wimbledon - Celá Anglie a fanoušci tenisu teď žijí Wimbledonem. Olly se ve středu s Louisou byli podívat na semifinále mužů. Podle mě se byli podívat hlavně na zápas Andyho Murray/Sam Querrey (pozn.: Sam je teď ve finále, kde se utká s Rodgerem Federerem, který porazil ve čtvrtfinále našeho tenistu Tomáše Berdycha.). Fotky zde (přidala jsem tam také fotky z ,,Game, Set, Mug challenge"). Nahoře ve videu je rozhovor s Ollym o tenisu.

Wimbledon - 3 challenges (BBC Sport) video zde.

Olly s Louisou Johnson se zúčastnili v ranní show ,,BBC Breakfast" výzvy ,,Game, Set, Mug challenge", kde za 30 vteřin měli strefit raketou co nejvíce tenisových míčků do velkého hrnku. Jak se jim dařilo, na to se podívejte zde.

Olly a britská tenistka Johanna Konta si vyberou ,,trick shot". Ukažou si video ze zápasu, kde nějaký tenista předvede něco neobvykhlého a oni to napodobí. Video zde.

Olly si zahrál v BBC Radio 1 ,,Innuendo Bingo " s moderátorem Chrisem Stark. Jde o to, že si oba sedí proti sobě mají plnou pusu vody. Moderátor Scott Mills jim pouští nějaké vtipné záznámy z rádia a pokouší se je rozesmát. Olly se na hru připravil dobře a vzal si plášťenku. Video zde.

Backstage Pass (BBC Music) - Na stránkách BBC je video, kde se podíváme do zakulisí koncertu a to konkrétně v Colchesteru, kde Olly vystoupil v rámci letního turné minulý měsíc. Colchester se nachází v Essexu v jeho rodném kraji. Na koncert se přišla podívat i jeho rodina. Bohužel video jde jen pro obyvatele UK. Video zde.

Say What (CBBC) - Olly a Louisa Johnson hrají hru ,,Say What". Jde o to, že jeden poslouchá nahlas metalovou muziku a musí uhodnout co mu druhý říká. Video zde.


Olly a Louisa Johnson natočili video s akustickou verzí singlu ,,Unpredictable".