Únor 2014

Koncert pro Rays of Sunshine

28. února 2014 v 0:11 | zujka |  Others photos
Olly bude opět po roce vystupovat na koncertě pro charitativní organizaci Rays of Sunshine (Olly je patronem této organizace, která plní přání dětěm s vážnou nebo nevyléčitelnou nemocí) v Londýně v Royal Albert Hall. Olly je nadšený, protože bude hlavní hvězdou toho koncertu.

Pokud sledujete novinky tady na stránkách tak si jistě vzpomenete, že minulý rok na tomto koncertě zpíval s Ollym chlapec Sam 2 songy.


Kdy: 4.5. 2014
Kde: Londýn, Royal Albert Hall(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

Minulý rok vyšla knížka ,,Morning Sunshine Celebrity cookbook" kde jsou recepty od Gordona Ramsay, Kate Moss, One Direction a dalších. Více zde


Našla jsem recept Ollyho ,,omeleta se šunkou a houby". Obrázek z knížky zde
(kliknutím na fotky zvětšíte)


zdroj: ollymurs.com, raysofsunshine.org.uk, zimbio.com

My Japan Blog!

26. února 2014 v 14:05 | zujka |  Olly´s blog

My Japan Blog!


Hi everyone,

I've just got back from a week in Japan which was mental but great fun!!

I started in Dubai to headline a festival there on Valentines day, which was cool. It was my first live gig for a while, so it was great to be back on stage with my band doing what I love best!! Then I flew straight to Japan to start a week of promo...
With Katsuya Kobayashi – the legendary Japanese DJ on his show 'Best Hit USA'


Having dinner at the very famous 'Kill Bill' restaurant in TokyoOn the Sunday when I arrived I decided to dosome sightseeing and make the most of my day off - I ended up going to two of the most random places ever!! A cat café, where cats literally are cruising around while you have a drink, and then the Tokyo zoo!!

Then promo started, and I had loads of press, TV and radio interviews inbetween the two shows...


The TOKYO show was amazing, great venue and a great crowd! I sang a famous Japanese song that Yoko Ono translated for me in English, which was an honour to sing. She sent me a lovely bunch of flowers to wish me luck for my show.

Then we got the bullet train to Osaka, which is the second largest city in Japan... 88 million people!!! MENTAL! I performed a show there on Thursday night which was also brilliant!
My flowers from Yoko One that she sent me for my Tokyo show


My show in Tokyo!It's so mad to be selling out shows in Japan, but I'm incredibly grateful and happy that I am! It's given me the itch to tour again!!!! Hopefully I will write loads of great new tunes for you first!

I hope you've all been behaving!

Much love,

Olly xx

____________________________________________________________________________

Jestli Vám chodí nejdůležitější novinky od Ollyho na mail tak jste jistě zaregistrovali včera včera večer nový blog od Ollyho. Celý blog jsem Vám zkopírovala. Dneska blog zveřejnil i na svoje stránky.


Píše tam o koncertu v Dubaji kde vystupoval prvně. Potom o Tokiu kde měl den volna tak toho využil a šel se někam podívat. Byl v cat café kde byly kočky a potom v ZOO. Další den tam měl promo jeho posledního alba (hodně rozhovorů do rádia, televize a atd.). Koncert v Tokiu byl úžasný. Zpíval slavný japonský song, který pro něj do angličtiny přeložila Yoko Ono. Byla to pro něj čest zpívat. Yoko Ono mu poslala kytici s přáním hodně štěstí pro jeho show. Potom jel vlakem do druhého největšího města v Japonsku do Osaky ( 88 mil. lidí) kde proběhl taky skvělý koncert.

,,Je to šílené vyprodat koncerty v Japonsku, ale jsem nesmírně vděčný a šťastný! Dalo mi to chuť znovu na turné!!!! Doufám, že budu psát spoustu skvělých nových skladeb pro Vás na prvním místě! "


Více o japonském songu, který přeložila Yoko Ono do angličtiny zdeNa stránky přidal pár fotek z Japonska. Podívat se na ně můžete zde . Fotky jsem také přidala na facebook do alba 18.-20.2. Japonsko .Pokud ještě nejste stále zaregistrovaný tak se zaregistrujte. Teď na to koukám po delší době a je tam možnost, aby Vám novinky chodili smskou, ale asi se možná za to bude platit.


NEWSLETTER - registrace zde

Rozhovor s Guy Perrymanem

25. února 2014 v 16:44 | zujka |  Interviews


Objevil se rozhovor z Tokia kde měl Olly minulý týden koncert. Ve zkatce jsem Vám psala o čem se tam baví. Na začátku se Guy ptá Ollyho co událo od té doby co byl napoeldy v Japonsku. Olly povídá, že vydal album RPRT Special Edition, měl dovolenou kde relaxovat. Potom říká kde všude se byl podívat v Tokiu, že byl v ZOO. Potom Olly povídá jak rád hraje počítačové hry (FIFA a další hry). dále se baví o novém album. Olly říkal,mže byl ve studiu 14 dní, každý den, je z toho nadšený, těší se až lidi uslyší nové věci a 8 songů už je připravenou na nové album. Dále se baví o Brit Awards. Vypráví o Keni kde byl v rámci charitativní organizace Comic Relief. Když si chce Olly odpočinou od hudby tak hraje fotbal, běhá, jde ven, udržuje se v kondici.

18. - 20. 2. Japonsko

25. února 2014 v 16:44 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)Mám ještě nějaké fotky z Japonska jelikož nevím z jakého dne jsou tak je dávám do jednoho alba. Je tam i fotka kytky, ketrou Olly dostal od Yoko Ono. Více o tom proč je Olly dostal si přečtěte zde

zdroj: tumblr.com, facebook.com

Twitter fotky (2)

24. února 2014 v 23:04 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)

Thanks for sending this pic over from Piccadilly Circus!! this is proper ledge!!
(kliknutím na fotku zvětšíte)

Myself & Edward DREWETT eating crisps & grapes in the stu-deeee-oooooooo
(kliknutím na fotku zvětšíte)

I've taken over Olly's twitter! He's gone for a wee....maybe a poo... X
(kliknutím na fotku zvětšíte)

Edward doesn't like the smell lol but I love it.... toilet
(kliknutím na fotku zvětšíte)

Getting ready for Sport Relief with the official headband from !
Je vidět, že se dneska Olly dobře bavil s Edem Drewettem (zpěvák a textař). Jestli spolu připravovali nějaké songy na nové album tak jsem na to zvědavá. Ed se podílel na album RPRT na songách ,,Dear Darlin´ " a ,,What A Buzz".


zdroj: twitter.com

Look at the Sky

21. února 2014 v 15:02 | zujka |  Concerts


V roce 1963 se stala japonská píseň ,,Ue o muite arukō (Sukiyaki)" od Kyu Sakamoto hitem číslo jedna v americké hitparádě ,,Billboard Hot 100 chart". Text napsal Rokusuke Ei a hudbu Hachidai Nakamura. 50 let po tomto pozoruhodným úspěchu dostala píseň nový anglický text od mezinárodně známé japonské umělkyně Yoko Ono (pozn. jejím manžel byl John Lennon ze skupiny Beatles) s novým názvem ,,Look at the Sky". Tento song už byl různými umělci přeložen do angličtiny, ale až Yoko Ono byla mnohem blíže původnímu významu textu. Syn skladatele původného songu Rikimaru Nakamura s Yoko Ono hledali 2 roky nějakého interpreta, který by mohl zpívat tento song. Minulý rok v listopadu byl Rikimaru Nakamura na koncertě Ollyho v Tokiu a byl přesvědčen, že Ollyho přátelskost, může přesahovat hranice a kulturní rozdíly a jeho kvality jako skvělého baviče, že by měl být tím kdo bude zpívat tento song. Nakamura je přesvědčen, že Ollymu se podaří vyjádřit skutečnou hloubku songu ,,Ue o muite arukō".

Tento týden 18.2. měl song v podání Ollyho premiéru na vyprodaném koncertě v Tokiu. Olly představil tento song slovy: ,,Chci tento song udělat velmi, velmi hrdě pro všechny z Vás, protože vím, že tato píseň znamená tak hodně pro Japonce. Pro sílu a odvahu a že zítra to bude lepší den." Tento song by se měl objevil i na Ollyho dalším album.

18.2. Tokio

19. února 2014 v 17:03 | zujka |  Others photos


(kliknutím na fotku se dostane do alba)Našla jsem pár fotek z Tokia kde Olly prezentoval poslední cd/dvd RPRT Special Edition. Fotky z koncertu jsem nenašla žádné, ale tak aspoň jsou nějaké fotky než nic.

zdroj: facebook.com, tumbrl.com

Twitter fotka (5)

19. února 2014 v 16:37 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím an fotku zvětšíte)


Haha ROBOCOP just arrived in OSAKA!!...City that has 80million people....WOWzerS!!


zdroj: twitter.com

Twitter fotky (1)

18. února 2014 v 14:42 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Buzzing on 1st tour show tonight in TOKYO!! 🎌
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Great show tonight in TOKYO!! Am celebrating now with my mini pint....Olly měl dneska koncert v Tokiu a za 2 dny ho čeká ještě jeden v Japonsku.


zdroj: twitter.com

Soutěž o album ,,In Case You Didn´t Know"

16. února 2014 v 19:22 | zujka |  Soutěže

Připravila jsem pro Vás soutěž o album ,,In Case You Didn´t Know". Nevím jestli vůbec někdy bylo k dostání u nás v ČR. Pokud tohle album nemáte tak Vás jistě potěší, že ho tady můžete vyhrát.

Možná ještě udělám 2. a 3. místo. Uvidím pokud ještě narazím na něco s Ollym co bude cenově přijatelné pro mě.

Tak mám pro Vás ještě jednu cenu a to velký plakát Ollyho. Takže budou 2 výherci.


Co musíte udělat abyste vyhráli album nebo plakát:

1. odpovědět na otázky
2. vytvořit něco do narozeninového videa pro Ollyho


1. Mám pro Vás 30 otázek. Je mi jasné, že budete odpovědi hledat takže některé najdete tady na blogu nebo pomůže strýček Google. Za každou správnou odpověď budete mít bod. Vyhrává ten kdo bude mít nejvíce počtů bodů. Pokud se sejde stejný počet bodů tak už mám nějaký nápad co bych udělala, ale to budu řešit až to nastane. Rozhodně nechci losovat.

2. Natočíte třeba nějaké video kde něco vzkážete Ollymu, napíše vzkaz, vyrobíte koláž z fotek, vyfotíte se, atd. Je to jen na Vás co uděláte do videa. Prostě co budete chtít. Stačí třeba fotka a u toho nápis Happy Birthday.


Podmínky soutěže:
  • odpovědět na otázky (stačí napsat jednoduché odpovědi, ale očíslujte je) + vytvořit něco do narozeninového videa
  • soutěž je určena pro obyvatele ČR (je mi líto, že to nemůžu udělat i pro slovenské fans, ale co jsem koukala na poštovné tak by mě to vyšlo více než samotné cd)
  • soutěže se můžete zúčastnit jen jednou


Odpovědi s výtvory posílejte na mail ollymurscz@email.cz. Do předmětu napište ,,Soutěž". Nezapomeňte napsat Vaše jméno a příjmení.

Soutěž končí 27.4. 2014


Pokud máte nějaké dotaz tak můžete psát pod článek.

Kliknutím na celý článek se Vám zobrazí otázky.