YDKL Radio Tour 2016 (UK)

19. července 2016 v 7:00 | zujka |  News
Od pondělí 11.7. do 19.7. objížděl Olly s jeho týmem rádia po UK, kde představoval jeho nový singl ,,You Don´t Know Love" a setkával se s fanoušky.

YDKL Radio Tour zastávky: Edinburgh, Glasgow, Newcastle Upon Tyne, Sunderland, Leeds, Sheffield, Wigan, Manchester, Liverpool, Lancaster, Stoke on Trent, Birmingham, Lincoln, Ipswich, Guildford, Fareham, Cowbridge, Cardiff, Swansea.


Také jsem měla možnost se s Ollym setkat. Tentokrát jsem jela do Leedsu v úterý 12.7. k rádiu Capital FM Yorkshire.

Po 10h. přijel minibus k rádiu a z něj vystoupil usměvavý Olly. První šel poskytnout rozhovor do rádia.
Opět jako minule jeho tour manažer Mark říkal, že každý si vezme jednu fotku, protože nemají čas (pozn.: Když Olly propagoval singl ,,Wrapped Up" tak jsem se ním také setkala.).
Když Olly vyšel z rádia tak se usmíval a šel se fotit s fanoušky. Bylo to všechno rychlé. Ani jsem mu toho moc neřekla. Předala jsem mu dopis, kde jsem se mu zmínila o stránkách. Mám jedno selfie a normální fotku. Dostali jsme také podpisové karty.

Jak vám řekne každý fanoušek, když potkáte jednou Ollyho tak se s ním chcete vidět opět. Olly je milý a pořád se směje (rozdává tolik energie kolem sebe). Je to ten Olly jak ho známe z televize. Na nic si nehraje a pořád je stejný. Jinak doufám, že někdy budu mít šanci s ním povídat více.


Během jednoho dne vždy navštívil 4 rádia.

Když zadáte na twitteru #YDKLradiotour2016 tak najdete fotky fanoušků s Ollym.

Fotky zde.
Mám tady nějaké videa nebo rozhovory ( Videa, která doporučuji se podívat.):- Moderátoři Leanne a Dave jeli nakoupit do Tesca něco na večeři. Během cesty v autě si povídali. Potom si jeli něco objednat k Mc Donalds. Aby to nebyla jen nudná objednávka tak Olly musel do toho zapojit názvy svých songů. Určitě se podívejte na video, byla to sranda.- V rozhovoru se baví třeba o tom jak Olly omylem zavolal svojí bývalé přítelkyni. Moderátor Andy se ptá zda Ollyho bolí pusa jak se pořád usmívá tak odpovídá, že ne, protože to miluje. Dostává zadarmo od fanoušků čokolády a tak, takže nakoupenou na celý týden. Samozřejmě si dělá si srandu. Je pro něj skvělé slyšel reakci na nový singl od fanoušků a setkat se s nimi. Nakonec rozebírají jestli by byl Olly vhodný na post Premiéra, fotbalovýho manažera nebo moderátora Top Gear.- V rozhovoru se baví třeba jak se Olly rád setkává s lidmi, když cestuje po UK, kde dělá rozhovory v rádiích.- Akustické vystoupení.- První video je setřih z návštěvy rádia. Fanoušci říkají nározy na Ollyho. Rozhovor s Ollym a akustické vystoupení. Olly měl možnost přestřihnout mašly, že rádio právě znovu otevřené.- Rozhovor bez videa.- V rádiu Olly dostane detektor lži, kde má odpovědět na 3 otázky (3 singly). Pokud bude lhát, už nikdy nebudou hrát jeho singl. Ve videu se podívejte, jak to dopadlo.


Olly Murs / You Don't Know Love (Wave 105,2 FM) •

- V rozhovoru se baví třeba o Socer Aid.
Olly mluví o tom, jak se snažil vytáhnout ven svého bratrance, který hraje hodně hry na pc. Dnešní generace je jiná, Olly dříve trávil hodně času venku a hrál fotbal.
Na konci rozhovoru Olly řekne, že si otestuje fanoušky, co čekají venku na něj. Zkusí, jak dobře znají slova jeho nového singlu. Video zde.

- Druhé video je akustické vystoupení.- Rozhovor je okolo 22 minut. Baví se o novém singlu, kdo ho první slyšel z Ollyho okolí. Olly mluví o videoklipu k novému singlu.
O Koncertu v Hyde Parku, kde Olly předskakoval Také That . Zmíní také koncert v Německu, kde předskakoval Robbiemu Williamsovi. Olly si tam roztrhl kalhoty.
Ollyho největším fanouškem je jeho synovec Louie.

- Druhé video je akustické vystoupení.


Kiss Me / You Don't Know Love (Total Access) •

- Akustické vystoupení.- Rozhovor.Potom tady mám krátké videa:

Moderátorka rádia Capital FM Yorkshire JoJo měla narozeniny a kolegové si pro ní připravili dárek. Poslepu si osahávala Ollyho a měla uhodnout kdo to je. Podívejte se na video zde. Potom dostala dárky od Ollyho. Video zde. To by nebyl Olly, aby si neudělal srandu.

Moderátorka Gemma rádia Capital Liverpool si koupila spodní prádlo ve Victoria Secret a její kolega se o tom zmínil, že Olly může být první kdo to uvidí. Olly se ještě zeptal jestli jí to nevadí. Video zde.


V rádiu Capital v Manchesteru se Olly měl dotknout zadku kaktusu, kečupu v láhvy a vajíčka bez pomoci rukou. Video zde.Ještě jsem našla videa pro heat Radio, kde byl Olly dříve: 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama