Červen 2013

Twitter fotky (8)

30. června 2013 v 20:10 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)


Hope you all had suncream on earlier...WEMBLEY it was SCORCHING!!(kliknutím na fotku zvětšíte)

Check out these bad boys in my dressing room I didn't know had her own CHEWING GUM.. SUGARPOVA


První fotka je ze včerejšího koncertu ve Wembley v Londýně :-) Olly psal potom na twitter tweet, že po včerejším koncertě ve Wembley by tam rád měl vlastní koncert, že může mít sen. Já věřím, že se mu to povede :-)

Na druhé fotce jsou bonbóny tenistky Marie Sharapové s názvem Sugarpova :-) Už jsem o nich slyšela. Líbí se mi, že jsou jako malé tenisové míčky :-)zdroj: instagram.com, twitter.com

30.6. livestream z Wembley

29. června 2013 v 17:04 | zujka |  News (2013 -2015)
Zítra bude od 18h. livestream z backstage z Wembley v Londýně kde má Olly dneska, zítra a potom ještě další 2 večery koncert s Robbiem :-) Já nevím jestli to stihnu, ale doufám, že to někdo nahraje a dá na net :D :-)

Livestream můžete sledovat zde


Edit:
Teď jsem se dostala na pc. Livestram je odložený, nevím proč.
Tak se můžete aspoň na twitteru na něco ptát Ollyho. Do tweetu připište #AskOlly

Twitter fotka (1)

28. června 2013 v 23:14 | zujka |  Twitter photos

Tools that ROBBO used today to ambush as when we walked in.... The red button says it all!!

zdroj: twitter.com


News

27. června 2013 v 21:01 | zujka
  • Další singlem z alba Right Place Right Time bude song Hey You Beautiful :-) No já doufala v song Right Place Right Time, ale ten prý bude až později :-)
  • Klip Dear Dalin´ se tento týden v Óčko chart umístil na 1. místě :-) Aby se udržel Olly i příští týden na 1.místě tak hlasujte zde
Dneska mi dorazilo potvrzení s informacemi o koncertu Robbieho & Ollyho ve Vídni takže už tomu fakt věřím, že jedu :-) Jelikož chci být aspoň trošku překvapená tak nekoukám moc na žádné videa tak proto jsou tady jen z jednoho koncertu. Stejně jsem viděla začátek Robbieho vystoupení :D No aspoň vím kam mám koukat až tam budu :D Jo a viděla jsem setlist Robbieho takže už radši nic nehledám ať jsem z něčeho překvapená :D :-)

Video přes aplikaci Vine

27. června 2013 v 20:45 | zujka |  Twitter photos
Objevilo se další video přes aplikaci Vine Ollyho s Edem Drewettem :D

Ed Drewett je hudebník a textař. Podílel se na textech na Ollyho posledním albu Right Place Right Time. Konkrétně na Dear Darlin´ a What A Buzz. Olly se podílel na všech textech na tomto albu kromě What a Buzz :-) Teda nevím jak je to u delux verze.
Má také podíl na textu nové singlu One Direction Best Song Ever :-)


Video najdete zde

So the NEW album begins... ": JAMMIE DODGERS WITH TEA. STUDIO. ME, MURS & ROBBO!

25.6. Glasgow Ollyho photoball

26. června 2013 v 20:48 | zujka |  ConcertsV předchozím příspěvku jsem vám přidávala fotku (viz. nahoře) balónu s logem Ollyho, který měl v sobě kameru a natáčel jak si s ním lidi házejí :-) Je to zajímavé video :-)

zdroj: twitter,.com

Twitter fotky (7)

26. června 2013 v 20:26 | zujka |  Twitter photos

(kliknutím na fotku zvětšíte)

Nice to meet you ladies!!!!


(kliknutím na fotku zvětšíte)

Had my 1st video ball in the audience tonight Can't wait to see footage back.. Hope u were good ; )


(kliknutím na fotku zvětšíte)

Me & the lads polishing up our footy skills before big RW game! Cheers for supplying the kits


(kliknutím na fotku zvětšíte)

This is quality! Def one for the scrapbook Show my grand kids this when I get older. Round 2 tonight!!Druhá fotka je ze včerejšího koncertu v Glasgow.Ten balón s logem Ollyho není je tak obyčejný :-) Je v něm kamera, která natáčela lidi jak si tím balónem házejí :-)

zdroj: twitter.comKonkurz v X Factoru před 4 roky

25. června 2013 v 23:32 | zujka |  X Factor

(pozn.: kdyby Vám video nešlo tak na youtube napište ,,olly murs x factor audition" a najde Vám to jiné)
Dneska jsou to přesně 4 roky co Olly šel na konkurz do X Factoru kde postoupil do dalšího kola a tím to všechno začalo :-)
Když se porotce Louis Walsh ptá jaký je jeho velký sen tak Olly odpoví, že chce být pop star, slavný a mít prodávané desky. Na první vystoupení si zvolil song Superstition od Stevie Wondera. Tento song zpívá Olly i na některých koncertech.
Olly už byl 2x předtím na konkurzu v X Factoru, ale neprošel přes producenty k hlavní porotě. Je vidět, že si šel za svým snem a až na potřetí se to podařilo :-)

Olly připomněl svoje první vystoupení v X Factoru jak facebooku tak i na twitteru :-) Kde také poděkoval všem co ho podporují :-)


Tady mám 2 tweety Ollyho. Měl to být jeden, ale nevešlo se to do jednoho. Je pěkné co napsal :-)

Many HIGHS Plus some LOWS!! But the most important thing is I love what I do & have incredibly charming fans that.....
Support me, love my quirky ways, cheeky banter & my grandad moves. Thanks for everything but most importantly for voting. Xx

Že nejdůležitější věc je milovat co dělám a mít neuvěřitelně okouzlující fanoušky. Děkuje za všechno, ale co je nedůležitější za hlasování. Bez toho by se nedostal až do finále kde skončil na 2.místě :-)


Všechny vystoupení v X Factoru najdete zde
Biografie Ollyho zde

Layout č. 3

24. června 2013 v 19:09 | zujka |  Layouty

Po dlouhé době jsem se rozhodla, že zase trochu změním blog :-) Palmy a moře mám ráda tak jsem si řekla, že zkusím vytvořit něco v tomto stylu s Ollym :-) No není nějak dokonalý layout jako mají jiný na blogu, ale i tak se mi líbí, protože je jednoduchý a hlavně se neseká, když nabíhá stránka :D
Laoyut jsem dělala cca týden než se mi to zdálo dobré :-) Vše jsem dělala v grafickém programu kromě nápisů rubrik, které jsou vytvořené v powerpointu.
Ještě taková zajímavost :D Když tu byl předchozí laoyut tak jsem tam nechala z layoutu č.1 nápisy rubrik a popisky v menu stejný. Teď jsem to změnila, ale zase mi zůstalo z předchozí layoutu pozadí. Uvidíme co mi tu zůstane příště po tomhle layoutu :-)
Snad se vám líbí nový layout :-)

Me and My Monkey

23. června 2013 v 15:10 | zujka |  Others videos


Hodně lidí se ptá Ollyho na twitteru jaký je jeho nejoblíbenější song od Robbieho. Tak Olly dneska přidal na twitter tohle video se songem Me and Me Monkey :-)
Jaký je váš nejoblíbenější song od Robbieho? :-) Já nejoblíbenější nemám, protože se mi líbí více songů a je těžké vybrat jeden :-)