Leden 2016

3 years online

13. ledna 2016 v 7:00 | zujka |  Extra
Dnes jsou to přesně 3 roky co jsem založila tyto stránky o britském zpěvákovi Olly Mursovi.

Během roku se toho stalo hodně. Díky stránkám poznávám stále skvělé lidi! S někým jsem se také setkala osobně. Jsem moc ráda, že Vás znám a zažívám s Vámi skvělé zážitky!


U narozeninového článku vždy napíšu kde jsem minulý rok měla možnost vidět Ollyho naživo. Minulý rok se mi to povedlo 2x.


22.4. Never Been Better Tour, Manchester - více zde

9.12. Radio City Christmas LIVE, LiverpoolNa závěr bych chtěla poděkovat všem co stále navštěvují tyto stránky! Jsem ráda, že se Vám tady líbí a vracíte se. Každý komentář mě vždy potěší!

Nikdy jsem neměla žádnou velkou návštěvnost. Netrápilo mě to, ale byla jsem ráda, že se najde pár lidí co je zajímají o moje stránky. Mě to bavilo se starat o stránky. V poslední době toho mám hodně. Upřímně, když mám čas tak jsem ráda, že někam jedu nebo raději na něco koukám. Dříve jsem v první řadě na počítači dělala stránky a na seriály nebo filmy jsem koukala až na druhém místě. Taky s časem to bylo jiné...

Už loni jsem to tady chtěla zabalit a skončit. Jak to tak vidím tak se asi tomu ani nevyhnu. V poslední době to flákám s novinkami. O Ollyho se stále zajímám a vím co se kolem něj děje.

Teď se konečně těším, že budu mít čas také na čtení a konečně dočtu Ollyho druhou knihu.

Jinak obdivuji kdo se věnuje strákám několit let a stále ho baví!

Vím, že se opakuji, ale pokud chcete, abych Vás informovala o Ollym a nepřestala přidávat novinky tak mi klidně napište.
Nějak nedokáži napsat, že tady končím definitivně.
PS.: Když jsem ty balónky našla na netu tak bylo jasné, že použiji jako úvodní fotku. Olly je vtipný a má rád srandu tak se to sem hodí.

V Anglii na Vánoce mají ,,Christmas cracker". Určitě jste viděli v nějakém filmu papírovou trubičku, která se roztrhne a v ní najdete papírovou korunu (party hat), vtip a nějaký dárek. Ollyho rodina měla balónky ze, kterých můžete vytvořit nějaké zvíře a atd. Ollyho sestra zveřejnila na twitteru fotku a k ní napsala, že si Ollyho objednává na první narozeninovou párty. Ollyho sestře Fay se minulí měsíc narodil chlapeček Quinntyn.Stay cheeky and keep smiling! (Jak většinou dodává Olly v závěru, když něco napíše)

Zuzka