Říjen 2015

Novinky

22. října 2015 v 19:20 | zujka |  News
Jak už jsem psala, že budu dělat vždy jeden článek kde přidám všechny novinky tak doplním důležité informace z posledních 3 měsíců.


X Faktor

Jak už jsem psala Olly moderuje letošní ročník britského XF s kamarádkou Caroline Flack. Teď se bude Olly každý víkend věnovat hlavně XF, protože už začíná živé vysílaní. Pokud by měl někdo zájem sledovat tak vám napíšu odkaz na live stream.


Kalendář 2016

Už vyšel Ollyho kalendář na rok 2016. Opět skvělé fotky jako na tom letošním. Nějak fotky z kalendáře zde.


Kiss Me (singl)

9.10. vyšel Ollymu nový singl ,,Kiss Me". Týden na to se objevil videoklip k singlu zde. Líbí se vám nový singl?
On the road (kniha)

8.10. 2015 vydal Ollydruhou knihu s názvem ,,On The Road" kde se dozvíme jak to vypadá v zákulisí během turné po Anglii.

V ČR nebude k dostání v knihkupectví, ale našla jsem 2 české stránky kde si můžete knihu objednat:

Tyto stránky neznám takže více neporadím. Já si knihu kupovala v Anglii. Ale rozhodně to vyjde levnější než si objednávat z Anglie.

Až dočtu knihu tak můžu opět napsat článek.
Never Been Better Special Edition (CD +DVD)

20.11. 2015 vyjde ,,Never Been Better Special Edition" (CD +DVD). Stejně jako u předchozí desky tak Olly vydá opět speciální edici k poslední desce.

CD - bude obsahovat 13 songů z desky ,,Never Been Better " + 7 nových.
- Budou songy z BBC Radio 1 Live Lounge, kde Olly minulý rok vystupoval. Duet s Ellou Eyre singlu ,,Up" (pozn. Ella byla předskokanskou na Ollyho turné v UK) + cover vánočního singlu Last Christmas.

DVD - Záznam celého koncertu z ,,Never Been Better Tour 2015" (Londýn O2 Arena)

Obrázek zadního obalu zde. Určitě bude k dostání v Bontonladu.heat (magazín)

Olly s Caroline Flack minulí měsíc poskytli rozhovor časopisu heat. Také vnikl zajímavý photoshoot Video z focení zde (nevím jestli půjde v ČR). Fotky zde.


Sunday (noviny)

Rozhovor v novinách Sunday s Ollym a Caroline si můžete přečíst zde. V článku je také video a povedné fotky. Caroline vyšla nedávno také kniha tak se Ollym navzájem bavili o nich. Ve videu si navzájem četly pasáže, které je v knize toho druhého zaujaly.To jsou všechny důležité novinky.Kiss Me

22. října 2015 v 17:54 | zujka |  Music Videos

V pátek 16.10. vyšel Ollymu nový videoklip k singlu ,,Kiss Me". Nový videoklip je skvěle propracovaný. Líbí se mi přechody z jedné scény do druhé. Jedním slovem videoklip je úžasný. Jaký máte názor na videoklip vy?

Layout č.8

22. října 2015 v 17:15 | zujka |  Layouty

Nečekala jsem, že budu muset měnit layout, ale nastala situace, kdy to jinak nešlo. Předchozí layout byl dokonalý od bratrance. Jelikož nemám moc času se věnovat stránkám jako dříve, ale chtěla bych nějak v nich pokračovat tak jsem musela změnit layout. Jde o to, že tady nenajdete 2 rubriky: fotky a videa. Jak už jsem psala, že nemám čas tak veškeré novinky budu dávat do jednoho článku. Tím mi to ušetří práci a nemusím dělat dalších více článků. Všechny fotky najdete jako vždy na facebooku.


Teď něco k layoutu. Vytvořila jsem akorát novou hlavičku. Udělala jsem to jednoduché. Prostě nic přeplácaného. Doufám, že se Vám aspoň trochu líbí.