Červenec 2016

YDKL Radio Tour 2016 (UK)

19. července 2016 v 7:00 | zujka |  News
Od pondělí 11.7. do 19.7. objížděl Olly s jeho týmem rádia po UK, kde představoval jeho nový singl ,,You Don´t Know Love" a setkával se s fanoušky.

YDKL Radio Tour zastávky: Edinburgh, Glasgow, Newcastle Upon Tyne, Sunderland, Leeds, Sheffield, Wigan, Manchester, Liverpool, Lancaster, Stoke on Trent, Birmingham, Lincoln, Ipswich, Guildford, Fareham, Cowbridge, Cardiff, Swansea.


Také jsem měla možnost se s Ollym setkat. Tentokrát jsem jela do Leedsu v úterý 12.7. k rádiu Capital FM Yorkshire.

Po 10h. přijel minibus k rádiu a z něj vystoupil usměvavý Olly. První šel poskytnout rozhovor do rádia.
Opět jako minule jeho tour manažer Mark říkal, že každý si vezme jednu fotku, protože nemají čas (pozn.: Když Olly propagoval singl ,,Wrapped Up" tak jsem se ním také setkala.).
Když Olly vyšel z rádia tak se usmíval a šel se fotit s fanoušky. Bylo to všechno rychlé. Ani jsem mu toho moc neřekla. Předala jsem mu dopis, kde jsem se mu zmínila o stránkách. Mám jedno selfie a normální fotku. Dostali jsme také podpisové karty.

Jak vám řekne každý fanoušek, když potkáte jednou Ollyho tak se s ním chcete vidět opět. Olly je milý a pořád se směje (rozdává tolik energie kolem sebe). Je to ten Olly jak ho známe z televize. Na nic si nehraje a pořád je stejný. Jinak doufám, že někdy budu mít šanci s ním povídat více.


Během jednoho dne vždy navštívil 4 rádia.

Když zadáte na twitteru #YDKLradiotour2016 tak najdete fotky fanoušků s Ollym.

Fotky zde.
Mám tady nějaké videa nebo rozhovory ( Videa, která doporučuji se podívat.):- Moderátoři Leanne a Dave jeli nakoupit do Tesca něco na večeři. Během cesty v autě si povídali. Potom si jeli něco objednat k Mc Donalds. Aby to nebyla jen nudná objednávka tak Olly musel do toho zapojit názvy svých songů. Určitě se podívejte na video, byla to sranda.- V rozhovoru se baví třeba o tom jak Olly omylem zavolal svojí bývalé přítelkyni. Moderátor Andy se ptá zda Ollyho bolí pusa jak se pořád usmívá tak odpovídá, že ne, protože to miluje. Dostává zadarmo od fanoušků čokolády a tak, takže nakoupenou na celý týden. Samozřejmě si dělá si srandu. Je pro něj skvělé slyšel reakci na nový singl od fanoušků a setkat se s nimi. Nakonec rozebírají jestli by byl Olly vhodný na post Premiéra, fotbalovýho manažera nebo moderátora Top Gear.- V rozhovoru se baví třeba jak se Olly rád setkává s lidmi, když cestuje po UK, kde dělá rozhovory v rádiích.- Akustické vystoupení.- První video je setřih z návštěvy rádia. Fanoušci říkají nározy na Ollyho. Rozhovor s Ollym a akustické vystoupení. Olly měl možnost přestřihnout mašly, že rádio právě znovu otevřené.- Rozhovor bez videa.- V rádiu Olly dostane detektor lži, kde má odpovědět na 3 otázky (3 singly). Pokud bude lhát, už nikdy nebudou hrát jeho singl. Ve videu se podívejte, jak to dopadlo.


Olly Murs / You Don't Know Love (Wave 105,2 FM) •

- V rozhovoru se baví třeba o Socer Aid.
Olly mluví o tom, jak se snažil vytáhnout ven svého bratrance, který hraje hodně hry na pc. Dnešní generace je jiná, Olly dříve trávil hodně času venku a hrál fotbal.
Na konci rozhovoru Olly řekne, že si otestuje fanoušky, co čekají venku na něj. Zkusí, jak dobře znají slova jeho nového singlu. Video zde.

- Druhé video je akustické vystoupení.- Rozhovor je okolo 22 minut. Baví se o novém singlu, kdo ho první slyšel z Ollyho okolí. Olly mluví o videoklipu k novému singlu.
O Koncertu v Hyde Parku, kde Olly předskakoval Také That . Zmíní také koncert v Německu, kde předskakoval Robbiemu Williamsovi. Olly si tam roztrhl kalhoty.
Ollyho největším fanouškem je jeho synovec Louie.

- Druhé video je akustické vystoupení.


Kiss Me / You Don't Know Love (Total Access) •

- Akustické vystoupení.- Rozhovor.Potom tady mám krátké videa:

Moderátorka rádia Capital FM Yorkshire JoJo měla narozeniny a kolegové si pro ní připravili dárek. Poslepu si osahávala Ollyho a měla uhodnout kdo to je. Podívejte se na video zde. Potom dostala dárky od Ollyho. Video zde. To by nebyl Olly, aby si neudělal srandu.

Moderátorka Gemma rádia Capital Liverpool si koupila spodní prádlo ve Victoria Secret a její kolega se o tom zmínil, že Olly může být první kdo to uvidí. Olly se ještě zeptal jestli jí to nevadí. Video zde.


V rádiu Capital v Manchesteru se Olly měl dotknout zadku kaktusu, kečupu v láhvy a vajíčka bez pomoci rukou. Video zde.Ještě jsem našla videa pro heat Radio, kde byl Olly dříve:
You Don't Know Love

15. července 2016 v 11:18 | zujka |  Music Videos


Dnes vyšel videoklip k novému singlu ,,You Don't Know Love", který se natáčel v Las Vegas a je celý černobílý. Líbí se vám nový videoklip?

9.7. British Summer Time Hyde Park

10. července 2016 v 23:42 | zujka |  News


Olly měl včera koncert v Hyde Parku (Londýn) kde předskakoval Take That. Ještě před ním hráli Ella Eyre, Jamie Lawson a Nathan Sykes. Na koncertě bylo 65 tisíc lidí. Olly také vystoupil poprvé s novým singlem ,,You Don't Know Love''.

Ollyho taťka napsal na twitter, že bylo skvělé se potkat s Ollyho fanoušky, kteří nechtěli věřit, že jsou v davu s nimi jako oni. Olly nahrál na instagram video jak si užíval s mamkou koncert Take That.

Více fotek zde.


Nový singl ,,You Don´t Know Love"

9. července 2016 v 0:18 | zujka |  News
Včera vyšel nový singl ,,You Don´t Know Love". Koupit si ho můžete na iTunes nebo zdarma poslechnout na Spotify: https://play.spotify.com/track/3Iyzdie1LZW22Z9S2hIvHl


Videoklip by měl vyjít brzy. Natáčel se minulý měsíc v Las Vegas. Olly spojil natáčení s tím, že si udělal krátkou dovolenou a oslavil narozeniny jeho kamarádů. Videoklip je černobílý.

Ve videu Olly mluví o novém singlu. Song je o tom jak se člověk cítí, když se s někým rozejde. Olly se rozešel minulý rok s přítelkyní se, kterou byl dlouho. Někdy je pro něj těžké napsat na papír o zkušenosti co se mu stala, protože člověk by to občas nejraději nechal někde stranou. Olly si užíval psaní songu, který má smutný text.


World Exclusive: First look at the video for the new Olly Murs single.

V rozhovoru moderátor připomene, že je to 7 let kdy byl Olly v X Faktoru. Potom se baví o novém singlu. Ve videu se objeví krátká ukázka videoklipu k novému singlu. Dále se baví o vystoupení v Hyde Parku kde Olly bude předskakovat Take That (pozn.: vystoupí tam také také Ella Eyre, Jamie Lawson a Nathan Sykes).

Rozhovor pro ITV London

V rozhovoru mluví o novém singlu, o videoklipu k němu. Dále se baví o vystoupení v Hyde Parku kde Olly bude předskakovat Take That. Říká, že to bude úžasné a dobrá zábava. Rozebírají fotbal, kdo by mohl být nový manažer anglického týmu. Na konci Olly zpívá kousek nového songu.V rozhovoru pro rádio KISS FM UK mluví Olly o Soccer Aid. Co významného se u něj událo v kariéře za 7 let od X Faktoru. Třeba poslední 3 alba byli na prvním místě, bylo to úžasné a je na to pyšný. Stále si užívá muziku, všechny alba byli úspěšný, cestuje po světě, vystupoval s One Directin nebo s Robbie Williams. Ještě rozebírají X Faktor, nový singl a nové album, které vyjde na konci roku.

Novinky

2. července 2016 v 19:14 | zujka |  News
Mám tu opět další novinky. Vezmu to ve zkratce.


Včera se konalo předávání cen ,,Nordoff Robbins O2 Silver Clef Awards 2016". Olly získal cenu v kategorii nejlepší zpěvák.


Nordoff Robbins je velká nezávislá charitavní organizace v UK, která se zabývá hudební terapií. Více zde.


Krátký rozhovor s Ollym zde, kde říká, že hudba opravdu mění životy lidí. Další rozhovor z čeveného koberce zde.

Fotky zde.
Olly poskytl rozhovor pro ODE (On Demand Entertainment).V rozhovoru se baví o jeho nové desce, která jako vždy vyjde ke konci roku nebo X Faktoru. Jeho tým založil Snapchat, který Olly nebude používat, spíše jeho tým (pozn.: Snapchat: teammurs).


EXCLUSIVE! Olly Murs on new single You Don't Know Love

Další část rozhovoru kde se baví o jeho novém singlu, který vyjde příští týden v pátek 8.7.. Co jsem četla v novinách tak by to měl být letní hit.


Olly Murs on England losing at the Euros & maybe recording a football anthem!

Tady se baví o EURU, kde Anglie skončila. Olly říká, že hráli hrozně.

Nový singl ,,You Don´t Know Love" už za týden!

1. července 2016 v 13:26 | zujka |  News

Mě bylo včera podezřelé, že si Olly na twitteru a facebooku změnil profilovou a úvodní fotku na černou. Dnes oznámil, že příští týden v pátek vyjde jeho nový singl ,,You Don´t Know Love". Těšíte se? :-)