Srpen 2013

Rozhovor v rádiu Antenne Bayern

31. srpna 2013 v 15:13 | zujka |  Radio - appearances, interviews


Když byl Olly v Mnichově tak poskytl rozhovor v rádiu Antenne Bayern. Rozhovoru se také zúčatnily 2 německé fanynky Emilie a Natalie, které to vyhrály v nějaké soutěži. Na začátku, když je moderátor Stefan představuje Ollymu tak se holky trochu stydí. Potom holky Ollymu pokládají otázky.
První otázka, aby Olly řekl nějaký vtipný vtip. Tak tam potom povídá jeden o koních.
Olly tam mluví třeba o ječení fanoušků, že někdy i brečí, protože jsou štastný, že vidí Ollyho. Je to prý pro něj kompliment, lepší než kdyby nic nedělali a je to krásný.
Jak oslovovala Ollyho jeho ex přítelkyně tak Olly povídá, že s ní udržuje kontakt, že jsou přátelé a oslovuje ho Olly.
Mluví tam o tom jak si před dvěmi lety koupil dům na, který je pyšný. Vždy se těší domů. Rád leží ve své posteli a nesnáší hotelové pokoje.
Potom se ho ptají u jakého filmu v kině musel brečet tak Olly povídá, že to byly 2 filmy. První byl Muži v červném 3 a druhý Forrest Gump.
Z další otázek je třeba jaký byl jeho nejrychlejší sex a Olly povídá, že okolo 2 minut. Moderátor Stefan se ho ptá kde a Olly povídá, že to byla jeho první sexuální zkušenost.
Dále se ptají Ollyho zda někdy hlídal Robbiemu jeho dceru Teddy. Olly říká, že ne, ale kdyby potřeboval tak bratranec, synovec a strýček Olly je tu. Potom se zmiňuje, že miluje děti a doufá, že jich bude mít hodně v budoucnu.
Poslední otázkou je co fotil naposledy do mobilu tak názorně ukazuje jak se fotil a, že to posílal mamce.


Líbilo se mi, že se ho neptali pořád na to samé jako všude. Pokud budete mít čas doporučuji si pustit celý rozhovor. Snažím se už psát ty články bez smajlíků, ale někdy bych ho prostě někam dala :D

Rozhovor v rádiu Kisss FM (UK)

31. srpna 2013 v 13:11 | zujka |  Radio - appearances, interviews


V rozhovoru se baví třeba o videklipu k singlu Right Place Right Time. Olly se tam zmíní o albu, které by mělo vyjít příští rok.


Rozhovor a vystoupení v pořadu This morning

30. srpna 2013 v 23:36 | zujka |  TV - appearances, interviews
Olly byl včera v britském pořadu This Mornig. Objevilo se na netu video celého rozhovoru a potom vystoupení se songem Right Place Right Time. V Rozhovoru s moderátorem Stephen se bavili třeba o tour s Robbiem. Rozebírali tam fotku, kterou dal Olly na twitter kde ze sebe udělal Kylie, pokud jste neviděli tak zde . Dokonce mu na tu fotku reagovala i samotná Kylie. Olly tam zmíní, že se bude Gary Barlow podílet na čtvrtém albu. Potom Olly podívá, že se na pár týdnu zase poletí do Ameriky, bude mít turné v Australii, něco chystá pro fanoušky na vánoce.


Olly živě v rádiu

30. srpna 2013 v 22:50 | zujka |  News (2013 -2015)
1.8. Capital FM

V neděli bude Olly v pořadu moderátorky Max na rádiu Capital FM ve 20 h. našeho času.

Odkaz na poslouchání:
2.8. IN:DEMAND with Alex

Nevím od kolik tam bude rozhovor s Olly, ale jak něco zjistím hned to sem napíšu.

Odkaz na poslouchání:


Mix fotky (2)

29. srpna 2013 v 23:01 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Na první fotce je Olly s moderátorem Stephen Mulhernem z pořadu This Mornig kde byl dneska Olly (dneska tam nebyl živě, už to bylo přednatočené). V pořadu byl rozhovor s Ollym a potom vystupoval se songem Right Place Right Time. V Rozhovoru se bavili třeba o tour s Robbiem. Rozebírali tam fotku, kterou dal Olly na twitter kde ze sebe udělal Kylie, pokud jste neviděli tak zde . Dokonce mu na tu fotku reagovala i samotná Kylie. No snad se někde objeví rozhovor. Určitě na oficiální stránce televize, ale to tady nepůjde u nás pustit.

Další 2 fotky nevím odkud jsou, ale jsou úžasné :-)


zdroj: twitter.com, tumblr.com

Olly Murs feat. Alizee - Dear Darlin´ (upoutávka)

29. srpna 2013 v 22:38 | zujka |  Right Place Right Time (Special Edition) - single and more


Ollymu vyjde druhá verze songu Dear Darlin´. Nazpíval jí s francouzskou popovou zpěvačkou Alizee. Na youtube uveřejnil kousek songu. Určitě si poslechněte. Zní to zajímavě.

29.8. Olly v ranní show This Mornig

28. srpna 2013 v 22:09 | zujka |  News (2013 -2015)
Zítra ve čtvrtek 29.8. bude Olly vystupovat se songem Right Place Right Time v britské ranní show This Mornig. Vystoupí v 11:30h. našeho času a vysílá to stanice ITV 1.


Odkaz na sledování:


Hlasujte pro Ollyho jako ,,Sexy muže 2013"

28. srpna 2013 v 21:46 | zujka |  News (2013 -2015)
Na stránkách britského časopisu Glamour hlasujte pro Ollyho jako ,,Sexy muže 2013". V říjnu se dozvíme výsledky. Když bude hlasovat tak musíte vyplnit jméno (muže pro, kterého hlasujete a vaše) a email.


Hlasovat můžete zde

Olly v rádiu Capital FM Breakfast show (fotky)

28. srpna 2013 v 21:21 | zujka |  Radio - interviews, appearances


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)


zdroj: tumblr.com