Srpen 2014

Twitter fotka

29. srpna 2014 v 22:55 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Haha I've finally joined the @Converse club(kliknutím na fotku zvětšíte)Z Roycey (kamarád Ollyho, pracoval v XF kde seznámili, na fotce je mezi Ollyho rodiči) twitteru:


How much do I love my @TheXFactor family over the years.. This much! @ollyofficial @MRFUZZYMUZZY73 @mrsfuzzymuzzy


My friend @ollyofficial made my daughters night tonight. ...It's why he is a star....A True star....zdroj: twitter.com

Oficiální kalendář 2015

28. srpna 2014 v 23:28 | zujka |  Others photos

Na internetu se objevily první fotky z Ollyho oficiálního kalendáře na příští rok. Ty fotky co se zatím objevily jsou úžasné takže se máme na co těšit.


V červnu jsem tady přidávala fotky z focení:


(kliknutím na fotky zvětšíte)(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


zdroj: twitter.com, tumblr.com

28.8. focení photoshootu pro magazín Boys by Girls

28. srpna 2014 v 17:16 | zujka |  Photoshoots

Olly dnes fotil photoshoot pro magazín Boys by Girls. V albu najdete pár fotek z focení. U fotky jsem řidala popisky co psal Olly k tomu.zdroj: instagram.com


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

Téma týdne (5)

25. srpna 2014 v 18:50 | zujka |  Téma týdne

U čtvrté otázky ,,Jaký je Váš nejoblíbenější videoklip od Ollyho? " tak na odpovědi se můžete podívat zde.


V menu najdete obrázek co mám v tomto článku a kliknutím na něj se Vám zobrazí seznam všech témat co tu byli takže se můžete zapojit i ke staršímu pokud budete chtít.


Pokud Vás napadne nějaké téma tak mi ho určitě napiště. Budu moc ráda! Můžeme mi to napsat tady na stránkách nebo na mail.

Další téma:

5. Jak jste se dostali k těmto stránkám + je něco co byste tady změnili nebo Vám chybí a co se Vám tady líbí?


5. Už dříve jsem měla více blogu, ale potom mě to přestalo nějak bavit a teď nevím proč mě to zase začíná bavit.

Dlouho jsem nevěděla o kom bych mohla dělat blog, protože to co mě zajímá tak už je tady spousta takových blogu a to jsem si řekla, že asi nemá cenu dělat. Potom mě napadlo se podívat jestli někdo dělá blog o Ollym a našla jsem 2 blogy, ale ty co ho založili tak se o něj přestali starat (je to škoda a ještě ke všemu, když mají dobrý odkaz na blog). (To jsem psala úplně v prvním článku tady 18.1. 2013)


Ještě tady doplňuji nějaké informace. Mám v plánu doplnit pár informací v biografii. Dále chci napsat nějaké info k songům.

Twitter fotky (4)

21. srpna 2014 v 15:33 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku se Vám zobrazí video)


Bit obsessed with this FLIPAGRAM app haha GOOD LUCK with everyone picking up GCSE'S today!!

(kliknutím na fotku se Vám zobrazí video)I accepted my nomination by Aston & LR so here is my #ALSicebucketchallenge I nominate MY mum, @robbiewilliams & Richard Griffiths Modest management 😂Get Donating for a great cause!
První video je z fotek kde Olly popřál studentům hodně štěstí k dnešním výsledkům ze zkoušky GCSE.

Jistě jste zaregistrovali #IceBucketChallenge. Je toho plný internet. Olly včera na twittter napsal, že by chtěl být také nominovaný.

Ollyho tweet: Haha someone nominate me I'd be well up for the

Dneska už se konečně dočkal a přijal výzvu. Polil ho jeho kamarád a tour manažer Mark Murphy. Dále nominoval svojí mamku, Robbieho Williamse a Richarda Griffiths z Modest Management (pozn.: hudební managment u, kterého je Ollyho).
,,ALS Ice Bucket Challenge je v posledních několika dnech extrémně virální globální aktivitou, v rámci které musí člověk do 24 hodin od nominování natočit video, jak si na hlavu vysype kýbl s vodou a ledem. Poté daný člověk nominuje další osoby, které se této výzvy musí zúčastnit do 24 hodin (přičemž se od nich očekává věnování alespoň $10) nebo - pokud výzvu nepřijmou - musí věnovat $100 asociaci ALS (ALS Association), která se snaží pomoci lidem s amyotrofickou laterální sklerózou (také známá jako Lou Gehrigova choroba). Podle nejnovějších zpráv bylo díky ALS Ice Bucket Challenge věnováno asociaci ALS již více než 15 milionu dolarů."


Ollyho mamka výzvu přijala tady mám 2 videa: part 1 | part 2


Vickylynn Murs (Ollyho mamka): done the #ALSIceBucketChallenge can't put on twitter lol I nominated @charliep130493 @Faysiewoos &mark the murphy #pureshocktalking sorry
Olly Murs tweety:

HAHA my mum did it!!! Legend!!

EN: It's all well & good doing the #ALSIceBucketChallenge but have you donated as well?!? I have get donating peeps


CZ: Je všechno výborný & dobrý dělat #ALSIceBucketChallenge, ale také musí přispět?!? Já přispěl

(kliknutím na fotku zvětšíte)Tak už byl nominovaný i Ollyho taťka Pete a výzvu splnila také Ollyho sestra Fay. Byl nominovaný od Ollyho mamky Mark Murphy (Ollyho tour manažer a dobrý kamarád), ale nikde jsem jeho výzvu neviděla.

"@mrsfuzzymuzzy: Ice bucket challenge @MRFUZZYMUZZY73 http://Instagram.com/p/sFcse4II1a/ " Hope your watching @unclejonpolly @Breenieeee @joshuapolard(kliknutím na fotku se Vám zobrazí video)#ALSIceBucketChallenge(kliknutím na fotku se Vám zobrazí video)

Mix

19. srpna 2014 v 13:28 | zujka |  News (2013 -2015)
Našla jsem včera náhodně jednu fotogalerii. Je tam hodně fotek v dobré kvalitě, které jsem třeba předtím obtížně hledala (viz. včera co jsem doplnila na facebooku z photoshootu k albu RPRT zde). Všechny starší fotky doplňovat nebudu. Tady máte odkaz pokud se chcete podívat: http://ollypictures.us/

Jinak aktuální fotky co najdu (kromě z Ollyho twitteru) ukládám už všechny radši facebook Olly Murs CZ.
Tady na hlavní stránce se nezmiňuji, že jsem přidala do článku nějaké nové info k desce, která vyjde letos. Na facebooku se vždy zmíním. Určitě doporučuji si dát stránku Olly Murs CZ na facebooku do oblíbených pokud nechcete propásnout nějakou novinku.

(kliknutím na nápis se dozvíte více)Poslední věc mám pokračovat v tématu týdne? U minulého se moc lidí nezapojilo tak jsem přestala. Pokud bude zájem opět budu pokračovat.


17.8. V Festival

17. srpna 2014 v 22:47 | zujka |  Others photosOlly byl dnes na V Festivalu (pozn.: na tomto festivalu také vystupoval v roce 2013 a 2012) se svými přáteli. V albu najdete pár fotek. Olly se vyfotila třeba s britským raperem Professor Green nebo s Jordanem Stephens z dua Rizzle Kicks (pozn.: s Ollym mají hit ,,Heart Skips a Beat").


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

13.8. Brainwave centrum, Essex (reportáž + rozhovor)

16. srpna 2014 v 22:33 | zujka |  TV - interviews, appearancesJak už jsem psala tak Olly ve středu 13.8. navštivil Brainwave centrum v jeho rodném městě Witham. Olly je patronem a podpuruje tuto charitativní organizaci, která pomáhá dětem se zdravotním postižením a zvláštními potřebami.


První video je reportáž z návštěvy + krátký rozhovor a druhé je dlouhý rozhovor.


Olly v rozhovoru řekl, že Brainwave je malá charitativní organizace, která nemá mnoho, ale má lásku, štěstí, je to rodina a velmi osobní.
Olly dostal od zaměstnanců jako děkovný dárek plastový zadek se vzkazy, protože jeho zadek byl letos někde nominovaný. Ollyho ten dárek pobavil a myslí si, že jeho zadek je lepší než ten plastový.
Ve videu také mluvili rodiče dětí o Ollym jaký úžasný, empatický, starostlivý a povídal si tam s každým.
Dále také mluvil o tom, že posledních 7 měsíců bylo stresujících se psaním alba, které vyjde koncem roku. Velmi bzy vyjde nový song!Pokud by někdo měl zájem tak bych Vám mohla s pomocí kamarádky udělat titulky k rozhovoru pokud by mělo dost lidí zájem.

13.8. Brainwave centrum, Essex

16. srpna 2014 v 21:10 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)Olly ve středu 13.8. navštivil Brainwave centrum v jeho rodném městě Witham. Olly je patronem a podpuruje tuto charitativní organizaci, která pomáhá dětem se zdravotním postižením a zvláštními potřebami. V Albu najdete pár fotek s dětmi a jejich rodiči, ale také s pracovníky v této organizaci.
Twitter:Brainwave centrum:

EN: A BIG THANK U to @ollyofficial for coming to see the families at our South East Centre.Thank you for being our Patron & for your support.


CZ: Velké díky patří Ollymu, že přišel navštívit rodiny v našem jihovýchodním centru. Děkuji Vám, že sjte naším patronem a za podporu.


Olly Murs:

EN: Great to see the staff, families & kids!! Brilliant morning #cheeky


CZ: Skvělé vidět zaměstance, rodiny a děti!! Brilatní ráno #drze veselý

Twitter fotky (3)

16. srpna 2014 v 19:46 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)Bored in the car but 'avin a right giggle with these shocking sunglasses
(kliknutím na fotku zvětšíte)#fbf CHEERS!!! Have a good weekend everyone! Xx
(kliknutím na fotku zvětšíte)serious gameplay faces as we play doubles on @EASPORTSFIFA #ladsnightin #nogirlsaloud

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Good to be back at the theatre of dreams!!

(kliknutím na fotku zvětšíte)SAY WHAT YOU SEE.....(kliknutím na fotku se vám zobrazí video)MY DAY UP NORTH!!!! IN 15 SECS!!!
Druhá fotka je z loňského tour po UK. Na třetí fotce jsou Ollyho kamarádi a mezi nimi v pravo na sedačce i tour manažer Mark Murphy. Poslední je video z fotek kde v 15 sekundách ukáže jeho včerejší den v Manchesteru.zdroj: twitter.com, instagram.com