Říjen 2016

Novinky

31. října 2016 v 8:00 | zujka |  News

Minulý měsíc jsem tady přidávala fotky z focení photoshootu pro magazín tmrw. Fotky zde. Olly zazpíval akusticky ,,Grow Up" pro magazín, který zveřejnil video tento týden na youtube.Olly si zatrénoval s britským fotbalistou Rio Ferdinandem. Video z tréninku se objeví brzy. Zatím Rio přidal na youtube video, kde si s Olly kopají s míčem. Jde o to, že kopají do míče a nesmí jim upadnout na zem. Pokud chcete vidět jaké bylo skoré tak se podívejte na video.Ve videu Olly mluví o svém oblíbeném FC Manchester United a odpovídá na různé otázky.
Olly byl minulý týden v pořadu Lorraine. Kde mluvil o Goggleboxu, Niallovi Horanovi, albu 24 HRS a novém singlu ,,Grow Up". Fotky zde.

Ollyho mají v pořadu asi rádi, protože tam byl minulý měsíc. Zapomněla jsem přidat video, kde si Olly nasypal do mísy oves s otázkami a odpovídal na něj. Jak začít správně den jinak než s Olly Oats! Video zde.
Olly byl minulý měsíc v CBBC Official Chart Show, kde si zahrál Mastermind.


Olly byl v pořadu ,,Lift Music" a překvapil nečekaně svoje fasnoušky.

Fanoušci jedou ve výtahu, kde uslyší hudbu z rádia. Nemají tušení, že Olly zpívá živě. Najednou se otevřou dveře a tam uvidí Ollyho jak zpívá se svojí kapelou. Fanoušci jsou v šoku a mile překvapený.

Upoutávka zde. Celé video zde. (pozn.: Přehrát jde pouze na území UK.)


Olly včera na twitter napsal, že natáčel něco speciálního a uvidíme to za pár dní. Přidal k tomu tuhle fotku (vlevo).Olly v pátek fotil photoshoot s mamkou. Fotky z focení vpravo.


Objevilo se video z natáčení videoklipu k aktuálnímu singlu ,,Grow Up''. Video je v Ollybotu neboli jak nazvali Messenger, kde vám Olly odpoví na krátké otázky. Ale, aby to nebylo tak jednoduché tak musíte najít správné klíčové slovo. Olly ještě k tomu dodal, že se musíme podívat na rozhovory s jeho týmem, aby jsme uhodli to správné slovo.

Rozhovory s Ollyho manažerem zde, režisérem videoklipu zde a maskérem zde.

Budu tak hodná a řeknu vám to slovo. Sama jsem na to nemohla přijít.

To slovo je theodora. Jméno chlapce co hraje režiséra. Tohle napíšete Ollymu do messengeru a objeví se vám video.


Messenger zde: m.me/ollymurs

Novinky

21. října 2016 v 8:00 | zujka |  News
Olly bude s Niallem Horranem dnes 21.10. na channel 4 v pořadu Gogglebox: Celebrity Special for SU2C.

Googlebox - je pořad kde, rodina nebo nějaký pár doma sledují různé televizní programy a rozebírají co se tam děje.

Půjde o speciální díl, kde budou známé osobnosti.

V roce 2012 se spojili Channel 4 a Cancer Research UK. Tak vznikl projekt Stand Up To Cancer. Každý rok na podzim se na televizní stanici Channel 4 vysílají speciální pořady, kde účinkují známé osobnosti a vybírají se peníze na výzkum rakoviny.

○ Fotky zde.V pátek 21.10. na channel 4 ve 22 h. (ČR čas), livestream zde: http://www.filmon.com/tv/channel-4

___________________________________________


Novinář deníku The Sun Dan Wootton, který píše v rubrice Bizzare (rubrika o celebritách), uspořádal ve středu 19. 10. koncert Ollyho v Londýně. Na facebooku byl livestream, kde je také záznam zde.

Nejdříve Dan položil Ollymu nějaké otázky od fanoušků a potom následovalo akustické vystoupení.

Opět Olly pobavil, když odpovídal na otázky. Poprvé také vystoupil s novým singlem ,,Grow Up".

○ Fotky zde.
___________________________________________

Olly bude příští týden v pořadu ,,Lift Music". V pořadu se ještě objeví skupina DNCE a kapela Kaiser Chiefs. Jde o to, že Olly překvapí nečekaně svoje fanoušky.
Fanoušci pojedou ve výtahu, kde uslyší hudbu z rádia. Nemají tušení, že Olly zpívá živě. Najednou se otevřou dveře a tam uvidí Ollyho jak zpívá se svojí kapelou. Fanoušci budou v šoku a nebudou tomu ani chtít věřit, že pro ně zpívá Olly.


Olly: ,,Moji fanoušci pro mě znamenají celý svět, takže překvapit je ve speciálním Lift Music bylo skvělé. Bylo úžasné vidět jejich šokované výrazy, když si uvědomili, že nejsou v normálním výtahu. Nemohu se dočkat, až uvidím, jak ostatní překvapili své fanoušky!"

Upoutávka zde.
___________________________________________

Už jste viděli videoklip k aktuálnímu singlu ,,Grow Up''? Na sociálních sítích se objevují rozhovory dětí z videoklipu. Zatím jsou rozhovory s Ollyho manažerem zde, režisérem videoklipu zde a maskérem zde.
Fotky z natáčení videoklipu zde.
___________________________________________

Na oficiální stránce Ollyho si můžete přeobjednat cd 24 HRS (vyjde 11.11. 2016) nebo si koupit kalendář na rok 2017: https://olly-murs-uk.myshopify.com

Můžete si koupit:

• klasický cd (£10 + poštovný)
• delux cd (£12 + poštovný)
• kalendář (£9 + poštovný)
• delux cd + kalendář (£18 + poštovný)


Fotky kalendáře 2017 zde.


Cd si budete moct koupit v obchodě Bontonland. Akorát si nejsem jistá, jestli bude také delux verze k dostání. Už nevím, jak to bylo u minulé desky.
___________________________________________

Pokud máte nějakou otázku na Ollyho, můžete jí napsat Ollymu na Messenger zde: m.me/ollymurs

Nepiště žádné romány, ale jenom krátké otázky. Olly vám jistě odpoví.
___________________________________________

Možná jste zaregistrovali na twitteru, že Ollyho management zrušil jedno vystoupení.

Tento týden měli v Manchesteru průvod britští olympionici z Ria. Na jejich počest tam zahráli nějaký interpreti.

Olly tam měl také vystoupit. Ale jeho management se rozhodl vystoupení zrušit, protože ze strany pořadatelů došlo ke změnám ve vystoupení den před vystoupením, z toho co bylo domluvené. Dokonce se psalo, že Olly dal přednost fotbalu před tímto vystoupením.

Olly se k tomu vyjádřil na twitteru. Že rozhodnutí nemá nic společného s fotbalem a pokud chtějí radní z Manchesteru s ním mluvit, ať mu zavolají.

Novinky

13. října 2016 v 13:59 | zujka |  News

Olly zveřejnil na sociálních sítích obal nového alba 24 HRS (vyjde 11.11.) a seznam písní. Opět bude klasické a delux cd. Delux verze bude obsahovat 4 písně navíc. Více zde.

Také už se nemůžete dočkat?


Olly byl včera v zábavném pořadu Celebrity Juice, ketrý se bude vysílat dnes na televizní stanici itv 2. Kromě Ollyho se tam byli hosté Pamela Anderson, Stacey Solomon (pozn.: Byla ve stejném ročníku X Faktoru s Ollym.), Joe Swash a Phillip Schofield.

Pokud byste někdo chtěl sledovat tak ve 23 h. (ČR čas). Livestream: http://www.filmon.com/tv/itv2Olly byl v Něměcku, kde propagoval singl ,,You Don´t Know Love". Našla vystoupení z ranního pořadu Moma. V rozhovoru tlumočí Ollyho do němčiny, vůbec není slyšet co Olly povídá. Rozhovor zde.

24 HRS (Delux Edition)

13. října 2016 v 13:26 | zujka |  Discography


První obal je klasická verze cd a druhý je delux.

1. You Don't Know Lovevideoklip-
2. Years & Yearsvideoklip-
3. Grow Upvideoklip-
4. Unpredictablevideoklipvideo (akustické)
5. Back Around-lyric video (video s textem)
6. Deeper--
7. 24 Hrs--
8. Private--
9. Love You More--
10. Read My Mind--
11. Better Than Me--
12. Flaws--

Delux Edition

13. That Girl--
14. Before You Go--
15. Better Without You--
16. How Much For Your Love--

Never Been Better (Special Edition)

13. října 2016 v 13:11 | zujka |  Never Been Better (Special Edition)

Obal alba ,,Never Been Better (Special Edition)". Album obsahuje všechny hity z alba NBB + nové songy:

14. Kiss Mevideoklipvideo (live)
15. Stevie Knowsvideoklipvideo (live)
16. If I Stay-audio
17. Sacrifice-audio
18. Love Shouldn't Be This Hard-audio
19. Olly Murs ft. Ella Eyre - Up (Live Lounge)--
20. Last Christmas (Live Lounge)--
Součástí alba je DVD s celým koncertem z Londýnské O2 arény, kde Olly vystupoval 7.5. 2015 v rámci tour, kterou jel po Británii.

Grow Up

12. října 2016 v 20:29 | zujka |  Music Videos

Jak probíhá natáčení videoklipu, když se ho ujmou děti? To se dozvíte v novém videoklipu k aktuálnímu singlu ,,Grow Up''. Videoklip je roztomilý a vtipný. Olly na twitteru odpověděl ve videu, že si nejvíce užil část, když byl v maskérně. Děti mu upravili vlasy a nalíčili. Co na něj říkáte vy?

Novýl singl ,,Grow Up"

7. října 2016 v 18:56 | zujka |  News
Dnes vyšel nový singl ,,Grow Up". Koupit si ho můžete na iTunes nebo zdarma poslechnout na Spotify: https://open.spotify.com/track/5nJWME6j2dfFSm5B6ayDrw


Olly dnes dělal livestream na facebooku z Hamburgu (Německo), kde zazpíval akusticky nový singl ,,Grow Up". Video zde.

Jak se Vám líbí nový singl?


Olly na twitteru zveřejnil fotku jeho týmu, když byli děti. Manažerka Sarah (vlevo nahoře), Olly (vpravo nahoře), kadeřnice Mellisa (vlevo dole), tour manažer Mark (vpravo dole). K fotce napsal: Check out Team Murs!!! 😂


Novinky

5. října 2016 v 23:11 | zujka |  News

Tento pátek 7.10. vyjde nový singl,,Grow Up", který bude na album 24 HRS (pozn.: vyjde 11.1. 2016).


Pokud sledujete Ollyho na sociálních sítích, jistě jste zaregistrovali krátké videa se známými osobnostmi, který říkali Ollymu, aby vyrostl (grow up).

Dnes dělal Olly livestream na facebooku, kde mluvil o novém singlu a prozradil, že jeho známý kamarádi se objeví ve videoklipu.

Olly je jinak zrovna v Německu propaguje singl ,,You Don´t Know Love".


V Londýně 19.10. bude vystupovat na koncertě, který pořádají britské noviny The Sun. Koncert je jenom pro 500 lidí.


Jak dobře znáte Ollyho? Na stránkách londýnské O2 arény vytvořili test. Napište do komentáře kolik otázek jste uhodli. Já uhodla všechny. Test najdete zde.


Tento týden je v britském magazínu heat rozhovor s Ollym. S Ollym udělali stejnou fotku jako měl na střední škole. Ptali se ho na styl vlasů. Olly řekl, že byl velký fanda Davida Beckhama (dokonce nosil jeho fotku i v peněžence), proto tento styl. Článek zde.