Květen 2016

Novinky

31. května 2016 v 22:39 | zujka |  News

Po dlouhé době tu mám článek s novinkami.


Psala jsem tady, že Pringles slaví 25 let. K narozeninové oslavě připravili soutěž o lístky na soukromý koncert Ollyho v Londýně, který se konal ve čtvrtek 19.5.. Co jsem četla twitteru a viděla fotky tak všichni fanoušci byli hodně nadšený z koncertu, který si užili. Ve videu je setřih z ,,Party s Pringles". Video zde. Fotky zde.

V neděli 29.5. se Olly zúčastnil charitativní akce ,,Horan and Roses 2016", kterou pořádal Niall Horan (člen One Direction) s Justinem Rose (golfista). Charitativní akce ,,Horan and Roses 2016" má cílem zvýšit povědomí a finanční prostředky pro ,,Cancer Research UK, děti a dospívající".

Olly na této akci také zpíval a Niall se k němu připojil.

Ve videu je krátký rozhovor z ,,travnatého koberce" (pozn.: Říká červený koberec, ale tady byla opravdu tráva.). Olly si pro jistotu raději vzal holinky. Video zde.

Fotky zde.V neděli 5.6. se po 2 letech se uskuteční další charitativní fotbalový zápas ,,Soccer Aid 2016" (pozn.: více o události zde), kde bude opět hrát Olly. Už se objevil kompletní seznam hráčů, kdo bude hrát za Anglii a Zbytek světa. Seznam zde.

Olly sdílet na sociálních sítí video z tréninku, který nedávno absolvoval sám. Video zde.

Fotky tréninků a atd. Z týdne před zápasem 5.6. 2016. Fotky zde.Tak to jsou všechny důležité novinky, snad jsem na nic nezapomněla.

Happy Birthday Olly!

14. května 2016 v 7:00 | zujka |  For Olly Murs


Přeji Ollymu k dnešním narozeninám všechno nejlepší! Ať je pořád veselý jak ho máme rádi a hlavně mu přeji mnoho úspěchů v hudební kariéře!

Olly napsal na twitter, že je nemocný tak mu hlavně také přeji, aby se brzy uzdravil!

Novinky

6. května 2016 v 23:49 | zujka |  News
Nejsem tady tolik aktivní, protože teď není moc novinek.


V pondělí 2.5. měl FC Manchester United udílení cen 2016, vyhlášení hráče roku. Olly se svými přáteli zúčastnil této akce. Fotky zde.Olly je patronem britském organizace Rays of Sunshine. Organizace plní přání dětem, kteří mají vážnou nebo nevyléčitelnou nemoc.

Ve středu 4.5. se opět setkal s dětmi, které si přáli setkat s ním. Olly na twitteru zveřejnil video kde zpívá singl ,,Kiss Me" s holčičkou Tia-Mae. Video zde. Určitě se podívejte, je to pěkné.

The Fragrance Shop sponzoroval organizaci, aby mohla plnit dětem dále jejich sny.
(kliknutím na fotku zvětšíte)