Květen 2015

Beautiful to Me

28. května 2015 v 11:40 Music Videos


Dnes vyšel videoklip k singlu ,,Beautiful To Me". Ve videoklipu si zahrála herečka Charlotte Hope ze seriálu Game Of Thrones. Olly je velkým fanouškem tohoto seriálu. Ve videoklipu se objeví Olly krátce. Líbí se Vám videoklip?
Čekala jsem to jiný. Videoklip nenadchne a ani neurazí.

Zítra vyjde videoklip k singlu ,,Beautiful To Me"

27. května 2015 v 20:07 Other


Olly přidal video včera pozdě večer. Tak přidávám až dnes. To stejné bude i dnešním. Takže video sem přidám později. Ve videoklipu si zahrála herečka Charlotte Hope ze seriálu Game Of Thrones. Olly JE velkým fanouškem tohoto seriálu. Těšíte se na nový videoklip?


BBC Radio 1´s Big Weekend 2015

25. května 2015 v 8:51 | zujka |  Concerts


BBC Radio 1´s Big Weekend 2015 (celý záznam na youtube):

Našla jsem na youtube 2 videa se záznamem Ollyho vystoupení na včerejším ,, BBC Radio 1´s Big Weekend 2015". Vystoupení je také na oficiálních stránkách zde (omezené na pár dní a nevím jestli jde přehrát v ČR).

Ollyho vystoupení mělo prvky z UK tour. Třeba na začátku hrála hudba z filmu Pulp Fiction a na obrazovkách se promítalo video s Ollym. Potom přišel Olly na stage a svojí show odstartoval singlem ,,Heart Skip a Beat.".
Singl ,,Up" jako tour si s ním zazpívala Ella Eyre, která měla vystoupení v sobotu na festivalu.

První video je z oficiálního kanálu na youtube BBC Radio 1 kam nahráli singl ,,Wrapped Up feat. Nick Grimshaw". Jak jsem tady včera psala Nick Grimshaw (pozn.:moderátor BBC radio 1) si zahrál na Travie McCoy, který rapuje v singlu ,,Wrapped Up". Šlo nejdříve o srandu v rádiu, ale nakonec tam Nick vystoupil. Videa ze zkoušek: jak zkoušel Nick ráno zde, zkouška před vystoupením s Ollym zde a zde.


Setlist: Heart Skip a Beat, Dance With Me Tonight, Beautiful To Me, Troublemaker, Up feat. Ella Eyre, Dear Darlin´, Medley, Wrapped Up feat. Nick Grimshaw

24.5. BBC Radio 1´s Big Weekend 2015

24. května 2015 v 23:43 | zujka |  Concerts photos
Olly dnes 24.5. vystupoval na ,,BBC Radio 1´s Big Weekend 2015" v Norwich (UK).

Tento festival pořádaný BBC Radio 1 se koná každý rok. Pokaždé na jiném místě v UK. Olly na tomto festivalu vystupoval před 2 lety. Opět letos měli skvělý line-up.


Setlist: Heart Skip a Beat, Dance With Me Tonight, Beautiful To Me, Troublemaker, Up feat. Ella Eyre, Dear Darlin´, Medley, Wrapped Up feat. Nick Grimshaw


Ollyho vystoupení mělo prvky z UK tour. Třeba na začátku hrála hudba z filmu Pulp Fiction a na obrazovkách se promítalo video s Ollym. Potom přišel Olly na stage a svojí show odstartoval singlem ,,Heart Skip a Beat.".
Singl ,,Up" jako tour si s ním zazpívala Ella Eyre, která měla vystoupení včera na festivalu.
Nick Grimshaw (pozn.: moderátor BBC radio 1) si zahrál na Travie McCoy, který rapuje v singlu ,,Wrapped Up". Šlo nejdříve o srandu v rádiu, ale nakonec tam Nick vystoupil.

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

BBC Radio 1´s Big Weekend

23. května 2015 v 19:20 | zujka |  News (2013 -2015)

Olly bude opět po 2 letech vystupovat na ,,BBC Radio 1´s Big Weekend", který se letos koná v Norwich (UK). Na oficiální stránkách BBC Radio 1 jsou živé live streamy, ale nejsem jsi jistá jestli půjdou v ČR. Určitě Vám půjde rádio kde vysílají živě také.

Večer na BBC three bude od 20h. (ČR čas) záznam Ollyho vystoupení. Stream na BBC three: http://www.filmon.com/tv/bbc-three


Kdy: neděle 24.5. 2015
Kde: BBC Radio 1´s Big Weekend, Norwich (UK)


Rozhovor pro SwipeTV

23. května 2015 v 19:04 | zujka |  TV - appearances, interviews

Když měl Olly koncerty v Dublinu v rámci NBBT po UK tak poskyt rozhovor pro SwipeTV. V rozhovoru se baví třeba britském XF, který bude Olly letos moderovat s Caroline Flack. Na konci měl Olly za úkol uhodnout jaké předměty zabalila moderátorka Orla do balící papíru.

Rozhovor pro planet radio

23. května 2015 v 18:56 | zujka |  Radio - appearances, interviewsOlly poskytl rozhovor pro německé planet radio. Rozhovor proběhl den před Ollyho narozeninami tak se podívejte co dostal od moderátorky za dárek.

Beautiful to Me (audio)

16. května 2015 v 9:40 | zujka |  Never Been Better (Delux Edition) - single and more


Dalším singlem z alba ,,Never Been Better" bude ,,Beautiful to Me". Líbí se Vám tento song?

10.5. Manchester, X Faktor UK casting

16. května 2015 v 9:37 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Minulou neděli 10.5. otevřeli Olly s Caroline Flack letošní castingy do britského X Faktoru v Manchesteru, který budou letos spolu moderovat. V albu najdete hodně fotek.