Březen 2016

Soccer Aid 2016

26. března 2016 v 23:28 | zujka |  News
Po 2 letech se uskuteční další charitativní fotbalový zápas ,,Soccer Aid 2016", kde bude opět hrát Olly. Tento týden byl konečně oznámený datum a místo.

Pro mě je překvapením, že se letos bude opět hrát v Manchesteru. Předtím se to střídalo.

Zápasy se v předchozích letech hrály ve Wembley (Londýn) nebo Old Trafford (Manchester). Jsou 2 týmy celebrit a fotbalových legend. Hraje Anglie proti zbytku světa.

Soccer Aid začal v roce 2006, který byl iniciován Robbie Williams a Jonathan Wilkes.

Každé 2 roky se hraje charitativní zápas na získání finačních prostředků pro UNICEF, aby změnili životy dětí po celém světě.

Unicef poskytuje tolik potřebnou podporu a nabízí záchranné lano pro děti v nebezpečí. Podporou Soccer Aid jsou dary o lidí, které pomáhají UNICEF poskytovat výživné jídlo, vakcíny a čistou vodu, stejně jako chránit děti před násilím, vykořisťováním a zneužíváním.

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Před 2 lety jsem se zápasu zúčastnila. Kdyby si někdo chtěl přečíst můj report tak zde.Kdy: 5.6. 2016

Kde: Old Trafford, Manchester

Více informací a lístky zde: manutd.com/socceraid

Photoshoot (Pringles 25 let)

19. března 2016 v 0:01 | zujka |  News
Jak jsem psala v předchozím článku tak Pringles slaví 25. narozeniny letos. Olly nafotil photoshoot kde vytvořil 4 ikonické večírkové scény. Na konci článku najdete video z focení.


Olly jako Leonardo DiCaprio z filmu Gatsby.

Olly jako David Brent ze seriálu The Office.

Olly jako Michael Jackson z videoklipu
k singlu ,,Smooth Criminal".
Olly jako John Travolta
z filmu Saturday Night Fever.

Více fotek zde.Pringles slaví 25 let!

11. března 2016 v 13:35 | zujka |  News


Určitě znáte v tubě brambůrky Pringles. Ty teď slaví 25 let. K narozeninové oslavě připravili soutěž o lístky na soukromý koncert Ollyho v Londýně.

Soutěže se můžou zúčastnit jen obyvytelé UK a Irska. Soutěž probíhá od 1.3. -19.4. 2016 . Pokud vyhrajete tak můžete někoho vzít sebou. Co mě mile překvapilo tak součástní výhry je také doprava do Londýna vlakem a přespaní v hotelu. Soutěž je jednoduchá. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.partywithpringles.com a potom se každý den jenom přihlásit a dozvíte se jestli jste vyhráli nebo ne. Hodně štěstí pokud bude někdo soutěžit!Tady máte videa k soutěži. V první Olly mluví o tom, že Pringles slaví 25 let a vy si ho můžete užít na soukromým narozeninovém koncertě v Londýně. Nakonec popřeje každému štěstí v soutěži.

Pobavilo mě na facebooku jak jsi někteří mysleli, že Olly je součástí s plechovkou Pringles. Podívejte se na druhé video a pochopíte.