Prosinec 2016

Happy new year 2017

31. prosince 2016 v 10:00 | zujka |  Extra

Chtěla bych Vám všem popřát hlavně hodně zdraví a pohodový rok 2017!


Užijte si taky dnešní silvestr. Pokud budete mít někdo čas v 1 h. (ČR čas), můžete se podívat živě na BBC 1 na ohňostroj z Londýna, který se každoročně koná u Big Ben. Určitě se potom objeví záznam. Je to vždy pěkná podívaná!

Novinky

26. prosince 2016 v 14:15 | zujka |  News


Olly měl začátkem prosince koncert v Berlíně, pořádaný od Vevo. V minulém článku jsem tady přidávala jen video s Grow Up, protože jiné se neobjevilo. Obejevili se extra videa z koncertu a celý koncert viz. nahoře. Užijte si koncert!


Setlist:

Heart Skips a Beat
Years & Years
Grow Up
Dear Darlin´
You Don´t Know Love
Last Christmas

60 vteřin rozhovor s Ollym zde.


Merry Christ...Murs

20. prosince 2016 v 18:00 | zujka |  Extra


Všem Vám přeji krásné prožití vánočních svátků!Tady máte vánoční písně co Olly zpíval letos nebo už dříve. Užijte si je!

Last ChristmasBBC Radio 1 Live Lounge
Last Christmasbritská hudební televize 4 Music
I Wish It Could Be Christmas EverydayOlly's Christmas Party 2013
White ChristmasBBC Radio 2
Do They Know It's Christmas?Band Aid 30, více zde
Christmas (Baby Please Come Home)BBC Radio 1 Live Lounge
Lonely This ChristmasBBC Radio 1 Live Lounge

Novinky

18. prosince 2016 v 18:33 | zujka |  News
Olly byl v pořadu Soccer AM na kanálu Sky Sports 1. Na twitteru jsem našla jedno video zde, kde Olly hrál hru ,,Stip Club". V článku se nezobrazuje video, odkaz zde.


Televizní štáb natáčel také výzvu (challenge) s Ollym a Jimmy Bullard (pozn.: bývalý fotbalový hráč) v Coggeshall Town FC. Více videí a fotek zde.
Olly je jedním ze sponzorů fotbalového klubu Coggeshall Town, kde občas hraje a jeho strejda John Pollard je asistent trenéra.

Fotky zde.

Olly v sobotu 3.12. vystupoval v Londýně (O2 arena) na koncertě ,,Jingle Bell Ball 2016" pořádaný rádiem Capital FM. Kromě Ollyho ještě vystoupili Little Mix, Calvin Harris, Clean Bandit, Craig David, Dua Lipa, Sigala, Nathan Sykes, Louisa
Johnson, Seun Paul, Anne - Marie a Calum Scott.

Rozhovor pro ODE zde.

Videa z vystoupení:
Dance With Me Tonight
Troublemaker
You Don´t Know Love
Kiss Me
Grow Up
Wrapped Up

Fotky zde.


Olly byl 8.12. na BBC Radio 1 živě v Live Lounge. Zazpíval nový singl ,,Years & Years", ,,Kiss Me" (upravená verze) a 2 vánoční songy.

Celý záznam k poslechu zde od 02:00:41 (pozn.: možné k poslechu jen měsíc).
Olly byl v pořadu ,,This Morning". V rozhovoru je bavili o novém albu ,,24 HRS", novém singlu ,,Years & Years". Doufá, že se jednou ožení a bude mít děti. V článku se nezobrazuje video, odkaz zde.

V pořadu připravovali jídlo, které si můžete připravit předem na vánoce. Video zde.Olly byl opět v pořadu ,,Michael McIntyre's Big Show". Tentokrát tam vystoupil se singlem ,,Years & Years". Video zde.


Olly byl hostem v pořadu ,,AlanCarr's HappyHour". Na youtube jsem našla celý záznam zde. Video je malé, ale lepší než nic. Kdo žije v UK tak si můžete pustit video na oficiálních stránkách Channel 4.Olly měl začátkem prosince koncert v Berlíně, pořádaný Vevo. Na youtube se objevilo akorát video s Grow Up.

V článku se nezobrazuje video, odkaz zde.


Olly byl tento týden hostem v pořadu ,,The One Show" na BBC One, kde vystoupil také se singlem ,,Years & Years". Video z vystoupení zde. Fotky z odpolední zkoušky zde.

V pátek 16.12. vystoupil na koncertě ,,Metro Radio Christmas LIVE 2016" v Newcastle. Kromě Ollyho ještě vystoupili Craig David, Dua Lipa, John Legend, Louisa Johnson, James Arthur, Jonas Blue, Calum Scott, Sam Lavery (pozn.: Soutěžící letošního ročníku X Faktoru, která se dostala do finálových kol) a MØ.

Rozhovor zde, kde se baví o jeho bývalé přítelkyni, které první přehrál cd než ho vypustil do světa nebo o X Faktoru.

Fotky zde.
V sobotu 17.12. vystoupil v ,,The National Lottery" (pozn.: Stejný pořad jako u nás, když se losují výherní čísla Sazky.) s písní ,,Back Around". V článku se nezobrazuje video, odkaz zde.Years & Years

16. prosince 2016 v 9:54 | zujka |  Music Videos

Videoklip k novému singlu ,,Years & Years", který vyšel právě dnes. Jak se vám líbí?

Novinky

1. prosince 2016 v 23:30 | zujka |  News
Vyšel magazín tmrw, kde je na 20 stránkách rozhovor s Ollym a photoshoot. Magazín teď slaví 5. výročí. Fotky z focení už jsem tady přidávala, ale objevili se další.

Fotky z focení a photoshoot zde. Časopis si můžete koupit online zde.


Vystoupení pro London Live se singlem ,,Grow Up".


Olly byl v Irsku, kde propagoval novou desku. Rozhovor s Eoghan na rádiu RTÉ 2 FM zde. Baví se o nové desce 24 HRS, nadcházejícím turné a ke konci hrají hru.


Rozhovor v Irsku pro Xposé zde, kde se baví o novém albu 24 HRS.


Olly bude příští rok 14.1. 2017 vystupovat na BRIT Awards (The Nominations). Během večera se oznámí kdo je nominovaný do různých kategoriích na BRIT Awards, který se uskuteční 22.2. 2017.


Napište do Ollybotu (messenger na FB) EXPLAIN (vysvětlit)+ your favourite track (oblíbený song).
Potom se vám objeví video, kde Olly mluví o písni, kterou jste napsali a vysvětluje o čem je.

Messenger zde: m.me/ollymursV pátek 25.11. se vysílala ,,Graham Norton Show". Olly poprvé vystoupil s novým singlem ,,Years & Years". Potom následoval krátký rozhovor. Kromě Ollyho byli hosté Tom Hanks, Gemma Arterton, Joseph Gordon-Levitt a Mo Farah.

Podívejte se na video co nejdříve, než ho smažou. Našla jsem ještě jiné, ale ty už jsou smazané.Olly v sobotu 26.11. vystupoval v Birminghamu na koncertě ,,Free Radio Live".

Kromě Ollyho ještě vystoupili Little Mix, Craig David, Busted, Clean Bandit, Professor Green, Sigala, Dua Lipa, Anne - Marie a Calum Scott.
Videa z vystoupení: You Don't Know Love / Grow Up


Fotky zde.


V neděli 27.11. byl Olly hostem v pořadu ,,Sunday Brunch". Dalšími hosty byli Elaine Paige, Joe Lycett a Bradley Walsh. V pořadu se vaří, baví se o různých tématech a hosté jsou toho součástí. S každým je tam rozhovor. Na konci pořadu Olly vystoupil s novým singlem ,,Years & Years".

Hodně lidí psalo na twitteru, že to byl nejlepší díl. Moderátoři Simon a Tim tam ani nemuseli být. Bradley chvílemi moderoval místo nich a postaral se také o zábavu. Ve studiu se všichni smáli a měli dost.

Celý záznam jde jen pro obyvatele UK. Na youtube nic není.

Na twitteru je aspoň pár videích:

• Když měl Bradley pomáhat v kuchyni, nešlo ani o vaření. Olly měl dost. Podívejte se na video zde.
• Bradley během rozhovoru opět bavil. V záběru je vidět Ollyho manažerka Sarah. Podívejte se na video zde.
• V roce 2013 přišel s technikou jak míchat s vařečkou neboli ,,The Olly Murs technique". Dokonce to nějaký host použil při vaření. Podívejte se na video zde.
• Taneční pohyby hostů po reklamní pauze. Podívejte se na video zde.

Psala jsem v minulém článku, jak vytvořil Nathan z Jaffa Cake Ollyho portrét. Hosté v pořadu měli za úkol namalovat z čokolády Ollyho.

Fotky zde.


Olly v pondělí 28.11. natáčel videoklip k singlu ,,Years & Years".


Olly v úterý 29.11. vystoupil na charitativním koncertě ,,Fayre Of St James" Vybralo se přes £200,000 a peníze půjdou na charitu Cheryl's Trust (pozn.: charitativní organizace Cheryl Cole) a Prince's Trust. Fotky zde.


Jak už víte tak Olly je patronem charitativní organizace ,,Rays of Sunshine". Ve středu 30.11. se setkal s dětmi, které si přáli setkat s ním. Fotky zde. Ollyho tweet s fotkami zde.


Olly už dávno oznámil jarní tour příští rok v Anglii, ale ještě oznámil, že chystá také letní tour v Anglii. Letní tour bude v jiných městech než jarní. Data koncertů zde: http:// ollymurs.com/live. Potom ještě udělám tady článek s koncerty na rok 2017. Plakát k letním koncertů zde.


Olly bude 27.3. 2017 vystupovat v Royal Albert Hall (Londýn) na koncertě pořádný charitativní organizací ,,Teenage Cancer Trust‏", která podporuje mladé lidi s rakovinou. Jiný dny vystoupí kapela The Who, Paul Weller a skupina Pet Shop Boys. Více zde.


V časopisu Event k novinám Daily Mail byl rozhovor s Ollym. Celý rozhovor jsem našla na stránkách zde.Olly hraje ,,Celebrity Tinder". Moderátor mu ukazuje fotky 2 žen a on si má vybrat jen jednu.Olly bude 8.12. na BBC Radio 1 hrát živě v Live Lounge. Můžeme se určitě těšit na vánoční song. Co si myslíte, že zazpívá?

Kdo bude mít čas tak můžete poslouhat živě rádio: http://www.bbc.co.uk/radio1

Od 11h. (ČR čas) začíná show. Olly bude zpívat od 13h. (ČR čas). Možná tam bude před vystoupením rozhovor s Ollym.