Září 2016

Novinky

28. září 2016 v 15:58 | zujka |  News
Olly byl v pořadu ,,Jonathan Ross Show" na itv, který se vysílala v sobotu 17.9. Záznam je na stránkách televizní stanice itv, ale u nás nejde přehrát a jiný jsem nenašla.
Vystupoval tam také se singlem ,,You Don´t Know Love".

Na facebooku a twitteru Olly zveřejnil video ze zkoušky na natáčení. Video zde.


Fotky zde.Olly fotil photoshoot pro magazín tmrw. Zatím se objevily fotky z focení. Fotky zde.Olly byl tento měsíc v Německu, kde vystupoval na ,,New Pop Festival 2016".

Našla jsem záznam z festivalu zde (Olly je tam od 01:11:26), kde zazpíval singl ,,You Don´t Know Love" a potom poskytl rozhovor.

Fotky zde.

Ve videu zde, se dozvíte jaký styl oblečení má Olly rád.
Olly poskytl rozhovor pro SWR3. Tento rozhovor vám doporučuji si pustit! Tak dlouho jsem se pořádně nezasmála. Olly se s moderátorem dobře doplňují. Na začátku vzpomínají, když tam byl Olly naposledy v roce 2012. Baví se o fotbale, který si potom zahrají, ale udělají ho lehce komplikovaný. Více vám nebudu psát. To prostě musíte vidět. Zaručuji vám, že se pobavíte!


Celý koncert z roku 2012 si můžete pustit zde.
Olly byl v pořadu na CBBC ,, Songs, Stories and Secrets". Záznam je na stránkách BBC, ale u nás nepřehrajete. Ve videu je krátký sestřih z pořadu.60 sekund rozhovor pro rádio FM 104 zde. Dozvíte se třeba jestli Olly preferuje čaj nebo kafe.
Olly bude 1. 11. 2016 vystupovat na charitativním koncertě ,,BBC Children in Need Rocks for Terry" v Royal Albert Hall (Londýn).

Dále tam také vystoupí Take That, Ellie Goulding, Gregory Porter, Michael Ball, Alfie Boe, Rick Astley, Alexander Armstrong, The Vamps, a Ward Thomas. Moderovat budou Fearne Cotton a Greg James.


Bude to oslava legendárního hlasatele Sira Terry Wogan (zemřel letos ve věku 77 let) s výběrem jeho oblíbené hudby.

Olly bude zpívat něco od Franka Sinatry.
Jistě znáte carpool Jamese Corden, kde jede v autě s nějakou známou osobností a zpívají. Olly splnil přání Chloe a spolu si zazpívali v autě jeho singl,,Troublemaker".

Novinky

11. září 2016 v 21:10 | zujka |  News
Olly byl ve středu 7.9. v BBC Radio 1, kde zahrál živě v Live Lounge. Zazpíval svůj singl ,,You Don´t Know Love" a potom cover od Justina Timberlake ,,Can't Stop The Feeling".


Potom měl také za úkol nakreslit, jak vypadá jeho obal k singlu ,,You Don´t Know Love".


Fotky zde.


Ještě jsem našla rozhovor pro BBC news beat, kde Olly odpovídal na 5 otázek. Rozhovor zde.


V pátek 9.9. byl Olly v pořadu Lorraine. Kde mluvil o X Faktoru, novém albu, UK tour. Rozhovor je příjemný a vtipný.
Fotky zde.

Olly natočil pro britských hudební kanál 4Music, jak vypadá jeho běžný den. Minulý týden jsem tady zveřejnila první část, video zde. Teď se objevila druhá část.


Olly dorazil s Markem (pozn.: Jeho tour manažer a také dobrý kamarád.) do Manchesteru vlakem. První se ubytují v hotelu. Za Ollym tam dorazil jeho kamarád Jake. Později se vydávají na Old Trafford na charitativní fotbalový zápas Wayne Rooney testimonial. Olly se setkal s Waynem a prohodili spolu pár slov. Potom poskytl nějaké rozhovory do televize.

Když se ho někdo zeptal na fotku tak se Olly vždy ochotně vyfotil.

4.9. Fusion Festival 2016 (Liverpool)

6. září 2016 v 19:43 | zujka |  Extra
Napíšu vám krátký report z Fusion festivalu, kterého jsem se zúčastnila.Když jsem podívala, kdo všechno kromě Ollyho bude v neděli vystupovat, to jsem si rozhodně nemohla nechat ujít. Festival se vždy konal v Birminghamu a letos poprvé se konal v Liverpoolu. Místo konání bylo super.V Anglii, když jdete na festival tak jedině v holinkách. Připadala jsem si trochu divně, když jsem se blížila k místu konání festivalu a nikdo neměl gumáky. Ale nakonec se potom našli nějací lidé. Cca před týdnem jsem byla na Leeds festivalu, kde to jinak než v gumákách nešlo. Tolik bahna jsem ještě nikdy nezažila. Bylo vtipné vidět lidi v botaskách, když ještě k tomu měli bílé ponožky. To už jsem trochu více odbočila. Jinak festival v Leedsu byl úžasný, můžu doporučit!Na Fusion festival jsem dorazila odpoledne. Štve mě, že jsem nestihla The Lawson, který jsem chtěla vidět naživo. Netěšila jsem se jen na Ollyho, ale také na jiné interprety. Ve zkratce vám napíšu, koho jsem viděla:

The Vamps opět skvělá show! Viděla jsem je několikrát. Nevím, kde berou tolik energie. Hlavně frontman Brad, který neustále běhá po podiu.

Ella Henderson je výborná, její vystoupení se mi vždy líbí!

Poprvé jsem viděla naživo Nathana Sykes (pozn.: Dříve byl ve skupině The Wanted) a Busted. Nathan mě mile překvapil. Busted styl hudby, která mě baví. Byli skvělý.

Ještě jsem viděla nějakého dj, ale to jsem se spíše nudila.A nakonec celý festival zakončil Olly se svým vystoupením. Hrál 1h. a 20min.. Na začátku měl intro co mě loni na turné a potom odstartoval show s písní ,,Did you Miss Me?" . Zazpíval všechny známé songy a také nový singl ,,You Don´t Know Love".


Olly během vystoupení pořád vtipkoval. Připomněl trapasy, co se mu stávají během koncertů (Pád ze schodů nebo roztržení kalhot). Omylem vylil vodu na podiu, hned to začal utírat ručníkem a dodal: ,,Dámy také umím dělat domácí práce." Bylo tam více vtipných momentů.


Olly na twitteru napsal, že to byla super noc a nakonec dodal : ,,Haha doufám, že moje košile našla bezpečný domov.". Když odcházel z podia tak si nečekaně sundal košili a hodil jí do davu. *
Pořád se opakuji, ale jeho vystoupení bylo neuvěřitelné jako vždy! Tolik energie, jak to umí s diváky. Prostě rozený showman.

Celkově, když to shrnu tak festival byl úžasný! Jedno podium což je skvělé. Nemusíte přebíhat a bát, že třeba nějakého interpreta neuvidíte.

Natočila jsem na mobil pár krátkých videích: Brzy nahraji na facebook...

Mám i fotky, ale ty se mi tolik nepovedly jako třeba ty co jsem fotila přes den.


Ostatní fotky a rozhovory najdete v článku zde.PS.: Ollyho manažerka natočila video zde a napsala k tomu: ,,Je skvělé vidět jak ochranka tvrdě pracuje… :D :D :D ".


* V pondělí 5.9. dělal Olly live stream na facebooku, kde zmínil jak hodil nečekaně do davu na Fusion festivalu svoji košili, že by ho zajímalo, kdo jí má a co má s ní v plánu. Video zde.Novinky

6. září 2016 v 19:28 | zujka |  News

V sobotu 3.9. Olly vystupoval v ,,BBC Strictly Come Danging" (pozn.: U nás Star Dance.) se singlem ,,You Don´t Know Love". Také si tam lehce zatančil. Podívejte se na vide dříve než to smažou z youtube. Parádní vystoupení! Hodně lidí mu psalo na twitteru jak se mu to povedlo.

Fotky zde.


Dále Olly v neděli 4.9. vystupoval na Fusion festivalu v Liverpoolu. Byl to jeho jediný festival tento rok. Olly hrál 1h 20min.


V albu najdete nějaký fotky. Z ,,červeného koberce", ze zákulisí a vystoupení. To je zatím všechno co jsem našla. Fotky zde.Festivalu jsem se zúčastnila. Můj report zde.Ollyho manažerka natočila video zde a napsala k tomu: ,,Je skvělé vidět jak ochranka tvrdě pracuje… :D :D :D ".
Našla jsem jenom rozhovor pro The Guide Liverpool. První video je rozhovor, na konci Olly odpovídá na 10 otázek týkající se Liverpoolu, kde mluví liverpoolským akcentem. Druhé video je poslední sestřih z vystoupení.Na twitteru a facebooku Ollyho se objevilo video zde, kde je sestřih z Fusion festivalu.Včera dopoledne dělal Olly livestream zde na facebooku z hotelového pokoje. Kde mluvil o úžasným víkendu. Také zmínil co ho čeká tento týden. Bude v ,,Jonathan Ross Show" a bude hrát v ,,Live Lounge v BBC Radio 1" (ve středu 7.9.).
Ještě tam zmínil jak hodil nečekaně do davu na Fusion festivalu svoji košili, že by ho zajímalo, kdo jí má a co má s ní v plánu.

Olly si docela oblíbil dělat livestreamy. Mě se tento způsob komunikace s fanoušky líbí. Pokud nemáte Ollyho přidaného na facebooku tak se ho přidejte a neunikne vám žadný video.V pondělí 5.9. to bylo přesně 6 let co se stal Ollyho první singl ,,Please Don´t Let Me Go" číslem jedna v britské hitparádě.

Víte co Olly řekl v jednom rozhovoru, že udělá, když bude jeho první singl na prvním místě?
Olly natočil pro britských hudební kanál 4Music, jak vypadá jeho běžný den.

V první části uvidíte, jak si jde zacvičit s jeho osobním trenérem, co jí ke snídani a také nás nechá nahlídnout do jeho bytu. Potom s Markem (pozn.: Jeho tour manažer a také dobrý kamarád.) jedou vlakem do Manchesteru na fotbalový zápas. Nevím kdy zveřejní druhou část.


Olly má byt v Londýně a ještě dům ve Withamu (pozn.: odkud pochází).

24 HRS

2. září 2016 v 23:57 | zujka |  News


Pokud sledujete Ollyho twitter tak jste jistě včera zaregistrovali, že se tam objevily gify s několika časy. Olly napínal svoje fanoušky a dnes oznámil název + datum vydání nového alba. Nové album vyjde 11. 11. 2016 a bude se jmenovat 24 HRS.

Olly dlouho nemohl přijít na název, když se ho někdo ptal. Olly pojmenoval album 24 HRS, protože během 24 hodin se může stát tolik věcí.


Originál fotka z úvodu článku zde.
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Také oznámil datum pro jarní tour 2017 (březen/duben) v Anglii. Pokud bude velký zájem tak se přidájí další data. V Evropě nejsou zatím zarezervované termíny, ale tour bude, jak napsala Ollyho manažerka na twitteru.Olly měl ráno livestream na facebooku, kde oznámil nové album + tour. Video zde.Album si můžete přeobjednat zde. Kdo si přeobjedná do pondělí 5. 11. bude mít možnost mezi prvními si koupit lístky na Ollyho tour po UK. Opět bude mít Olly 2 verze cd (klasický a delux s více songy).

Novinky

2. září 2016 v 23:55 | zujka |  News
Omlouvám se, ale srpen jsem měla hodně nabitý, že nebyl čas na stránky.Tady mám nějaký rozhovory, co se objevily během měsíce:

Filtr UK


Nové album bude jiné, na dobré cestě, ale Olly bude pořád stejný. Fanoušci budou mít šanci nahlédnout, co se stalo během 2 měsíců v Ollyho v životě, o jeho rozchodu s přítelkyní.


Olly by rád někdy spolupracoval s Calvinem Harris. Olly nejlepší kamarád z hudebního průmyslu je Niall Horan z One Direction, který má dobrý hudební vkus. Pro Ollyho je to překvapení, protože v jeho ve věku měl hrozný hudební vkus.

Jaký je Ollyho osobní seznam písní? Jaká je nejlepší věc na tom být interpretem? Jaký má Olly plány do budoucna? Odpovědi na tyto další otázky se dozvíte ve videu.


Good Morning Britain


Tady se baví o novém singlu ,,You Don´t Know Love". Olly ho popvé dal poslechnout rodině a jeho bývalé přítelkyni než ho vypustil do světa. Dále se baví o novém albu.

Olly moderátorce Kate vzal snídani. Podívejte se na video zde.


MTV

Tady Olly mluví o svých poprvé.


BBC Radio 1

Moderátor BBC Radio 1 Greg si pozval do studia fanynku Ollyho Millie (8 let), aby jí provedl v rádiu. Ale holčička netuší, že má pro ni připravené překvapení v podobě duetu s Ollym.


Chart Show

Moderátorka Stefanie vždy dělá rozhovor s Ollym ve studiu, ale tentokrát se rozhovor uskutečnil v London Eye. Oba vzpomínají, že už je to 7 let, co je Olly v hudebním průmyslu. Baví se o minulém roce, kdy měl Olly hodně nabitý program. Dále také o novém singlu ,,You Don´t Know Love". Na konec si opět zahrají hru, kde si Olly ze sáčku tahá věci, které mají s ním nějakou spojitost.

Více fotek zde.


Digital Spy (Olly u zpovědi)


Tohle je zajímavě udělaný rozhovor. Olly u zpovědi. Na první otázku jestli někdy Olly použil svojí slávu na to, aby něco dostal tak odpovídá ano. Měl domluvený rande s dívkou a zapomněl včas zarezervovat stůl v restauraci a dělal to na poslední chvíli. Volal do restaurace, nepovedlo se to napoprvé, potom volal znovu, kde řekl svoje jméno a nakonec to vyšlo. Více v rozhovoru.
Minulý měsíc vyšel v novinách The Sun Fabulous magazín. Olly pro tento magazín nafotil photoshoot a poskytl rozhovor.

Našla jsem článek na stránkách magazínu zde. Píšou tam o jeho rozchodu s Francescou minulý rok.V době focení photoshootu udělali livestream s Ollym na facebooku. Na záznam se podívejte zde.


Více fotek zde.