Listopad 2016

Novinky

19. listopadu 2016 v 23:51 | zujka |  News
Olly v pátek 11.11. vydal nové album 24 HRS. V pátek podepisoval cd v obchodě HMV (OC Westfield, Londýn). Ještě byl 14.11. v Cardiffu a 16.11. v Manchesteru. Během podepisování se také fotil s fanoušky.

Fotky z Londýna zde.

Fotky z Manchesteru zde.


Už jsem tady psala, že v den vydání cd fanoušci převzali kontrolu nad jeho dnem. Fanoušci mu napsali 24 náhodných věcí, co by mohl udělat. Všechno natočil a přidával na twitter. Nějaké videa jsou také z obchodu HMV. Teď je velkým hitem ,, Mannequin Challenge" (Vypadá to jako by se zastavil čas. Lidé se přestanou hýbat. Jenom kameraman co je natáčí, že může pohybovat.). Podívejte se na video zde.

Všechny výzvy od fanoušků najdete pod tímto hastagem #Yoursfor24.
Olly v neděli 13.11. vystupoval v X Faktoru se singlem ,,Grow Up". Děti během vystoupení zastali funkci jako porotců a moderátora.Potom byl také v Xtra Faktoru (pozn.: doprovodný pořad k X Faktoru), kde následoval rozhovor. Moderátoři si s Ollym zahráli hru, jak dobře zná X Faktor. Na konci pořadu zazpíval song z nové desky 24 HRS ,,Read My Mind".

,,Mannequin Challenge" video zde. Nahoře ve videu je jen rozhovor.

Celý záznam zde. (pozn.: Vyskočí vám tam možná okna s reklamou. Hned je zavřete. Na nic raději neklikejte.) Klikněte na ,,Proceed to video", nechte si celý video načíst a potom se koukněte na části kde je Olly: rozhovor 29:45 a dále následuje ,,Mannequin Challenge", vystoupení se songem ,,Read My Mind" 43:35.


Jak probíhala odpolední zkouška před večerním vysíláním a pohled do zakulisí.Video zde.

Fotky zde.

V úterý 15.11. vyšel magazín pro děti o fotbale ,,Match of the Day", kde se Olly podílel na vydání čísla. . Olly měl za úkol si sestavit svůj hvězdný tým, v albu s fotky najdete scan.

O čem se bavili v redakci, co všechno dělal v redakci a nějaké fotky. Více zde.


Video zde/zde. Fotky zde.
Nathan Wyburn je umělec, který rád maluje portréty. Jeho portréty jsou netradiční, protože je vytváří z různých surovin k jídlu.

Ollyho namaloval z čokolády Jaffa Cake (pozn.: Piškoty s želé. V UK mají jen pomerančovou příchuť, jiný druh nemají).

Tweet s fotkami zde.

Video zde.

Na jiné portréty se podívejte na jeho twitter účtu https://twitter.com/NathanWyburnArt


Olly 1. 11. 2016 vystupoval na charitativním koncertě ,,BBC Children in Need Rocks for Terry" v Royal Albert Hall. V pondělí 14.11. se vysílal záznam na BBC One. Olly zazpíval od Franka Sinatry Fly Me To The Moon a Come Fly With Me.

Vystoupení Ollyho si můžete pustit zde (pozn.: Je omezené ke shlédnutí na krátkou dobu.). Ještě vystupoval se singlem ,,Grow Up", ale to v televizi nebylo.


Do alba jsem přidala 3 fotky z vystoupení. Fotky zde.


Rozhovor pro hudební kanál 4 Music. S Ollym se bavili o letošním X Faktoru. Honey G je raperka v letošním XF a hodně se o ní mluví v UK. Na konci si zahráli hru ,, Jelly Bean Roulette" (Každý si vzal stejnou barvu bonbónu, ale nevěděli, jak bude chutnat.)
Ve videu pro britský obchod Asda Olly mluví o písních, co poslouchá, když třeba relaxuje v neděli odpoledne.Olly byl s Niallem Horranem minulý měsíc v pořadu Gogglebox: Celebrity Special for SU2C.

Googlebox - je pořad kde, rodina nebo nějaký pár doma sledují různé televizní programy a rozebírají co se tam děje.


Našla jsem video na youtube, kde jsou části s Ollym a Niallerm. Podívejte co nejdříve než to smažou.Ve středu 16.11. se Olly byl podívat na trénink fotbalového klubu Manchester United. Fotky zde.

Olly se s fotbalistou Davidem May vsadil, když prohraje na penalty, tak si musím obléknout kostým co mu Olly přinesl. Video zde.


Ten samý den ráno dělal rozhovor v BBC Breakfast. Fotka s moderátory zde. Ze zákulisí zde.

Ollyho nové album ,,24 HRS" se po prvním týdnu stalo nejprodávanějším albem týdne v UK! Za první týden se prodalo 58 mil. kopií!


Ollyho tweet na twitteru:

EN: ,,Honestly thank you all so much!! I have the best fans....if it weren't for you guys I wouldn't be Number 1 love ya 😘"
CZ: ,,Upřímně vám všem moc děkuji!! Mám nejlepší fanoušky....kdyby to nebylo vás, já bych nebyl Číslo 1, miluji vás 😘"


Na fotce je Ollyho tým: manažerka Sarah (vlevo), kadeřnice Mellisa (vpravo), tour manažer Mark (vlevo).


11. - 17.11. 2016

1.24 HRSOlly MursN
2.Long Live The AngelsEmeli SandeN
3.TogetherMichaell Ball & Alfie Boe-
4.Just Fabulous Rock´n´ rollCliff RichardN
5.The Wonder of YouElvis Presley-
6.The Heavy Entertainment ShowRobbie Williams-


Olly je nejúspěšnější interpret z britského X Faktoru po One Direction. Jeho album je po čtvrté v řadě na prvním místě po první týdnu.


Další singlem z nové desky ,,24 HRS" bude ,,Years & Years".
Olly byl v pátek 18.11. v ,,The Late Late Show" v Irsku. Byl tam s ním rozhovor a vystoupil se singlem ,,Grow Up". Fotka ze zákulisí zde.


Celý záznam pořadu zde (omezen do 18.12.). Olly je tam od 53:06.
Olly byl v pořadu ,,Michael McIntyre's Big Show" s mamkou, sestrou a tetou. Zahrál si tam s moderátorem hru ,,Celebrity Send to All". Olly dal svůj mobil moderátorovi, který nejdříve ukázal pár fotek a potom odeslal smsku všem jeho kontaktům co v něm má. Později moderátor přečetl nějaké odpovědi na smsku.Novinky

11. listopadu 2016 v 19:26 | zujka |  News

Olly dnes vydal nové album 24 HRS:

• Zdarma poslouchejte na Spotify.
• Stahujte na iTunes.
• Album si můžete koupit v Bontonladu. Klasická verze (399 Kč) a Delux verze (449 Kč). Na stránkách mají, že si ho můžete objednat. Kdy bude k dostání v krámu, to nevím. Já si budu kupovat cd v UK.

Nezapomeňte napsat tweet Ollymu až si ho poslechnete, co na něj říkáte.


Dnes v den vydání cd fanoušci převzali kontrolu nad jeho dnem. Fanoušci mu napsali 24 náhodných věcí, co by mohl udělat. Všechno natáčí a přidává na twitter. Videa jsou vtipné. Třeba měl za úkol si objednat McDonald v KFC. #Yoursfor24Olly šel zpátky do školy s jeho mamkou v pořadu ,, Popstar Parents Evening" neboli na rodičovské schůzky. Greg James jako učitel hodnotí žáka Ollyho před mamkou. Potom také otestuje Ollyho mamku jak zná dobře texty písní svého syna. Podívejte se na video, kde se pořádně zasmějete. Fotka zde.Olly má 90 sekund, aby vyzpovídal Ollyho. Ano čtete dobře. Olly zpovídá svého dvojníka.
Olly navštívil svojí starou školu v rámci ,,BBC Children in Need", kde překvapil studenty. Každý rok v listopadu se konají různé akce a zábavný večer v televizi. V rámci toho se vybírají peníze pro znevýhodněné děti nebo mladé lidi. Zapojují se také školy. Maskotem je medvídek jménem Pudsey.

Video zde a fotky zde.


Robbie Williams byl ocěn Brits Icon Award. Toto ocenění je nejvyšší poctou Brit Awards (pozn.: Stejný jako u nás ceny Anděl). Je udělována pouze umělcům, které jejich skládání, nahrávání a koncertování zařadilo na samotný hudební vrchol s trvalým dopadem na britskou kulturu. V minulosti ji obdrželi pouze sir Elton John a David Bowie.

Robbie vyhrál 17 Brit Awards (jako sólový umělec a také součást Take That).

Robbie řekl o oznámení: "Brit Awards jsou pro mě velmi speciální a jsem pokořen být příjemcem 18. mojí kariéry příští měsíc."

Robbie oslavil toto ocenění ve velkém stylu. V pondělí 7.11. uspořádal koncert v Londýně. Během koncertu překvapil publikum vystoupením s Take That (Gary Barlow, Howard Donald a Mark Owen).


Olly se koncertu zúčastnil. Fotky z červeného koberce zde.


V prosinci se bude tento koncert vysílat v televizi.


Robbie vydal tento měsíc novou desku ,,The Heavy Entertainment Show ''. Příští rok pojede turné k desce. Vystoupí také v ČR 19.8. 2016 v Praze v Letňanech.


Robbieho jsem viděla naživo před 4 lety ve Vídni. Byl to můj první největší koncert. Robbie byl úžasný naživo! Je to prostě showman. Pokud budete mít šanci jít na jeho koncert tak doporučuji!

Předskokana tenkrát měl Ollyho.

Můj report z koncertu zde.

Novinky

7. listopadu 2016 v 8:00 | zujka |  News
Olly 1. 11. 2016 vystupoval na charitativním koncertě ,,BBC Children in Need Rocks for Terry" v Royal Albert Hall.

Dále vystoupili Take That, Ellie Goulding, Gregory Porter, Michael Ball, Alfie Boe, Rick Astley, Alexander Armstrong, The Vamps, a Ward Thomas. Moderátoři byli Fearne Cotton a Greg James.

Byla to oslava legendárního hlasatele Sira Terry Wogan (zemřel letos ve věku 77 let) s výběrem jeho oblíbené hudby.

Olly zpíval mix písní od Franka Sinatry a singl ,,Grow Up".

Záznam z koncertu bude 14.11. na BBC One v 9:30 (ČR čas), livestream zde: http://filmon.com/tv/bbc-one

Fotky zde.


Olly se zúčastnil ,,Pride Of Britain 2016", kde předával cenu s Louisem Tomlinson chlapci Dylanovi Graves, který zachránil život svému kamarádovi.

Celý příběh si můžete přečíst zde.

Fotky zde.

Rozhovor z červeného koberce zde.Olly byl 1.11. v ranní show Nicka Grimshaw na BBC Radio 1.

Záznam zde. (Nevím, jestli půjde v ČR.) Olly je tam od 01:38:31.

Olly reaguje na kometáře na youtube, video zde.

Fotky zde.


Olly byl 4.11. v ranní show Chrise Evans na BBC Radio 2. Zazpíval 4 songy: Dance With Me Tonight, You Don´t Know Love, Grow Up a cover Stars od Simply Red.

Záznam zde (Nevím, jestli půjde v ČR.). Olly je tam od 02:01:33. Jsou tam další hosté (Ewan McGregor, Matt Smith, Claire Foy a Rosamund Pike) a Olly mezi tím zpívá.

Video coveru Stars od Simple Red zde. Ten cover se Ollymu povedl.

Simple Red Ollymu na twiiteru napsali: ,,@ollyofficial nice version of Stars. Thank you. MH" (@ollyofficial pěkná verze Stars. Děkuji. MH).

Fotky zde.

Olly minulý měsíc pořádal pro média večírek, kde si mohli poslechnout nové album 24 HRS.

Našla jsem konečně nějaký fotky. Omlouvám se, pokud v albu najdete nějaké vícekrát. Povedlo se mi, aby ty fotky byly bez potisku.

Fotky zde.

Ukázka pár písní z alba 24 HRS, které vyjde v pátek 11.11.: 24hrs.video

Olly natočil video, jak to vypadá po takové párty. Pokud chcete vidět, jak probíhala párty, tak si během přehrávání videa klikněte na něj a podržte. Můžete si měnit videa a pořád vám budou hrát ukázky.

Reklama k novém albu 24 HRS, video zde.Video s textem písně,,Back Around" z alba 24 HRS.Olly si zatrénoval s britským fotbalistou Rio Ferdinandem. Už se objevilo video z tréninku, kde posilovali a běhali.Olly byl v pořadu ,,Frank Skinner On Demand With...". Olly si vybral nějaké programy na stránkách BBC v iPlayer a potom to s Frankem rozebírali.


Olly bude v neděli 13.11. vystupovat v X Faktoru se singlem ,,Grow Up". Ve 21h. (ČR čas), livestream zde: http://filmon.com/tv/itv1