Listopad 2014

Never Been Better číslo 1 v UK

30. listopadu 2014 v 23:02 | zujka
Ollyho nové album ,,Never Been Better", které vyšlo 24.11. 2014 v UK se po prvním týdnu stalo prvním nejprodávanějším albem toho týdne v UK! Za první týden se prodalo 93 mil. kopií!

Olly řekl OfficialCharts.com: ,,Tak šťastný, že moje album jde rovnou na číslo jedna a stejně potěšen mít jeden singl v Top 5 pro druhý týden v řadě. To byl, ale víkend!"


24.-30.11. Album
1. Never Been BetterOlly Murs
2. XEd Sheeran
3. FourOne Direction

Více zde. Pozn.: Olly druhé album ,,You Didn't Know" (2011) a třetí ,,Right Palce Right Time" byly také číslem jedna v UK.24.-30.11. singl
1. These DayTake That
2. Do They Know It's Christmas?"Band Aid 30
3. Wrapped UpOlly Murs

Pozn.: Minulý týden byl Ollyho singl na druhém místě a na první Band Aid 30.Olly twitter: EN: NUMBERRRRR 1 ALBUM!!!! Get in there my son!! Absolutely buzzzzzzzing right now!! YOU lot are simply legends!! I want to kiss you all

CZ: Čísloooooo 1 album!!!! Dostal jsem tam mého syna!! Absolutně natěšenýýýýý právě teď!! VY jste prostš legendy!! Chci Vás všechny políbit

Twitter fotky (20)

30. listopadu 2014 v 23:00 | zujka

(kliknutím na fotku zvětšíte)


sat waiting for @ISPCCChildline to start tonight! Very proud to be here & to be opening the show(kliknutím na fotku zvětšíte)


BIG DAY TODAY PEEPS!! Will I be número uno or not in the album chart! Thanks for everyone whose bought it!! Love you lot(kliknutím na fotku zvětšíte)


NUMBERRRRR 1 ALBUM!!!! Get in there my son!! Absolutely buzzzzzzzing right now!! YOU lot are simply legends!! I want to kiss you allOllyho nové album ,,Never Been Better" číslem jedna v UK. Více zde.


zdroj: twitter.com, facebook.com

29.11. 2014 Free Radio Live, Birmingham

30. listopadu 2014 v 17:28 | zujka |  Concerts photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Olly včera vystupoval v Birminghamu na koncertě ,,Free Radio Live 2014". Kromě Ollyho tam také vystupovali Ed Sheeran, Mc Busted, Nicole Scherzinger, Labrinth, Rixton, Ella Eyra a Becky Hill. V albu máte fotky z rozhovoru, focení před koncertem a potom z koncertu.

28.11. 2014 Idol, Švédsko

29. listopadu 2014 v 21:10 | zujka |  TV - interviews, appearances

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Olly včera vystupoval s novým singlem ,,Wrapped Up" ve Švédsku v pěvěcké soutěži ,,Idol" (pozn.: U nás se jmenuje ,,Super Star"). Mám jenom 3 fotky.

Surprise Surprise (ITV) - celý záznam

29. listopadu 2014 v 21:01 | zujka |  TV - appearances, interviews

 


Olly byl v britkém pořadu ,,Suprise Suprise". Alison Hunt překvapila Helen Tite, která vůbec neměla tušení, že se zúčastní tohoto pořadu. Nejlepší jak si Olly k Helen přisedl a začal s ní konverzovat. Ona v šoku. Olly jak tam říká, že má kafe tak on ho ve skutečnosti nemá rád. Také tam potom vystupoval s novým singlem ,,Wrapped Up". Video s vystoupením v lepší kvalitě zde.

Wrapped Up (Filtr TV)

28. listopadu 2014 v 23:47 | zujka |  TV - appearances, interviews


Olly vystupoval s novým single ,,Wrapped Up" v německé Filtr TV.

The Naked Truth (Digital Spy)

28. listopadu 2014 v 23:43 Others videos


Ve videu Olly odpovídá na různé otázky. Dozvíte se třeba jakého herce by si vybral, aby ho hrál ve filmu o jeho životě.

Twitter fotky (19)

28. listopadu 2014 v 23:35 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Too eat? Or not to eat?!(kliknutím na fotku zvětšíte)


All set for performance on @TV4Idol semi-final night in SWEDEN! lovely meeting the finalists GOOD LUCK ladies..zdroj: twitter.com

Mix

28. listopadu 2014 v 14:35 | zujka
- fotky 4Music
- Energy Stars for Free 2014 (NRJ) fotky
- MTV otázky
- Google Play
- s Caroline Flack moderování na rádiu Magic
- přidané koncerty v Evropě
- koncerty 20144Music

Minulý týden od 17.- 21.11. měli na stránkách britské hudební televize 4Music exkluzivní rozhovory s Ollym, různé výzvy a mnoho dalšího. Mám pár fotek, když Olly navštivil hudební televizi. Fotky zde.


Energy Stars for Free 2014 (NRJ)

Olly minulý týden vystupoval na koncertě rádia NRJ ,,Energy Radio Stars for Free 2014" v Curychu (Švýcarsko). Jediný video v dobré kvalitě je s novým singlem ,,Wrapped Up" zde. Našla jsem jen 2 fotky z vystoupení a z rozhovoru v zákulisí. Krátký rozhovor zde. Fotky zde.


MTV Ask

Olly bude v pořadu britké hudební televizi MTV kde bude odpovídat na otázky od fanoušků. Pokud se na něco chcete zeptat Ollyho tak můžete poslat otázku zde.


Google Play

Jestli jsem to dobře pochopila tak každý týden bude zdarma na Google Play nějaký song z nové alba ,,Never Been Better" zde.

Dále exkluzivně bude zdarma je stažení 12.12. Ollyho ,,Unwrapped" EP zde.Seznam songů:

1. Wrapped Up (Live)
2. History (Live)
3. Dear Darlin' (Live)
4. Troublemaker (Live)
5. I Wish It Could Be Christmas Everyday (Live)
Olly bude opět moderovat s Caroline Flack (pozn.: moderovali spolu Xtra Faktor a jsou dobří kamarádi). Na britském rádiu Magic budou mít pořad na vánoce 25.12. od 10-12h. a 31.12. od 18-20h.Včera byly zveřejněny data evropských koncertů, které budou navazovat na britskou ,,Never Been Better Tour 2015", kterou Olly začíná koncem března. V Anglii je opravdu velký zájem o jeho koncerty a některé místa už jsou vyprodané, že museli přidávat další konecerty.

Bohužel mezi evropské koncerty ČR nezařadil. Pokud opravdu chcete vidět Ollyho naživo tak nejblíže je Mnichov nebo Vídeň. Lístky se začaly prodávat dnes.

Objednat do Mnichova na německých stránkách evetim zde. Do Vídně na českých stránkách eventim zde nebo můžete přímo zakoupit v prodejně Bontonland.

Kompletní seznam ,,Never Been Better Tour 2015" zde.


Ollyho teď čekají tyto koncerty:

29.11. Free Radio Live, Birmingham
30.11. Cheerio's Childline Concert, Dublin (Irsko)
4.12. Key103 Christmas Live, Manchester,
- video kde Olly oznamuje, že bude vystupovat na tomto koncertě zde
6.12. Capital Jingle Bell Ball 2014, London, více informací zde
10.12. Radio City Christmas LIVE, Liverpool

Twitter fotky (18)

27. listopadu 2014 v 22:31 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Fay(Ollyho setra): @ollyofficial there was only 1thing on Louie's mind 2day at nursery-promoting the album! #NeverBeenBetter#trainedwell

Olly: Haha thanks sis @(kliknutím na fotku zvětšíte)


Lovely meeting you ladies @hunts79 @helentite on @SurpriseITV that coffee was sooooo nice, plus seat was so comfy(kliknutím na fotku zvětšíte)


Me & Caz ( @carolineflack1 ) are back!BOOM! Reunited for Xmas eve & New Year's Eve on MagicFM!! #FlacknMursareback
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Gig @bmw tonight in MUNICH sound checking with these handsome gentleman(kliknutím na fotku zvětšíte)


#TBT me last year on 1D's end of tour fancy dress party #semiexcitedswan
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Thankssss MUNICH for coming out tonight! Them balloons were crazyyyyyPrvní fotku přidala na twitter Ollyho sestra. Ollyho synovec ve školce dělal promo nového alba strejdy.

Olly byl včera v pořadu Suprise Suprise. Někdo známý vždy někomu díky tomu pořadu splní přání.

Olly bude s Caroline Flack moderovat v rádiu na vánoce a Nový rok. Další fotka je ze zvukové zkoušky na koncert v Mnichově a poslední je přímo s koncertu.

Olly minulý rok předskakoval One Direction v Tokiu na koncertech. Kluci tam zakončili svoje tour. Pořádali Haloween party, které se Olly také zúčastnil. Tuhlu fotku zveřejnil prvně.zdroj: twitter.com, instagram.com