Září 2013

Twitter fotky (2)

30. září 2013 v 23:14 | zujka |  Twitter photos


(kliknutím na fotku zvětšíte)

Think I've over packed haha... Actually I'm more overweight than the luggage at the moment...
(kliknutím na fotku zvětšíte)

3 things gotta update you on... Firstly I've finally met ALIZEE who is Featuring on DEAR DARLIN!! Has definatley Giving the song some VA-VA VOOM!! Lovely lady aswell.. This version will be on the NEW re-pack album in NOVEMBER!! X(kliknutím na fotku zvětšíte)

3rd and last thing!!! I HATE SNAILS!!!! Gotta be the worst thing I've ever done!!(kliknutím na fotku zvětšíte)


Merci to everyone who came tonight in PARIS!! It was BRILLANT and sometimes I was MERDE!!! 🙌


Olly měl dneska koncert v Paříž kde začala jeho tour po Evropě. Olly se také poprvé setkal s francouzskou zpěvačkou Alizée, která zazpívala francouzsky v songu Dear Darlin´ (už jsem Vám tady o tom říkala). Jak jste si přečetli pod fotkou s Alizée tak druhá verze Dear Darlin´ s Alizée vyjde v listopadu na reedici alba RPRT. Alizée si také dneska s Ollym zapívala na jeho koncetě tento song.zdroj: twitter.com, facebook.com

Dance With Me Tonight, US promo tour (fotky)

30. září 2013 v 21:37 | zujka |  Public Apearances


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Olly se včera vrátil do Evropy z Ameriky kde 14 dní propragoval song Dance With Me Tonight. V různých rádiích měl malé akustické koncerty. Moc fotek se neobjevilo tak je přidávám až teď všechny najednou.


zdroj: twitter.com, facebook.com, tumblr.com

Oficiální kalendář 2014

29. září 2013 v 21:58 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Kalendář stojí cca 280 Kč + poštovný. Objednávejte v oficiálním merchu zdePokud váháte jestli si objednat Ollyho oficiální kaledář 2014 tak se objevily 3 fotky ve skvělé kvalitě, která Vám třeba pomůžou v rozhodování. První je přední strana, druhá strana je měsíc leden a třetí je je zadní strana kalendáře.


zdroj: tumblr.com

News

26. září 2013 v 0:34 | zujka |  News (2013 -2015)

Sice letos dal Olly přednost koncertování před moderováním britského Xtra Factoru (doprovodný pořad k X Factoru), ale v letošním XF se zase objeví a to v jiné roli. Olly bude Garyho Barlowa ,,Guest Judge" prostě poradce. V kole, které se nazývá ,,Judges´ Houses" kde si každý porotce vybere nějaké místo kde to bude probíhat (třeba Olly byl u Simona v jeho domě v LA). V tomto kole má vždy ještě někoho kdo pomáhá při výběru soutěžících koho poslat dál, kde už jde o finálová kola, které jsou vysílány živě.

Olly s Garym budou vybírat 3 skupiny, které půjdou do finálových kol.

Olly to potvrdil na twitteru a facebooku. Napsal, že je to pro něj bylo těžké být na druhé straně, když ví jak se soutěžící cítí, ale je to skvělá zkušnost.

Až tam bude Olly tak Vám se hodím odkaz kde se na to můžete podívat. Už se těším na Ollyho s Garym a doufám, že spolu vyberou dobré soutěžící. Jinak sledujete někdo letošní britský X Factor?


Objednávejte zde

V oficiálním merchu už si můžete objednat Ollyho kalendář na rok 2014. Kalendář stojí cca 280 Kč.Olly bude 2. a 3.11. předskokanem na koncertě One Direction v Japonsku. Olly to napsal na twitteru.

zdroj: backstreet-merch.com

Photoshoot a rozhovor pro Interview Magazine

25. září 2013 v 8:00 | zujka |  Photoshoots


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)Celý rozhovor a fotky (fotky jsem dala i na facebook) najdete zdeOlly nafotil černobílý photoshoot a dělal rozhovor pro Interview Magazine. Fotky jsou zajímavé a líbí se mi. Ve stručnosti jsem Vám napsala o čem se v rozhovoru baví.V rozhovoru Olly říka, že jeho obllíbený song od One Direction je Moments, který napsal Ed Sheeran pro kluky. Jestli Olly pochází z hudební rodiny tak odpovídá, že v jeho rodině nejsou hudebníci, ale milují hudbu, jeho taťka je velkým hudebním fanouškem. První cd, které si koupil tak povídá, že to byla vinilová deska Michael Jackson Bad. Dále se baví o tom jestli si Olly vzpomíná na to, když byl prvně zamilovaný.
Potom se reportérka Emma ptá kde se naučil tancovat tak říká, že se nikde neučil a ani nechodil do taneční školy. Má přirozený rytmus, už od mala hodně tancoval a jen se bavil.
Olly říká, že do 27 let žil u rodičů než si našel ten správný dům, který si koupil minulý rok.
Ollyho nejhorší práce pravděpodobně byla v továrně na marmeládu, že to nebyla práce pro něj. Pracoval tam jen pár dní. V té době byl mladý chlapec.
Poslední věc, která Ollyho rozesmála je jeho malý synonovec Louie. Když ho Louie vidí v televizi tak mu říká Olly Murs, ale, když sedí vedle něj tak oslovuje Olly. ,,Myslím, že to je opravdu k smíchu, protože jsem stejný člověk, ale on jako bych byl dva různí lidé, což je docela legrační."


zdroj: interviewmagazine.com

Rozhovor pro Girlfriend magazine

24. září 2013 v 22:16 | zujka |  Interviews

Olly dělal v tom měsíci rozhovor pro Girlfriend magazine. V rozhovoru čte otázky od fanoušků a odpovídá na ně.

22.9. Disneyland (CA)

24. září 2013 v 0:23 | zujka |  Live Appearances, interviews


Akustické vystoupeníPrvní video je sestřih z Ollyho návštěvy s částí kapely v Disneylandu kde byli na různých atrakcích, focení Ollyho s Goofym nebo záběry z akustického vystoupení. Je vidět, že si to pořádně užívali :-)
Druhé video je záznam z akustického koncertu. Ke konci je tam krátký rozhovor s Ollym. Moderátor tam nejdříve čte otázky od fanoušků co psali na netu a potom pokládají otázky fanoušci z publika. Koncert nebyl veřejný, ale soukromý. Pokud máte čas tak se určitě podívejte :-)

22.9. Disneyland (CA), fotky

23. září 2013 v 23:52 | zujka |  Others photos


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


Jak už jsem psala tak Olly včera vystupoval v Disneylandu. Našla jsem více fotek. Je vidět, že si to užíval :-)zdroj: twitter.com, fabebook.com, contactmusic.com

Twitter fotka (1)

23. září 2013 v 11:00 | zujka |  Twitter photos


(kliknutím na fotku zvětšíte)


Move over mickey!! New mouse in town!! Haha loving my New hat!! LolYesssss

Am a Big Kid running around DisneyLand at the moment... Space Mountain ✓Cars ✓Californian Screaming ✓ so far...
(kliknutím na fotku zvětšíte)


Its been a hard day being GOOFY.....


Olly včera vystupoval v DisneyLandu v Californii. Při jarní tour po Americe se tam taky zastavil, když byl poblíž. Pokud si dobře pamatuji tak psal něco na twitteru jako, že na tohle není nikdy starý, prostě něco v tom smylu. Jinak ten klobouk nemá chybu :-) :D Přidala jsem ještě fotku Ollyho alias Goofyho :-)

zdroj: twitter.com


Navrhněte si vlastní obal pro speciální edici alba RPRT

21. září 2013 v 11:00 | zujka |  News (2013 -2015)
Jak už jsem Vám psala tak v listopadu vyjde speciální edice alba Right Place Right Time. Na oficiálních stránkách Ollyho udělali soutěž pro fanoušky, aby vytvořili obal alba. Můžete něco nakreslit (je jedno čím), udělat fotografii, koláž. Nejvíce kreativní návrhy budou poslány Ollymu a on sám potom vybere jeden. Návrhy můžete posílat do 2.10. 2013 na email ollymurshq@gmail.com. Do mailu napiště celé jméno, adresu bydliště, datum narození, email, telefoní číslo.
Ještě dodám pokud Vám je méně než 18 let tak musíte mít souhlas od rodičů nebo zákonných zástupců.

Více podrobností o soutěži najdete zde