Květen 2013


Před studiem BBC Breakfast v Manchesteru

31. května 2013 v 23:48 | zujka |  Others photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)(kliknutím na fotku zvětšíte)

Mám tu asi cca 70 fotek z Manchesteru před studiem BBC Breakfast. Olly je milý jak se s každým vyfotí a popovídá :-) Bylo těžké vybrat uvodní fotku :-) Nevím čí je ta holčička, ale Olly má s ní hodně fotek a na všech je zlatej :-) No určitě se na ty fotky podívejt stojí za to :-)

zdroj: tumblr.com, ollymurs.net

Focení pro Fabulous magazín

31. května 2013 v 11:34 | zujka

(kliknutím na fotku zvětšíte)

Olly včera fotil nějaký photoshoot pro Fabulous magazín :-) Líbí se mi jak se na té fotce směje :-)


zdroj: tumblr.com

Ollyho rozhovory na fotbalovém zápase Anglie x Irsko

31. května 2013 v 0:45 | zujka


rozhovor s fanouškem


Olly je ambasadorem FA 150 nebo-li fotbalové asociace v Británii, která letos slaví 150. výročí. Olly byl předevčírem na zápase Anglie x Irsko. Kde dělal rozhovory :-) V prvním se baví s pány, kteří se starají o dresy, mě se líbí to pojmenování v angličtině pro ně kitman :D Olly si tam vyzkouší jak se dělají potisky na dresy :-) Ve druhém videu má rozhovor s věrným anglickým fanouškem, kterému dal speciální dárek :-)

BBC Radio 1´s Big Weekend videa

30. května 2013 v 22:06 | zujka |  Concerts

Army of Two

Dance With Me Tonight

Oh My Goodness

Right Place Right Time

Dear Darlin´

Medley (A Town Called Malice, Should I Stay or Should i Go)

Heart Skips a Beat

Troublemaker


V první videu máte nejkratší rozhovor s Ollym co jsem kdy viděla :D Chris má s ním udělat rozhovor za 20 sekund :D Po 2 odpovědi Ollyho je Chris ticho a Olly se divý co se děje, že nemluví :D No podívejte se sami :D

Našla jsem další videa z Ollyho vystoupení na fesťáku BBC Radio 1´s Big Weekend kde vystupoval v neděli 26.5. U Army of Two uvidíte na začátku jak Olly čeká v backstage než jde na stage :-) Je pěkný jak tam pošle pusu do kamery :-) Videa sice nemají nejlepší obraz, ale i tak skvělé :-)

Twitter fotky (4)

30. května 2013 v 21:03 | zujka |  Twitter photos

Hahaha brilliant RT : FORGET James Bond 007 there's a new kid on the block!(kliknutím na fotku zvětšíte)

RT : wearing with big thanks to for the cool sunnies.


(kliknutím na fotku zvětšíte)

Look who I'm with!Ta první fotka je dobrá :D Na druhé to Ollymu sluší s těmi brýlemi :-) Třetí je z twitteru Caroline :-)


zdroj: twitter.com

iTunes Festival 2012

29. května 2013 v 22:56 | zujka |  Full concerts


Teď není moc novinek. Olly má volno :-) Ale na twitter píše pořád :-) Dneska byl třeba na fotbalovém zápase :-) Je vidět, že si užívá volno :-) Pátek už bude mít zase nabitý :-)

Tak tady mám pro vás jeden úžasný koncert z iTunes festivalu z minulého roku :-) Já, když ho našla na youtube minulý rok tak ještě, že jsem si ho stihla stáhnout, protože druhý den už tam nebyl. Divým se, protože jiný interpreti, kteří vystupovali na tomto fesťáku tak jejich vystoupení jsou pořád na youtube.

Včera jsem se pokoušela nahrát ten koncert na youtube, ale jelikož na svůj účet nemůžu nahrávat dlouhé videa tak se mi nic nenahrálo (to se mi ukázalo až po dlouhém nahrávání). Našla jsem ten koncert i, když v několika částech, ale tak aspoň něco :-) Jinak si ho můžete taky koupit na iTunes :-) Koncert trvá cca 1h. 30 min. Určitě doporučuji si pustit :-) Přeji příjemnou zábavu :-)

Olly & Caroline

29. května 2013 v 18:47 | zujka |  Others videos

The memories this was one of mine & cazzas fav!!


Olly přidal na twitter tohle skvělé sestřihané video kde je s Caroline Flack (pozn.: jeho nejlepší kamarádka a taky spolu uváděli Xtra Factor). Určitě se podívejte je to pěkné video :-)

BBC Radio 1´s Big Weekend fotky (1)

27. května 2013 v 23:37 | zujka |  Concerts photos

(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

fotky z vystoupení


(kliknutím na fotku se dostanete do alba)

Další fotky najdete ještě zde