Listopad 2013

Vystoupení v New Zealand's Got Talent

30. listopadu 2013 v 23:01 | zujka |  TV - appearances, interviews


Olly vystupoval v New Zealand's Got Talent (Nový Zéland má talent) se singlem ,,Dear Darlin´". Jelikož jsem video objevila až dneska, Olly o tom to vystoupení ani nepsal na twitteru tak bych řekla, že to bylo předtočené.

Olly dnes v ,,The Jonathan Ross Show"

30. listopadu 2013 v 8:00 | zujka |  News (2013 -2015)
Olly bude dneska večer v britském pořadu ,,The Jonathan Ross Show", který se natáčel už včera. Pořad začíná ve 23:50 h. našeho času na britské televizní stanici ITV. Uvidíte tam rozhovor s Ollym a vystoupení se singlem ,,Hand on Heart". Já si myslí, že to určitě bude potom někde ke shlédnutí.Odkaz na sledování:


Odveta ve fotbalovém zápase týmu Nicka Grimshawa a Ollyho

30. listopadu 2013 v 7:50 | zujka |  News (2013 -2015)


Opět se spolu utkají ve fotbalovém zápase moderátor BBC RADIO 1 Nick Grimshaw s Ollym. Tedy týmy ,,Radio One-derers" a ,,Hot-Murs" tentokrát v Londýně na Wembley stadiónu 10.12. 2013. Bude to závěrečná akce k 150. výročí The FA ( The Football Association). Olly je ambasadorem FA150.
Olly řekl: "Můj tým je připraven na cestu, hrát na kultovním Wembley stadiónu v závěrečném aktu The FA výročí roku je to inspirace, kterou potřebujeme. To je skvělé dostat šanci hrát na hřišti po čtyřech velkých koncertech s Robbiem Williamsem v tomto roce."26.11. BBC RADIO 1, HMV

30. listopadu 2013 v 0:36 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Olly byl tento týden v BBC RADIO 1 kde si zahrál ,,Innuendo Bingo" s Chrisem Starkem. Šlo o to, že jim Scott Mills pouštěl něco vtipného. Olly s Chrisem měli v ústech vodu a jelikož se nemohli udržet tak prskali smíchem vodu. Určitě se podívejte pokud jste ještě neviděli, je to sranda.

Innuendo Bingo(kliknutím na fotku zvětšíte)Olly v úterý jestli jsem to dobře pochopila jak psal tak v centru Londýna v obchodě s hudebními cd HMV vystupoval a fotil se s fanoušky. Přišlo hodně fanoušků, že museli obchod zavřít. Muselo tam být hodně lidí. Druhá fotka je úžasná.zdroj: twitter.com, tumblr.com

Vystoupení v italském X Faktoru

29. listopadu 2013 v 23:45 | zujka |  TV - appearances, interviews

 Olly včera vystupoval v italském X Faktoru se singlem ,,Hand On Heart".

Right Place Right Time Special Edition TV reklama

29. listopadu 2013 v 0:19 | zujka |  Other


Olly má podobný styl reklamy na propagaci nejnovějšího alba ,,RPRT Special Edition" jako u předchozího (pozn. u předchozího měl 3 verze). Jsem ráda, že tuhle reklamu přidal na svůj youtube účet. Já už jí viděla o víkendu, když jsem koukala živě na britský X Factor. Určitě se podívejte reklama je skvělá!
Jinak ještě pár informací k album. Už někdo máte album?

Koukám, že v Bontonladu už ho konečně mají. Ještě předevčírem měli status vyprodáno což jsem nechápala, že by se tak rychle vyprodalo. Pokud ho na prodejně nebudou mít tak se na něj zeptejte a oni by Vám ho měli v pohodě objednat. Našla jsem i nějaké portály kde se prodávají cd a měli tam i nejnovější Ollyho, ale jelikož s tím nemám zkušenosti tak jsem ani radši nezkoušela. Já si album objednala v Bontonladu.
Ještě si můžete album stáhnout na iTunes. Koukala jsem, že tam jsou i videa z koncertu.

Tady máte 2 odkazy kde si můžete album objednat. Ns stránce hudba.vltava.cz si teď kamarádka objednávala cd a dorazilo jí to. Teda až za dlouho, protože to neměli na skladě, ale jinak v pohodě.The Royal Variety Performance 2013

28. listopadu 2013 v 23:53 | zujka |  Public Apearances


(kliknutím na fotku se dostane do alba)

V pondělí (25.11.) Olly vystupoval na gala večeru The Royal Variety Performance, která se letos konala v London Palladium. Z královské rodiny se letos zúčastnil Princ Charles se svojí manželkou Camillou Duchess of Cornwall.

Olly zpíval s Robbiem Williamsem song ,,I Wanna Be Like You", který je součástí Robbieho nové swingové desky ,,Swings Both Ways ". Nevím jestli zpíval i sám se svojí kapelou.

9.12. 2013 bude od 21h. na britské televizní ITV záznam z tohoto gala večeru.


Ve videu máte malou ukázku z tohoto večera:


24.11. Olly's Christmas Party (fotky)

28. listopadu 2013 v 23:44 | zujka |  Public Apearances


(kliknutím na fotku se dostane do alba)


Jak už jsem psala v jiném článku tak v neděli se konala Ollyho vánoční party. Na party se dostali jen lidi co si předobjednali nové album a měli to štěstí, že vyhráli vstup. Na Ollyho oficiálním fabooku se objevilo hodně fotek z této party.

Na stejném odkaze kde byl livestream se můžete podívat na záznam. Kdo ještě neviděl tak určitě doporučuji se podívat!

Olly ´s Christmas Party

(celý záznam)


zdroj: facebook.com

MY SPECIAL EDITION IS OUT!!!!!!!!

28. listopadu 2013 v 23:24 | zujka |  Olly´s blog
Olly na svých oficiálních stránkách v pondělí napsal článek. Píše tam o albu, které vyšlo v Anglii v pondělí. O jeho vánoční party, která se konala v neděli, bylo tam 200 výherců. Že se objeví v britském pořadu Celebrity Juice's Xmas special, ketrý se teď natáčel. Zmiňuje také vystoupení s Robbiem Williamse v pořadu Graham Norton, že mají vždy při společném vystoupení zábavu. V sobotu, že byl v britském X Factoru. To by bylo tak ve zkratce. Kliknutím na název otevřete celý článek Ollyho. Doufám, že bude pokračovat v tomto psaní co dělal nebo co chystá.


MY SPECIAL EDITION IS OUT!!!!!!!!


Olly hraje ,,Innuendo Bingo" (BBC RADIO 1)

28. listopadu 2013 v 0:59 | zujka |  Radio - appearances, interviews


Olly byl v úterý v BBC RADIO 1 kde si zahrál ,,Innuendo Bingo" s Chrisem Starkem. Šlo o to, že jim Scott Mills pouštěl něco vtipného. Olly s Chrisem měli v ústech vodu a jelikož se nemohli udržet tak prskali smíchem vodu. Určitě se podívejte je to sranda.