Červen 2014

Téma týdne (3)

30. června 2014 v 8:00 | zujka |  Téma týdne
Chci Vám moc poděkovat, že se zapojujete do diskuzích!

Výsledek druhé otázky ,, Co se Vám vybaví jako první, když se se řekne Olly Murs? " Tak většina z Vás psala Ollyho úsměv. Že jste četli první můj názor? Ptala jsem se i kamarádky a ta jediná řekla XF. Nikdo jiný to nenapsal. Na odpovědi se můžete podívat zde.V menu najdete obrázek co mám v tomto článku a kliknutím na něj se Vám zobrazí seznam všech témat co tu byli takže se můžete zapojit i ke staršímu pokud budete chtít.


Další téma:

3. Kdy jsi poprvé zaregistroval/a Ollyho?


3. Někdy v květnu 2 roky zpátky jsem viděla poprvé na Óčku klip Heart Skips a Beat. Píseň mě natolik oslovila (ne jenom píseň, ale jak klip tak i na první pohled sympatický zpěvák), že jsem si klip musela najít na youtube. Dlouho jsem nemohla píseň dostat z hlavy a pořád jsem si ji zpívala. Potom jsem si poslechla jeho alba, zkoukla videa jak z XF tak i z nějakých vystoupeních a jak jinak než, že jsem si Ollyho naprosto zamilovala.
Divým se, že jsem Ollyho zaregistrovala až tak pozdě. Moje kamarádky koukají na britský XF každý rok a ani nevím, že by mi ukazovaly nějaké video s ním, protože vždy jsem jim říkala ať mi pošlou kdo je podle nich dobrý v XF. Já jsem začala britský XF sledovat až před 2 lety (až v půlce finálových kol). Takhle jsem se dostala k Ollymu.

José Mourinho #Special1s

26. června 2014 v 23:30 | zujka |  Others videos
Ollyho požádali o ukázku nějakých fotbalových schopností pro Yahoo #Special1s kampaň s José Mourinho. Máte možnost vyhrát jeden tréninový den s José Mourinho. ,,Tady je můj nejlepší pokus!" jak napsal Olly na twitter a facebook k videu zde.

Nevím jestli je soutěž i pro jiné země než UK. Nekoukala jsem na pravidla. Více zde pokud by to někoho zajímalo.

Rozhovor pro Yahoo zde kde Olly mluví hlavně o balónech.


Konkurz v X Factoru před 5 lety

25. června 2014 v 23:58 | zujka |  X Factor


(pozn.: kdyby Vám video nešlo tak na youtube napište ,,olly murs x factor audition" a najde Vám to jiné)
Dneska je to přesně 5 let co Olly šel na konkurz do X Factoru kde postoupil do dalšího kola a tím to všechno začalo.

Když se porotce Louis Walsh ptá jaký je jeho velký sen tak Olly odpoví, že chce být pop star, slavný a mít prodávané desky. Na první vystoupení si zvolil song Superstition od Stevie Wondera. Tento song zpívá Olly i na některých koncertech.

Olly už byl 2x předtím na konkurzu v X Factoru, ale neprošel přes producenty k hlavní porotě. Je vidět, že si šel za svým snem a až se to na potřetí konečně podařilo.


Olly připomněl svoje první vystoupení v X Factoru jak facebooku tak i na twitteru. Kde také poděkoval fanouškům za podporu.


Never forget 25th June! Thanks Simon Cowell & The X Factor for my chance back in 2009! So crazy what has happened!! Most importantly all you lot the fans for your continued love, support & cheekiness! Never forget that! None of this is possible without you! x
Video z roku 2012 kde Olly vypráví svůj příběh jak se dostal ke zpívání, potom o XF a , že miluju co teď dělá.
Video zde .


Všechny vystoupení v X Factoru najdete zde

Biografie Ollyho zde

Twitter fotka

24. června 2014 v 19:00 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Holding the eye!!Podle toho co včera psal Olly na twitter tak byl v Londýně kde si prohlížel památky a natáčel něco. No uvidíme jestli z toho něco bude.


zdroj: instagram.com

Téma týdne (2)

23. června 2014 v 8:00 | zujka |  Téma týdne
Předem bych Vám chtěla poděkovat, že jste se zapojili do diskuze k první otázce. Nečekala jsem, že se Vás zapojí 6 a ještě se rozepíšete.

Výsledek první otázky ,,Jaký je Váš nejoblíbenější song od Ollyho? " je singl ,,Right Place Right Time". Ten měl 2 hlasy. Na odpovědi se můžete podívat zde.V menu najdete obrázek co mám v tomto článku a kliknutím na něj se Vám zobrazí seznam všech témat co tu byli takže se můžete zapojit i ke staršímu pokud budete chtít.


Další téma:

2. Co se Vám vybaví jako první, když se se řekne Olly Murs?


2. Dříve bych vám asi nejpíše odpověděla klobouk. Teď je to rozhodně jeho kouzelný úsměv. Tím si snad získá každého. Když jsem ho viděla naživo na ,,Soccer aid 2014" jak se fotil s fans po zápase tak se pořád usmíval. Na twitteru psal jak byl ze zápasu hodně zklamaný, ale mě přišel v pohodě takže nevím jak to dělá, když neměl náladu, že se se stále usmíval. Jinak jeho úsměv mi vždy zvedne náladu. No už nevím co více bych napsala.

Twitter fotky (5)

20. června 2014 v 1:18 | zujka |  Twitter photos


(kliknutím na fotku zvětšíte)


Mr @real_liam_payne proper giggle at modest summer party son!! Need to hit Top Golf soon sir & some FIFA14!! #LadsLadsLads
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Crazy stupid love @cherylcole good to see ya babe xx


Me & Dermot trekking across the desert for Comic Relief in 2011!!
(kliknutím na fotku zvětšíte)


What a day! Don't get much better than this... Not long(kliknutím na fotku zvětšíte)


Foot waving whilst getting me barnet done for Photoshoot!!
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Get ready for 2014 calendar!! JOKES #letmeseethatThongThongThongThongThong
Ve středu 18.6. se konala ,,Modest Management summer garden party", které se Olly zúčastnil (pozn.: Modest Management je hudební agentura, která Ollyho zastupuje). Našla jsem na internetu jednu fotku z příjezdu zde. Další z Paulem Potts (pozn.: zpěvák, který vyhrál první sérii Britain's Got Talent) zde. První 2 fotky jsou z té party kde jistě poznáte Liama z 1D a zpěvačku Cheryl Cole.

Na třetí fotce je Olly s Dermotem O´leary (pozn.: moderádor britského XF). Fotka je z roku 2011 kdy Olly v rámci charitativní organizace ,,Comic relief" absolvoval túru v Africe.


Máme tu další info k Ollyho nového desce. Olly už začal natáčet. Veliké překvapení je pro mě, že desku bude natáčet v nejslavnějším hudebním studiu na světě v Abbey Road. Na fotce kde Olly přechází na přechodu tak tam také vznikla fotka Beatles, která byla použita na obal desky s názvem ,,Abbey Road", je to hodně známá fotka. Olly také nahrál na instagram krátké video z nahrávání hudby. Pustit si můžete zde. Na Twitter napsal, že čtvrtá deska bude brzy. Tak doufám, že ještě dříve než na podzim.


Olly dnes (20.6. 2014) fotil photoshoot pro kalendář na rok 2015. Fotka z focení photoshootu zde. Na instagram přidal video kde sní celý cupcake zde.


zdroj: twitter.com, instagram.com

Téma týdne (1)

18. června 2014 v 23:24 | zujka |  Téma týdne

Mám tu první téma:
1. Jaký je Váš nejoblíbenější song od Ollyho?

Stačí, když jenom napíšete název songu nebo klidně napište k tomu proč zrovna tento song. Nechám to na Vás. Také se vždy k tématu vyjádřím. Těším se na Vaše příspěvky! Zajímá mě, který song to vyhraje, že ho máte nejvíce rádi.
Pokud se Vás zapojí málo tak s tímto končím. Potom se někteří nedivte, že se tady nic moc neděje.

1. Já žádný song od něj asi oblíbený nemám. Mě se líbí všechny. Měla jsem nějaké období kdy jsem měla nějaký song hodně oblíbený a poslouchala ho více, ale žádný nejoblíbenější nemám. Dokonce se divým, že můžu stále Ollyho poslouchat. Většinou se mi stává jak slyším něco pořád tak potřebuji změnu a poslechnout si něco jiného.
Twitter fotky (4)

18. června 2014 v 23:01 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


About to watch Brazil vs Mexico! Oi @rioferdy5 you can't rock the 5mag World Cup Unity Cap like us son…
(kliknutím na fotku zvětšíte)


came into modestmgmt just picked up @5SOS beanie lol don't suit it do i!! @littlemix photo bombed pic
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Lovely afternoon with @RaysofSunshine meeting some very special kids and their families!!

Na první fotce je Olly s kamarády. Jinak jak víte tak Olly je patronem charitativní organizace Rays of Sunshine a včera se setkal s nemocnými dětmi a jejich rodinami.zdroj: twitter.com

Mix

16. června 2014 v 22:10 | zujka |  Extra

Teď velké novinky u Ollyho nečekám takže, aby to tady nestálo tak jsem dostala takový nápad. Každý týden bych napsala nějaké téma týkající se samozřejmě Ollyho např.: Jaký je Váš nějoblíbenější song od něj?. Potom by se o tom celý týden diskutovalo. Máte o to zájem?


Chystám se také doplnit nějaké informace, které tu ještě nemám. Je něco co Vám tady chybí nebo co byste změnily?


Jinak Vám všem děkuji za pěkné komentáře k reportu ze ,,Soccer Aid 2014". Všechny kometáře si tady čtu. Jsem za každý ráda!
Projížděla jsem Ollyho oficiální stránky a narazila jsem na nějaké songy co ještě neslyšela nebo možná slyšela, ale nějak si je moc nevybavuji. Musela jsem na ně určitě narazit. Songy byli součástí singlů co vyšly samostatně na cd. Některé jsou skvělé, ale někde bych netipovala, že je to Ollyho styl. Jak se Vám líbí?


This One's For The Girls (součást cd singlu ,,Please Don't Let Me Go")

Sophie (součást cd singlu ,,Thinking Of Me")

C'mon C'mon (součást cd singlu ,,Heart On My Sleeve")

Takes A Lot (součást cd singlu ,,Busy")

Baby Blue Eyes (součást cd singlu ,,Dance With Me Tonight")