Duben 2015

V nejlepším se má asi přestat...

25. dubna 2015 v 7:15 | zujka


Nikdy jsem nebyla na psaní nějakých deníčků tady na stránkách. Když píšu nějaký report, kde jsem viděla Ollyho tak s tím mívám potíže. Ale teď mám prostě nějakou divnou náladu...


Jak jsem tady psala tak ve středu jsem byla na koncertě Ollyho, který jsem si parádně užila a byl úžasný!
Včera jsem byla znovu v Manchesteru a stále váhala, zda nepůjdu znova. Bylo těžké odolat, ale nakonec jsem nešla (Teď toho trochu lituji. Co jsem viděla na twitteru tak jeho velký fans jdou i vícekrát.). Ještě jsem zkoušela jít za halu, zda nevyjde Olly. Když to jde tak Olly se rád setkává s fanoušky. Co jsem včera mluvila s nějakými fans tak říkaly a já se s nima na tom shodla, že jak jednou potkáš Ollyho tak se s ním chceš setkávat častěji, protože je úžasný (Řekly jedno vystihují slovo v angličtině. Nešlo přesně o úžasný.).

Na twitteru jsem viděla hodně fotek Ollyho s fans. Já si myslela, že mohl být v tom hotelu jako loni během charitativního zápasu co se hrál v Manchesteru. Nikdy jsem nebyla taková, že bych nějaký oblíbence naháněla někde. Maximálně jsem čekala u místa, kde se konal koncert. Nejsem žádná stalkerka, která ví kde Olly je. Ale štve mě, že sem se nějak nezajímala a nezjistila si, kde bych se s ním mohla potkat. Když vidím ty fotky fanynek, které s ním mají už několik fotek.

Já mám s ním 3 fotky ze 2 akcí. Jedna má vtipnou story a ty druhé ani nestojí za řeč, ale jsem tam s Ollym čemu stále nemůžu uvěřit. Vždy to bylo rychlé, že jsem mu ani toho moc nestihla říct. Jinak Ollyho jsem viděla na živo asi 5x.

Já vím neměla bych si stěžovat jsou lidi co Ollyho ještě neviděli a moc by si to přáli. Ale, prostě to na mě nějak padlo. Moc Vám všem přeji vidět Ollyho naživo!


Když si člověk něco přeje tak by se o tom nemělo tolik mluvit, ale teď už je to jedno. Stejně pár lidem jsem se o tom zmínila. Pokud se zajímáte o kapelu Simple Plan tak jistě znáte české fan stránky. Admince Domče těch stránek se povedl udělat několikrát rozhovor s kluky. Ty už si jí dokonce pamatují a všude její stránky vychvalují. Dokonce v jejich oficiální knížce je odkaz na její stránky. Ale proč to píšu. Chtěla jsem se také pokusit získat rozhovor s Ollym. Nezdálo se mi to nereálné, když se to povedlo Domče nebo mojí kamarádce, která má také nějaký rozhovory s členy kapely Yellowcard.

Je obtížné na Ollyho stránce najít nějaké pořádné kontakty, ale povedlo se mi kontaktovat jeho management loni a letos. Loni jsem tomu moc šance nedávala, protože šlo o akci, která nebyla organizovaná Ollym. Vždy mi odpověděla asistentka jeho manažerky, že se omlouvá, ale rozhovor není schopná zajistit. Letos mi dokonce do mailu napsala, ať se mi daří se stránkami. To mě trošku zklamalo, že to nevyšlo.


Jak jste asi zaregistrovali tak momentálně žiji v Anglii. Mám novou práci, která je hodně náročná. Konečně už mám nějaký internet, ale v poslední době nemám moc času. A už nějakou dobu začínám přemýšlet nad tím, že přestanu dělat tyto stránky. Je toho na mě moc. Nikdy jsem nějakou velkou návštěvnost neměla. Ani jsem si nechtěla nabírat hodně affs jen protože, že budu mít odkaz na více stránkách. Přidávala jsem si jen, co mě zajímají nebo kdo mi napsal a bylo vidět, že opravdu stojí o spřátelení. Díky stránkám jsem poznala skvělé lidi a některé dokonce i osobně. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost díky stránkám o Ollym Vás poznat!


Vidím to, že asi nemá cenu dělat stránky dál, když to moc lidí nezajímá. Koho stránky opravdu hodně zajímali tak děkuji moc za návštěvu a komentáře! Třeba změním názor a ve stránkách budu pokračovat, ale zatím to vypadá, že to asi ukončím. Nepíše se mi to lehce. No, uvidíme...je to pro mě dost těžké.


Závěrem bych dodala, že o Ollyho se zajímat nepřestanu (teda doufám), protože Olly je jedním slovem úžasný! Ollyho si prostě nejde neoblíbit. Jeho muzika se příjemně poslouchá, kouzelný úsměv, který Vám zlepší náladu, je zábavný a také jaký je to skvělý člověk. Určitě má svoje mouchy, každý nejsme dokonalý, ale to jak chová k fanoušků, je vidět, že mu na nich záleží a je okouzlující, když se nimi setká. Každý takový není.

Pořádně jsem se rozepsala. To jsem ani nečekala…ale musela jsem.
Děkuji moc za skvělé 2 roky!


Stay cheeky and keep smiling! (Jak většinou dodává Olly v závěru, když něco napíše)

Zuzka

22.4. Never Been Better Tour 2015 (Manchester)

23. dubna 2015 v 17:06 | zujka |  ExtraNapsala jsem Vám krátký report z Ollyho koncertu v Manchesteru kde jsem byla včera.


Ella Eyre byla skvělá předskokanka Ollyho! Její vystoupení mě bavilo. Olly si vybral dobře. Ella hrála cca 30 min.


Někdy ve 20:36 h. začalo Ollyho vystoupení. Začala hrát hudba z filmu Pulp Fiction a na obrazovkách se promítalo video s Ollym. Po krátkém úvodu se Olly objevil na stage a rozjel to se songem "Did You Miss Me?" z nového alba NBB. Koncert trval 2 hodiny. Olly si to na podiu opravdu užíval.Zazpíval všechny jeho velké hity. Singl ,,Up" si s Ollym zazpíval Ella Eyre.


Nechyběli ani nějaký vtípky od něj. Olly byl hodně zpocený v první části koncertu, když viděl, jak vypadá jeho košile tak se omlouval dámám v publiku. Vtipné bylo, když asi 2x odcházel z podia tak vždy takový sprinty.

V půlce koncertu opět promítali video na obrazovkách, kde Olly ukázal videa od jeho fanoušků, které se mu líbili, a pobavilo ho. Někteří byli dost vtipný, ale také tam byli malé děti, který byli roztomilí. Na závěr Olly ukázal jeho největšího fanouška synovce Louie. Snad se někde objeví video, protože jeho synovec byl roztomilí a pro Ollyho hodně znamená.

V druhé půlce koncertu zpíval 2 songy vzadu na malé stage.

Vystoupení zakončil singlem ,,Wrapped Up", který smíchal se singlem Treasure od Bruna Marse.


Měla jsem dobré místo na stání. Když se Olly objevil na začátku na stage tak jsem nemohla uvěřit, že ho vidím zblízka (pozn.: Já to cca před lety říkala, že příště ho uvidím zblízka v reportu z koncertu Robbieho Williamse ve Vídni.). Olly je skvělý showman. Umí to pořádně rozbalit na podiu. Pokud máte Ollyho rádi tak určitě doporučuji jít na jeho koncert!

Koncert byl jedním slovem úžasný! ♥


Natočila jsem 2 krátký videa na mobil: Did You Miss Me? & Hand On Heart


PS.: Váhám zda ještě nepůjdu jednou. Nějaký fans v UK jdou na více koncertů což mě docela překvapilo. To moc není u nás běžné. Ale asi budu šetřit na jiný koncert.

31.3. Sheffield, Never Been Better Tour 2015

21. dubna 2015 v 11:44 | zujka |  Full concerts


Olly má teď turné po UK. Náhodně jsem našla celý záznam z prvního koncertu v Sheffieldu. Video jsem celé zatím neviděla, ale je v dobré kvalitě.

Já už se těším moc zítra na koncert. Pokud budete chtít můžu zase napsat nějaký report z koncertu.

Olly bude letos moderovat britský X Faktor s Caroline Flack!

18. dubna 2015 v 19:12 | zujka

Olly Murs Teaches Caroline Flack How To Be A Popstar!Jak už jsem tady psala tento měsíc tak po 8 letech opouští moderátor Dermot O'Leary UK XF. Dermot byl skvělý moderátor a nikdo lepší než Olly ho nemohl nahradit. Olly nebude moderovat sám, ale opět po boku Caroline Flack. Olly všude zmiňoval, že bez ní by to nedělal. S Caroline moderovali 2 roky Xtra Faktor (pozn.: doprovodný pořad k XF).

Už dlouho se psalo vše možné na internetu, že by byl porotcem nebo moderátorem. Čekala jsem až to uslyším od Ollyho, že to je pravda. Včera 17.4. 2015 to bylo také oficiálně potvrzené. Oficiální potvrzení od britské televize ITV zde.

Olly byl v XF soutěžící a potom s Caroline Flack jak už jsem psala moderovali doprovodný pořad kXF Xtra Faktor. Olly si tím vším prošel takže ví jak se soutěžící budou cítit a tak.


Tweety

Olly Murs:

Tweets going crazy about @ with me & caz honestly buzzing for it!Thanks for all the love..Can't wait to get the party started

We're back.. @TheXFactor me & my partner in crime @carolineflack1


Caroline Flack:

Wow. Thank you for so many lovely messages . Beyond excited to be reunited with @ollyofficial on the X factor ... Let the madness begin....

And the biggest shout out to my tv big brother @radioleary who has taught me everything I know (in telly that is ) He really is THE best x


Dermot O'Leary:

Huge congrats to @ollyofficial and @carolineflack1 be gentle with the old girl...that's the show, not Louis.

reakce Ollyho na tweet od Dermota: Aw love ya Brother!! me & @carolineflack1 will be on speed dial every weekend ringing ya.. Xx

Jak se těšíte na Ollyho s Caroline Flack v UK XF? Já mám z toho velkou radost. Kdo sledoval někdy UK XF tak ví, že Dermota jen ta nahradit není lehké. On byl vážně skvělý. Olly s Caroline v Xtra Faktoru byli skvělá dvojka. Takže nikdo lepšího vybrat nemohli.


Určitě se podívejte na videa co jsem přidala do článku. První video je sestřih to nejlepšího z Xtra Faktoru. Druhé je jak Olly učí Caroline jak být hudební hvězda.

Rozhovor Ollyho s Ollym

14. dubna 2015 v 10:56 | zujka |  Other


Na oficiálním youtube účtu se objevilo video kde Olly dělá rozhovor sám se sebou. Určitě se podívejte, je to dobré!

Wrapped Up / Treasure Mashup ft. Travie McCoy

11. dubna 2015 v 11:32 | zujka |  Other


Olly s Travie McCoy zazpívali akusticky Wrapped Up smíchaný se singlem Treasure od Bruna Marse.

Vystoupení v The Late Late Show with James Corden

2. dubna 2015 v 14:51 | zujka |  TV - appearances, interviews


Olly vystupoval, když byl v Americe v pořadu The Late Late Show with James Corden, který se vysílal tento týden. Olly zpíval singl ,,Wrapped Up" a toho přidal také singl od Bruna Marse ,,Treasure".

Rozhovor pro Associated Press

2. dubna 2015 v 14:47 | zujka |  Interviews


V rozhovoru Olly mluví, když je na cestách během turné co dělá v tour busu.

Jonathan Ross Show (videa)

2. dubna 2015 v 14:36 TV - appearances, interviews

Olly Murs Performs Boombastic

Jonathan Ross Show (celý záznam)
Našla jsem na youtube video s vystoupením singlu ,,Seasons" v pořadu Jonathan Ross Show a třetí odkaz je na celý záznam pořadu. Koukněte se na to co nejdříve než to smažou. Rozhovor s Ollym byl na začátku. Vystoupení se songem Bombastic od Shaggyho už jsem tady přidávala.

Olly bude letos moderovat britský X Faktor!

1. dubna 2015 v 22:56 | zujka |  News (2013 -2015)
Nadpis není žádný apríl. Olly bude opravdu moderovat XF. Už dlouho se psalo vše možné na internetu, že by byl porotcem nebo moderátorem. Čekala jsem až to uslyším od Ollyho, že to je pravda.

Po 8 letech opouští moderátor Dermot O'Leary UK XF. Dermot byl skvělý moderátor a nikdo lepší než Olly ho nemohl nahradit.

Olly byl v XF soutěžící a potom s Caroline Flack moderovali doprovodný pořad k XF Xtra Faktor. Olly si tím vším prošel takže ví jak se soutěžící budou cítit a tak.


Jak se těšíte na Ollyho jako moderátora v UK XF? Já mám z toho radost.


Rozhovor pro rádio Hallam FM kde Olly potvrdil, že bude moderátorem XF zde.