Říjen 2013

NDR2 Soundcheck Festival 2012

31. října 2013 v 23:24 | zujka |  Full concertsPokud budete mít čas tak se určitě podívejte na tento koncert z minulého roku z Německa. Koncert má jen hodinu a je skvělý. Mě se líbí Ollyho každé vystoupení takže asi zbytečné něco psát :-)


29.10. OLLY'S FOOTBALL NIGHT OUT

31. října 2013 v 6:30 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Olly předevčírem pořádal ,,lads FIFA night" jinak řečeno turnaj ve fotbalové hře FIFA na playstationu. Olly tento svůj turnaj dokonce vyhrál. Na twitteru psal, že tomu nemůže uvěřit, že vyhrál svůj vlastní turnaj a také děkoval všem co dorazili. Tohoto turnaje se také zúčastnil jeden vítěz co vyhrál v soutěži. Ze známějších lidí tam byli třeba Robbie Williams s častí jeho kapely, Chris Kamara, skupina Loveable Rogues, Marvin Humes, někteří z Ollyho kapely a další jiný. Dokonce pozval i letošní soutěžící britského X Faktoru Sam Callahan, Nicholas McDonald, Luke Friend, skupiny ROUGH COPY a Kingsland Road. Nečekala jsem, že to Olly pojme až tak ve velké stylu. Fotky jsou skvělý, určitě mrkněte.


zdroj: ollymurs.com, instagram.com, twitter.com

Twitter fotka

30. října 2013 v 23:19 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)

It's all turned abit crazy at photoshoot with


Jsem zvědavá na ten photoshoot, když vidím tu fotku.

zdroj: twitter.com

Hand on Heart (Lyric)

30. října 2013 v 23:03 | zujka |  Lyric Videos


Ještě jsem našla další fotky Robbieho a Ollyho z natáčení videoklipu. Všechny fotky z natáčení najdete zde

Right Place Right Time Special Edition (Track by Track)

28. října 2013 v 23:33 | zujka |  Other


Ve videu jsou ukázky nových songů, které budou na albu ,,Right Place Right Time Special Edition". Olly ke každému songu něco řekne. Jinak album vyjde 25.11. 2013 Těšíte se?

Mix fotky (1)

27. října 2013 v 23:55 | zujka |  Others photos(kliknutím na fotku zvětšíte)


První 3 fotky jsou z natáčení videoklipu k singlu ,,Hand On Heart". Na druhé a třetí fotce je Olly s Robbiem Williamsem takže to vypadá, že si zahrál v Ollyho videoklipu. Jsem zvědavá na videoklip.

K těm nahým fotkám. Ollyho se v nějakém rozhovoru ptali co by dělal pokud se jeho úplně první singl ,,Please Don´t Let Me Go" dostane na první místo tak Olly odpověděl, že bude nahý pro tento magazín (teď zpětně neví proč to řekl). Potom, když mu někdo volal z rádia, že jeho singl je na prvním místě tak mu ještě oznámil, že má špatnou zprávu. Olly se zděsil a moderátor mu řekl, že bude muset být nahý. Takže pokud se nepletu tak takhle vznikly ty fotky.

Další 2 fotky jsou tweety mezi Caroline Flack (dobrá kamarádka Ollyho a také spolu 2 roky moderovali Xtra Faktor) a Ollym. Na poslední fotce je Olly s Robbiem Williamsem. Fotka je rok stará a je z tiskovky k Robiemu tour, které měl v létě.

zdroj: tumblr.com

_________________________________________________________________________________


Ještě připomínám, že máte poslední možnost se zapojit do videa pro Ollyho od českých a slovenských fanoušků. Vaše výtvory posílejte na mail ollymurscz@email.cz . Koncem týdne už na tom začnu pracovat.

Co udělat pokud se chci zúčastnit?

Natočíte třeba nějaké video kde něco vzkážete Ollymu, napíše vzkaz, vyrobíte koláž z fotek, vyfotíte se, atd. Je to na Vás co uděláte do videa :-) Stačí třeba jednoduše nějaká fotka Ollyho s nápisem :-)

Těším se na Vaše příspěvky! :-)

Twitter fotky (3)

26. října 2013 v 8:00 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)

Great to be tonight but even better meeting Mr Moyes after the win

(kliknutím na fotku zvětšíte)

Thanks to for presenting me with abit of the old Trafford turf! I love it but I've gotta give this to my dadNa první fotce je vedle Ollyho současný trenér Manchester United FC David Moyes. Ostatní vůbec neznám. Jak jistě víte tak Olly miluje fotbal a je velkým fanouškem Manchesteru. Setkání osobně s trenérem muselo být pro něj něco skvělého.


zdroj: twitter.com

Fotky z natáčení videoklipu k singlu ,,Hand On Heart"

24. října 2013 v 7:00 | zujka |  Others photos
Jak už jsem tady psala tak dalším singlem bude song ,,Hand On Heart", který vyjde oficiálně 24.11. 2013. V pondělí Olly začal natáčet v Londýně k tomuto singlu videoklip a v úterý pokračovalo natáčení na Saunton Sands pláži v North Devon. Na Saunton Sands pláži se natáčeli i nějaké filmy a nebo zde také natáčel svůj videoklip Ollyho kamarád Robbie Williams k singlu Angels.


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

Další fotky najdete zde


Oficiální obal songu a bonusy:


Popis: https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1383705_583131211751784_1593360881_n.jpg1. Hand On Heart (Radio Mix) | poslechnout si můžete zde

2.Hand On Heart (LuvBug Remix)

3. Hand On Heart (Moto Blanco Remix)

4.Hand On Heart (live video z O2 Arény)(kliknutím na fotku zvětšíte)


Song si můžete před-objednat tady:
zdroj: northdevonjournal.co.uk, tumblr.com

Robbie Williams & Olly Murs nahrávání songu ,,Wan'na Be Like You"

24. října 2013 v 6:45 | zujka |  Other


Robbie Williams zveřejnil na youtube krátké video z nahrávání songu ,,Wan'na Be Like You" s Ollym Mursem v nejslavnějším nahravacím studiu na světě Abbey Road Studios.

Right Place Right Time DVD Trailer

22. října 2013 v 23:48 | zujka |  Other


Objevil se oficiální trailer DVD, které bude součástí alba Right Place Right Time - Special Edition. Album vyjde 25.11.2013.
Na DVD je záznam celého koncertu z O2 Arény v Londýně kde Olly vystupoval v rámci tour, kterou jel letos po Británii. Až teď mi došlo, že jde určitě o koncert, který se konal 29.3. 2013 a vysílal živě na internetu.