Leden 2013

Army Of Two

30. ledna 2013 v 23:33 News (2013 -2015)
Olly od pondělí zvěřejňuje na ofic. facebooku fotky z natačení nového klipu k písni Army Of Two. Už se těším na klip. :-)Stage Dive Game

27. ledna 2013 v 14:20 | zujka |  Facebook Application
Na ofic. Facebooku Ollyho si můžete zahrát hru s Ollym :-) tady
Jde o to, že musí skočit co nejdále, abyste chytly Ollyho klobouk :-) Dobrý je tam ten nápis Ollywood :D Určitě to zkuste je to dobrá hra :-)

Vote for Olly in BRIT Awards 2013

25. ledna 2013 v 22:15 | zujka

Od 9.února můžete hlasovat pro Ollyho a taky pro skladbu Troublemaker v The BRIT Awards 2013. Vyhlášení bude 20.února.

Rok 2012

21. ledna 2013 v 21:48 | zujka |  Short information from past years
Vezmu ve zkratce rok 2012 co se dělo u Ollyho :-)

Dělal přeskokana One Direction na turné v USA a potom tam měl sám své vlastní turné.
Měl tour po Británii (pokud najdu tam vám se hodím dokument z toho turné :-) ).

V britském ,,The X Factor" moderoval s Caroline Flack pořad Xtra Factor ( to se vysílalo vždy po přímých přenosech finálových kol kam si zvali Olly s Caroline soutěžící a různé hosty).

23.11.2013 vyšlo 3 album Ollyho s názvem Rigt Place Right Time. První singlem z této desky byla píseň Troublemaker kde si zahostoval Flo Rida. Skladba se u nás rádiu hodně hraje.
Přijde mi, že v rádiu vždy hrají skladby od některých interpretů jen, když na nich hostuje někdo známý, třeba takový Simple Plan a jejich Summer Paradise se Seanem Paulem, když vyšla první verze nikdo tady kromě fans tu píseň neznal. Proč to píšu, je velká škoda, že nehrají i jiné věci od toho interpreta. Ale třeba nás někdy překvapí :D Jako ted' nedávno na Óčku hned druhý den po premiéře jednoho klipu na netu ho vysílali :-)

Robbie Williams si vybral Ollyho jako předskokana na letošní tour k jeho nejnovějšímu albu Take the Crowd.

Charts

19. ledna 2013 v 0:23
Hlasujte pro klip Olly Murs feat. Flo Rida - Troublemaker :-) Jde hlasovat 1x denně.

t-music chart tady
- klip je momentálně na 6. místě, nenašla jsem do kdy se můžete hlasovat, ale asi to bude do úterý nebo středy

Óčko chart tady
- klip byl ještě minulý týden na 1.místě, ale momentálně je na 2. místě, 1.místo obsadila novinka z minulého týdne One Directon - Kiss You , hlasování končí v úterý v 10h.

Jinak doporučuji se kouknout na klip Kiss You od One Directon. Kluci to pojali vtipně :D
(co taky od nich čekat :D ), ale stojí o za to :-) One Direction - Kiss You

Vyhrajte 5x cd

18. ledna 2013 v 23:35

Na stránkách t-music můžete soutěžit o nové cd Ollyho Murse Right Place Right Time zde .
Soutěžit můžete do 11.2.2013 do 12:00 h.
Otázka je velmi jednoduchá tak hodně štěstí pokud budete soutěžit :-)


Vítejte na novém blogu

18. ledna 2013 v 12:54 | zujka |  Extra
Ahoj :-)

tak po dlouhé době jsem se rozhodla, že zase budu dělat blog. Už dříve jsem měla více blogu, ale potom mě to přestalo nějak bavit a teď nevím proč mě to zase začíná bavit :D

Dlouho jsem nevěděla o kom bych mohla dělat blog, protože to co mě zajímá tak už je tady spousta takových blogu a to jsem si řekla, že asi nemá cenu dělat. Potom mě napadlo se podívat jestli někdo dělá blog o Ollym a našla jsem 2 blogy, ale ty co ho založili tak se o něj přestali starat (je to škoda a ještě ke všemu, když mají dobrý odkaz na blog).

V předchozím odstavci jsem psala jeden z důvodů proč jsem založila blog věnovaný Ollymu, ale proč jsem si ho vlastně oblíbila? Vezmu to od začátku jak to začalo. Minulý rok někdy v květnu jsem viděla poprvé na Óčku klip Heart Skips a Beat. Píseň mě oslovili natolik (ne jenom píseň, ale jak klip tak i na první pohled sympatický zpěvák), že jsem si klip musela najít na youtube :-) Dlouho jsem nemohla píseň dostat z hlavy a pořád jsem si ji zpívala. Potom jsem si poslechla jeho cd, zkoukla videa jak z XF tak i z nějakých vystoupení a jak jinak než, že jsem si Ollyho naprosto zamilovala :-) . Divým se, že jsem Ollyho zaregistrovala až tak pozdě :D Moje kámošky koukají na XF a ani nevím, že by mi ukazovaly nějaké video s ním, protože vždy jim říkám ať mi pošlou kdo je podle nich dobrý v XF. Taky jsem min. rok začla (teda až ke konci :D ) sledovat britský XF. Musím říct, že se mi to moc líbilo. Soutěžící byli skvělý :-) . Takhle jsem se dostala k Ollymu :-)

Tak to by jako úvodní článek mohlo stačit :D Doufám, že se Vám tady bude líbit a bude se sem rádi vracet :-)

PS.: Předem se omlouvám, že stránky ještě nejsou dokončené. Bude mi to trvat trošku déle než to tady uspořádám.