Červen 2017

Novinky

24. června 2017 v 13:00 | zujka |  News

Na facebooku Olly Murs CZ jsem dávala livestream na pořad ,,Tonight at the London Palladium", kde vystoupil Olly a Louisa s novým singlem ,,Unpredictable". Na youtube se objevilo video z vystoupení. Koukněte co nejdříve než ho dají pryč.


Olly se zúčastnil 6.6. 2017 ,,Glamour Women Of The Year Awards 2017", kde předal cenu v kategorii ,,Televizní osobnost roku" Emmě Willis.

Fotky zde.


Videa:
Předání ceny Emmě Willis - proslov Ollyho před předaním ceny a potom má proslov oceněná Emma Willis

- Olly byl opět vtipný. Mluvil o tom, jak se těší na tuto událost roku, protože je to skvělé místo, kde může najít budoucí manželku. Potom už mluvil o Emmě Willis.

Rozhovor Ollyho s Emmou po skončení - Emma naštvala tak trochu Ollyho, když mu řekla, že dostala ,,Brit Award" za moderování (pozn.: ,,Brit Awards" - udílení cen britské populární hudby. Olly nikdy tuto cenu nezískal. Byl pouze nominovaný. Ale chtěl by jí získat.)V sobotu 10.6. vystoupil Olly na ,,Summertime Ball 2017", který pořádá rádio Capital FM každý rok ve Wembley Stadium.

Kromě Ollyho vystoupili také Bruno Mars, Little Mix, Shawn Mendes, Niall Horan, Maroon 5, Zara Larsson, Stormzy, Clean Bandit, Charlie Puth, Jax Jones & Raye, Rag´n´Bone Man, Julia Michaels, Zedd, Louisa Johnson, JP Cooper, Seun Paul, Anne-Maria, James Arthur, Martin Jensen, Dua Lipa, 5 After Midnight.

Fotky zde.

Videa vystoupení:

Ostatní videa:

Když byl Olly začátkem měsíce s Louisou Johnson v ranní show na rádiu Capital FM tak si zahráli hru ,,Zkus se nesmát". Olly a Louisa říkali vtipy, kde se pokoušeli nesmát. Zvládnete se nesmát? U druhého vtipu Ollyho bude mít co dělat :D .


Olly byl 16.6. hostem ranní show Chrise Evans na BBC Radio 2, kde zazpíval živě. Kromě Ollyho tam ještě zpívali Niall Horan, Louisa Johnson a Anne Marie. Vysílalo se živě z Tower v Londýně. Šlo o dětskou soutěž v psaní příběhu, který mám 500 slov. Bylo to finále.

Fotky zde.

Celý záznam zde:
Olly zpívá singl ,,Troublemaker" od 1:02:00, potom následuje krátký rozhovor a druhý singl ,, Unpredictable feat. Louisa Johnson" 1:15:00.Conor Maynard‏ si pozval Ollyho, aby spolu natočili ,,Sing off". Hrála jim hudba singlu ,,David Guetta ft Justin Bieber - 2U" a oni do toho zpívali texty jiný songů.


Youtubeři (kliknutím na název youtubera se vám zobrazí video):

Sub2WillNE - Will si zahrál s Ollym a Louisou tenis na herní konzole wii. Aby nehráli jen tak, ten kdo prohrál míček tak musel jíst chilli papričku.

Mike Fox - Mike si zahrál s Ollym a Louisou ,,šeptací výzvu (whisper challenge)". Dva měli nahlas hudbu v sluchátkách, kde nic neslyšeli a měli uhodnout, co ten třetí říká.

ohemgeeitsmaya - Maya si zahrála s Ollym a Louisou ,,Mouthguard Challenge".Dan Wootton (pozn.: Novinář, který dělá rozhovory s celebritami a píše o nich) dělal livestream na svém facebooku zde.

Olly s Louisou zazpívali singl ,,Unpredictable", následovala hra jak se oba dobře znají a na konci byl rozhovor.

Dan ještě dělal na začátku měsíce rozhovor s Ollym, který si můžete poslechnout zde.


Olly s Louisou Johnson odpovídali na otázky fanoušků na twitteru. Pod hastagem #Unpredictable najdete video odpovědi.


Britská tenistka Johanna Konta klade otázky Ollymu a on se během odpovídání snaží smečí strefit do plechovek. Potom si role vymění, aby to Johanna, která hraje tenis profesionálně neměla jednoduché tak má zakryté oči.


Olly Murs & Louisa Johnson - Unpredictable

23. června 2017 v 1:34 | zujka |  Official Videos

Videoklip k novému singlu ,,Unpredictable", vyšel dnes po půlnoci. Odehrává se na tenisovém kurtě v Palm Springs (Kalifornie,USA), kde se vrátíme v čase do roku 1978. Olly s Louisou Johnson hrají proti sobě zápas. Kdo nakonec vyhraje?

Den před natáčení trénovali tenis. Olly tenis umí hrát, ale Louisa ho hrála poprvé.

Novinky

4. června 2017 v 7:00 | zujka |  News

Ve středu 31.5. vyšel singl ,,Unpredictable feat. Louisa Johnson". Pokud jste ještě neslyšeli tak můžete zdarma poslouchat na Spotify zde.


Videoklip k singlu se natáčel v LA a odehrává se na tenisovém kurtu.Olly byl s Louisou v rádiu Heart a Capital FM propagovat nový singl. Nikde jsem nenašla záznam.


Fotky z rádií zde. Také jsem tam přidala fotky z příchodu do rádia a focení s fanoušky.V pátek 2.6. byl Olly hostem v ranní show Nicka Grimshaw na BBC Radio 1. Celý záznam zde (Olly od 1:18:55). Nick se baví s Ollym třeba o jeho narozeninách v Americe, novém singlu a na konci si z něj vystřelí s Louisou Johnson. Jde o to, že Nick předstírá, že volá fanynce, ale přitom celou dobu mluví s Louisou.


V sobotní ranní show Dermota O'Leary (pozn.: moderátor britského X Faktoru) na BBC Radio 2 zavolal Dermot Ollymu, který dal radu dětem co s nervozitou, když jdou na pódium a potom následoval krátký rozhovor. Olly je tam od 12:49. Záznam zde.
V pátek začalo Ollyho letní tour po UK v Lincolnshire. Předskokankou turné je Louisa Johnson. Akorát na pár místech nevystoupí. Seznam míst turné zde.


Olly na twitteru zveřejnil tričko s karikaturou jeho jak závodí na koni. Tričko bude k dostání akorát na místech turné, které se uskuteční na dostihovém závodišti.