Březen 2014

Twitter fotka (6)

30. března 2014 v 20:16 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Dneska 30.3. je v Anglie Den matek. Tak Olly zveřejnil na twittteru fotku s papírem kde píše vkaz všem maminkám: Doufám, že ,,báječné maminky" máte skvělý den!!

zdroj: twitter.com

Mix

29. března 2014 v 0:08 | zujka
Připomínám, že 27.4. 2014 končí soutěž o Ollyho album ,,In Case You Didn´t Know" a velký plakát.


Více o soutěži zde+ velký plakát OllyhoPokud máte rádi 1D tak nejlepší stránky o nich jsou jednoznačně http://iheart-onedirection.blog.cz . Holky dělají vše proto, aby se lidem stránky líbíli a zajímá je názor lidí co by rádi vylepšili. Když hodně lidí psalo, že by mohli překládat více videí, scany z časopisů tak vznikl takový nápad udělat překladatelký tým. Kdo rád překládá tak, že by přeložit nějaké video a holky potom udělají titulky do videa. Prostě každý kdo bude chtít se může zapojit. Myslím si, že je to skvělý nápad.

Více o překladatelské týmu zde

Holky videa s titulky nahrávaly na youtube, ale youtube jim to blokne. K tomu nemá cenu se více vyjdřovat... Holky videa tak musí nahrávat jinam a jelikož je ne každý snadno najde tak holky by chtěly poprosit kdo může ať šíří dále kde se na videa můžete podívat.

Videa s titulky najdete zde

Twitter fotky (2)

27. března 2014 v 23:57 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


I had a GREAT night at Teenage Cancer Trust at the Royal Albert Hall last night. Watched the incredible Paolo Nutini and met THE MODFATHER!!! Plus what an amazing charity Teenage Cancer Trust is. They do fantastic work which i really saw last night. Look forward to doing more with them in the future.
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Got me whistle & flute on tonight! Off to for United For Colitis charity dinner!(kliknutím na fotku zvětšíte)


great night supporting Charity night with Darren Fletcher. pleasure to be in his company…What a guy!!Olly se v poslední době zúčastňuje charitativních akcích. Včera byl v Londýně v Royal Albert Hall na charitativní akci Teenage Cancer Trust a dneska na charitativní večeři United For Colitis .


zdroj: twitter.com

Den matek v UK

25. března 2014 v 22:25 | zujka |  News (2013 -2015)
To celebrate Mother's Day this Sunday, Olly will be recording five very special video messages for some of your mums. Nominate your mum to win one of these messages, by commenting below with her name and why you think she should win! OllyHQ


V neděli 30.3. bude v UK den matek a pokud nominujete vaší mamku tak může vyhrát speciální video se zprávou od Ollyho. Stačí pod status (ten co vidíte nahoře) na facebooku Ollyho napsat její jméno a proč by my měla vyhrát.


Ollyho oficiální facebook stránka: https://www.facebook.com/ollymurs

A Little Update From Olly

25. března 2014 v 17:43 | zujka |  Olly´s blog

A Little Update From OllyThought I'd update you all on the last few weeks as quite a lot has been going on!!

I got back from my US trip early last week which I loved. I spent most of my time in LA writing, and then came back via New York to work with Claude Kelly who I've written with a lot. It was great to write in a different environment and have some time to myself, so I'm HOPING there will be some good songs to come out of it that will make the next album!!

When I got back I was straight into training for Sport Relief! I had a one on one session at the Velopark to get used to the cycling. It really is totally different than riding a normal bike as you are clipped in, the bikes are so lightweight and the wheels are so thin! On top of that you are cycling on an angled wooden track and have to keep your focus and balance the whole time!

You literally CAN'T coast on the bike as the wheels stop turning and it throws you off... which is what happened to me in training! So I ended up falling off and scraping all my skin off my arm! NICE!!!
The second day I trained with my team mates Greg James and Richard Baconwhich was great. It was good to start learning the tactics and get some more practice in as a team. I also had to learn my routine for 'rhythmic gymnastics'!

YES... I agreed to take part in this event as I cant swim, so couldn't do the other events, and thought it would be a bit of a laugh! It's for a great cause, and as you all know I don't take myself very seriously!!

The Sport Relief event on Friday was brilliant. It was such a great buzz to have 6,000 people turn up to the Velopark and cheer us on. I knew everyone wanted to do well in the race, and I'd heard Freddie was the one to beat!!!

Each second lap was an elimination lap and I was put last to start the race, so knew I had to do a lot of work to push my way to the front. About half way through the race Freddie came up behind me and clipped the back of my wheel and fell off. I nearly lost my balance and my foot came out of the clip so I was glad they restarted it. I ended up coming second behind Freddie, which I was really chuffed with! I am very
competitive and really wanted to win, but wasn't too disappointed finishing second to a sportsman that's built like a tank!! Then I hope you all enjoyed me prancing around with my ribbon... HAHA!!! Sport Relief raised an unbelievable amount of money at the end of the night and it was great to be a part of... plusTEAM COE WON!!!... even better!

Then on Saturday I went to watch Man Utd play West Ham and FINALLY met BECKHAM!!!!! What a result! He's one of the main reasons why I support Man Utd and I've always wanted to meet him, so I was buzzing! What a gent! And I had a word to Brookyln to make sure he signs to United when he gets older ;)

This week I'm back to writing again and have some great sessions lined up. I really can't wait to get these songs finished for you all to hear...

Have a good week you lot!!!!!

MUCH LOVE, OLLY XXX


____________________________________________________________________________

Jestli Vám chodí nejdůležitější novinky od Ollyho na mail tak jste jistě zaregistrovali včera nový blog od Ollyho. Celý blog jsem Vám zkopírovala. Dneska blog zveřejnil i na svoje stránky.


Psala jsem ve zkratce o čem Olly v novém blogu píše, ale nějak se mi to neuložilo. Takže to teď vezmu opravdu hodně ve zkratce. Na začátku píše, že byl v LA a NYC kde pracoval nové desce. Potom se zmiňuje o ,,Sport Relief 2014" kde závodil minulý pátek a Tým Coe, který vyhrál. Na kole co závodil tak se na něm jezdí jinak než na klasickém kole. Napsal proč nemohl plavat a dělal moderní gymnastiku místo toho. Na konci píše, že byl v neděli na fotbalové zápase Manchesteru United kde potkal Davida Beckhama, že si ho vždy přál potkat, protože on je jedním z důvodu proč právě začal fandit Manchesteru.

Tento týden se opět vrací ke psaní nových songů a už se nemůže dočkat až je uslyšíme.____________________________________________________________________________

Pokud ještě nejste stále zaregistrovaný tak se zaregistrujte. Teď na to koukám po delší době a je tam možnost, aby Vám novinky chodili smskou, ale asi se možná za to bude platit.

NEWSLETTER - registrace zde

Twitter fotka (5)

23. března 2014 v 19:27 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


@OlyMurs signing autograph at the gala dinner while @rioferdy5 enjoying his charity event for young people #RFFgalaTweet Ollyho:

Nice evening at gala dinner tonight! Pleasure to be apart of it and see the great work this charity does.


(kliknutím na fotku zvětšíte)Olly se včera zúčastnil večeře charitativní organizace ,,Rio Ferdinand Foundation", kterou založil fotbalový hráč Manchesteru United Rio Ferdinand. Na večeři byl také Ollyho kamarád Jake, který přidal druhou fotku na twitter.


zdroj: twitter.com

Clash of the Titans (Sport Relief 2014)

22. března 2014 v 18:40 | zujka |  TV - appearances, interviews


1. Men's Elimination Race (Olly)

2. Synchronized swimming

3. Rhythmic gymnastics (Olly)

4. Women's Elimination Race

5. 3 x 50m swimming relay


Winnners Team Coe

Olly se včera zúčastnil charitativního večera ,,Sport Relief 2014" kde závodil za tým Coe (modrý tým) v ,,Clash of the Titans". V první videu se Vám představí oba týmy. Videa jsem seřadila podle toho jak to šlo v televizi. Olly závodil na kole a v moderní gymnastice. Určitě se podívejte na všechno pokud máte čas. Byla to sranda a navíc celou dobu to byl vyrovnaný souboj. V posledním závodě se rozhodlo kdo bude nakonec vítězem. Na to, že v posledním závodě Greg James skočil do vody opožděně tak ztrátu dohnal a nakonec modrý tým kde byl Olly vyhrál.

Ve stíhacím závodě na kole Olly skončil na druhém místě. V moderní gymnastice skončil se Sebastianem a Sally na prvním místě. Na konci videa v moderní gymnastiky mu Nick Grimshaw a John Bishop stáhly šortky. Poslední video je takový ceremoniál kde medaile předávali sportovci, kteří získali medaili na ZOH a ZPH v Soči. Trofej vítěznému týmu ke konci sebral John Bishop a udělal s ní kolečko kolem bazénu a následně zmizel do šatny, ale nakonec se vrátil s trofejí.

Na oficiálním youtube kanálu Sport Relief najdete ještě nějaké rozhovory, ketré byly po skončení, ale Olly už tam nebyl.

Twitter fotka (4)

22. března 2014 v 18:23 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Recovering from last night with a trip down to UPTON PARK with to watch vs(kliknutím na fotku zvětšíte)


What a pleasure it was meeting this guy tonight! Kept my cool haha but finally met my idol
Olly přidal dneska na twitter fotku z fotbalového zápasu kde byl včera odpoledne s kamarádem a také fotku s fotbalistou Davidem Beckhamem se, kterým se včera setkal na charitatvní akci ,,Sport Relief 2014".


zdroj: twitter.comSport Relief 2014 (fotky)

22. března 2014 v 14:14 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Olly se včera zúčastnil charitativního večera ,,Sport Relief 2013" kde závodil za tým Coe (modrý tým) v ,,Clash of the Titans". Tým Coe ve vyrovnaném souboji nakonec vyhrál, více zde. V albu najdete fotky jak z toho večera tak i z předchozích dní kdy se Olly připravoval na závody. Určitě se ještě objeví nějaké fotky, ale tady už o tom nebudu psát, ale do alba je přidám.


zdroj: facebook.com, twitter.com, instagram.com

Trénink na ,,Clash of the Titans"

21. března 2014 v 17:25 | zujka |  Others videos


Lads on bikesNa oficiální youtube kanál Comic Relief přidali dnes 2 videa z tréninku Ollyho, který se s modrým týmem připravuje na dnešní večer kdy proběhne v rámci charitativního večera Sport Relief 2014 ,,Clash of the Titans". Jde spíše o takové výzvy 2 týmů v různých sportovních soutěžích. Týmy se utkají například v cyklistice, gymnastice, synchronizovaném plavání a v mnoho dalších sportech.

První video je jen s Ollym kde trénuje gymnastiku a v hale na kole. Ve druhém je společný trénink s parťáky Gregem James a Richardem Bacon.